ovladače pro geforce 2 mx

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

ovladače pro geforce 2 mx

Příspěvek od kuavik »

prosim poradte ovladace na tohodle starika, jj moje 6800GT mi dala vcera sbohem :old9:
diky
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

detonators 4x.xx
ignorelist: kremrole a dezoláti
Sentenced
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Jotunheim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sentenced »

Vzhledem k tomu, ze se na ty příšernosti asi nebudes honit za nejakym extra vykonem - dal bych tam klidne 71.89 a nic bych neresil :-) Beztak to mas určite jen na přežití ..
Huutamalla voi saada kiven itkemään vaan ei puhumalla toista anteeksi pyytämään, pyytämään
- ja niinpä meillä tuulta kylvetään

rumbo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. lis 2003
Bydliště: blizko NR - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rumbo »

Sentenced píše:Vzhledem k tomu, ze se na ty příšernosti asi nebudes honit za nejakym extra vykonem - dal bych tam klidne 71.89 a nic bych neresil :-) Beztak to mas určite jen na přežití ..
najlepsie skusenosti mam s 41,09 alebo 44,30.. :wink:
PC: i5-2500K, AsRock P67 Performance, Kingston 2x4gb HyperX, Crucial M4 64 gb + WD 640gb, Seasonic S12II-620W, Ati HD 3870, Fractal Core 3000
Nbook: IBM Thinkpad T60 typ 1951-A47
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

ok diky vsem, doufam ze to nejak preziju :) , ale jak jsem ted stastny ze toho starika vubec mam
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
alea206
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. led 2005
Bydliště: Kdo ví?

Příspěvek od alea206 »

Jak už bylo řečeno stejně to máš na kancelářskou práci tak je to uplně jedno.
ASUS P4C800; P4 Nortwood 2,8@3,3; 4x512MB RAM Kingmax SuperRAM DDR433 (192MHz) 2-3-3-5;Palit X1950GT 512MB GPU 500@600; RAM 1200@1400 ; LC 6550 V2.0 550W; CD-RW; DVD-ROM, DVD-RW, 200GB SATA, 40GB ATA,
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

44.03 :roll:
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“