Ahoj,
mam takovy problem. Asi pred pulrokem jsem formatoval PC (2x) a od te doby me blbnu nejspise OpenGL drivery. Kdyz naprklad spustim hru, ktrera bezi vyhradne na nic, tak mam fps nejvice 5 a cely com se mi strasne seka. Pokud je hra vyuziva jen na nekterych mistech, tak se to seka jen pri jejich pouziti (nejcasteji vybuchy). Pred formatem mi to nedelalo a vsechno jelo v pohode.
Zkousel jsem dat nejnovejsi drivery, ale nepomohlo, tak jsem nainstaloval nakonec cca verzi 40.23, protoze s nima beha graficka karta rychleji nez s novyma.
Moje gr.karta je GeForce 4 MX 440 (CPU AMD 2000+ a RAM 768MB.)
Nevim co s tim, poradite mi? Dik
OpenGL pro GeForce4 MX 440
Moderátoři: morke, Walker1134
- ManCZE
- Začátečník

-
- Registrován: 09. zář 2004
- Bydliště: Brnó
- Kontaktovat uživatele:
- Hanis
- Začátečník

- Registrován: 04. lis 2004
- Bydliště: Havířov
- Kontaktovat uživatele:
- ManCZE
- Začátečník

-
- Registrován: 09. zář 2004
- Bydliště: Brnó
- Kontaktovat uživatele:
- ManCZE
- Začátečník

-
- Registrován: 09. zář 2004
- Bydliště: Brnó
- Kontaktovat uživatele:
