Problem s ovaldaci OMEGA a DNA pro nvidii pomozte dik

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
mhraven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. pro 2004
Kontaktovat uživatele:

Problem s ovaldaci OMEGA a DNA pro nvidii pomozte dik

Příspěvek od mhraven »

Ahoj mam problem zkousel jsem naistalovat Omegy a DNA . Instalace probehla OK ale po restartu mi nenajede obraz a monitor se vypne startujete pri obnovaci frekvenci kterou on nezvlada kolem 150 nevite co s tim . Grafika Leadtek Winfast PX6800 TDH
Athlon X2 4400@ 2500 Mhz, 2x 512 Adata Vitesta 500 , DFI Lan Party NF4UT-D , 9 x 250 , 2,5 3 6 3 GK BFG Nvidia 8800 GTS OC 380 Mb, zdroj Chieftec 420 w
Greenshit
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. čer 2004
Bydliště: Lišov
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Greenshit »

Zapeklité :-) Zkusil bych po nainstalování ovladačů a restartu PC vlézt to nouzového režimu, odebral bych monitor a pak to nechal naběhnout do Woken. Pak zkusit nahodit ovladače k monitoru a pomocí utility ReForce nastavit k jednotlivým rozlišením správné frekvence...

Nebo nahoď orig. nabo beta Nvidia ovladače......
Gigabyte GA-K8NS-939 (fw F3), AMD64 3000+ (Winchester, 250x9) @ 2,25GHz, GigaByte GV-N66T128D 128MB, GeIL Ultra DIMM 1024MB DDR 400MHz Dual Channel Kit CL2, HDD Maxtor 160GB, 400 W zdroj, zvuk Audigy2 Value, repro Genius SW-5.1 Value, LG GSA-4163B + LG DVD ROM 16x/52x, Samsung SyncMaster 753 DFX, Windows XP SP2, DirectX 9.0c
alea206
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. led 2005
Bydliště: Kdo ví?

Příspěvek od alea206 »

U Omeg nevim ale DNA nejsou nijak moc extra změněný (nejsou změněný skoro vubec) skus NGO nebo XG
ASUS P4C800; P4 Nortwood 2,8@3,3; 4x512MB RAM Kingmax SuperRAM DDR433 (192MHz) 2-3-3-5;Palit X1950GT 512MB GPU 500@600; RAM 1200@1400 ; LC 6550 V2.0 550W; CD-RW; DVD-ROM, DVD-RW, 200GB SATA, 40GB ATA,
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“