OpenGL pro GeForce4 MX 440

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
ManCZE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2004
Bydliště: Brnó
Kontaktovat uživatele:

OpenGL pro GeForce4 MX 440

Příspěvek od ManCZE »

Ahoj,
mam takovy problem. Asi pred pulrokem jsem formatoval PC (2x) a od te doby me blbnu nejspise OpenGL drivery. Kdyz naprklad spustim hru, ktrera bezi vyhradne na nic, tak mam fps nejvice 5 a cely com se mi strasne seka. Pokud je hra vyuziva jen na nekterych mistech, tak se to seka jen pri jejich pouziti (nejcasteji vybuchy). Pred formatem mi to nedelalo a vsechno jelo v pohode.
Zkousel jsem dat nejnovejsi drivery, ale nepomohlo, tak jsem nainstaloval nakonec cca verzi 40.23, protoze s nima beha graficka karta rychleji nez s novyma.
Moje gr.karta je GeForce 4 MX 440 (CPU AMD 2000+ a RAM 768MB.)

Nevim co s tim, poradite mi? Dik
Hanis
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. lis 2004
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hanis »

ovladače pro desku si tam dal?
MB- MSi KT6V-LSR,CPU:Sempron 2500+-AC Cooper Sillent 2 TC(50°okna@55°burn) rev.2, RAM:1024Mb DDR 400mhz PQI, HDD:120Gb Seagate Baracuda 8Mb, VGA:ASUS R9550 GE/TD 128Mb(460@520), Zdroj:EC 400W,LG GSA-4120b,Repro:Genius SW-5.1 HT
ManCZE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2004
Bydliště: Brnó
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManCZE »

Ano. Mám MSI K7T266,
ty tam mám myslím nejnovější (Via4in1)
ManCZE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. zář 2004
Bydliště: Brnó
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ManCZE »

ted jsem si vzpomnel,za mam kvuli CPU flashly BIOS na zakladce, muze to byt tim? A jak eventuelne postupovat?
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

ManCZE píše:Ano. Mám MSI K7T266,
ty tam mám myslím nejnovější (Via4in1)
Doporučuji starší 4in1 4.43 .
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“