srovnani novych detonatoru 7x.xx

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
MAN
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. úno 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

srovnani novych detonatoru 7x.xx

Příspěvek od MAN »

Mam 6200...
... ktere jsou nejlepsi?
71.24 71.40 71.89 71.90 nebo 76.44 76.50 ci Omega drivery?

Ted po reinstalaci Winu mi jede CSS na 20-40 FPS pritom predtim jelo 40-100 (na ovladacich 71.89 ale i 71.40)
Na mvktech.net je nejstahovanejsi ovladac 71.24, 76.44 se docela bojim protoze po nich se mi pos*al komp, ale mohlo to byt i nicim jinym. Jde mi o co nejvetsi vykon.

Pipky mam odemcene, ovsem nejde uz tolik nataktovat... nejvic jsem ji dostal z 300/400 na 435/635

Diky za rady
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

celkovo najlepsie pre seriu 6 su Xtreme 76.50, alebo aj dhr0point
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
Armr1
Nováček
Nováček
Registrován: 05. kvě 2005

Příspěvek od Armr1 »

to MAN
Ake vysledky maš v 3Dmarkoch???

Ja mam Asusku 6200 a v
3Dmark03 6047
3Dmark05 2407
Athlon 2600+M @ 2400MHz(3600+), 512Mb Ram, 80 SATA Seagate NCQ, Epox KRA2I, Asus 6200GE (430, 714)(2400 bodov 3dmark05) DVDRW LG, TV
MAN
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. úno 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MAN »

Ja mam 03 - 5011, 05 - 2307

Mas odemcene pipky? Taky mas lepsi desku a hlavne CPU jak ja... tak jsou tve vysledky vyssi
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“