diky
ovladače pro geforce 2 mx
Moderátoři: morke, Walker1134
- kuavik
- Mírně pokročilý

- Registrován: 08. říj 2004
- Bydliště: králíkárna
ovladače pro geforce 2 mx
prosim poradte ovladace na tohodle starika, jj moje 6800GT mi dala vcera sbohem
diky
diky
- zombux
- Odborník PCT

- Registrován: 05. čer 2003
- Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny
- Sentenced
- Čestný člen

- Registrován: 03. čer 2003
- Bydliště: Jotunheim
- Kontaktovat uživatele:
- rumbo
- Začátečník

- Registrován: 21. lis 2003
- Bydliště: blizko NR - Slovensko
- Kontaktovat uživatele:
najlepsie skusenosti mam s 41,09 alebo 44,30..Sentenced píše:Vzhledem k tomu, ze se na ty příšernosti asi nebudes honit za nejakym extra vykonem - dal bych tam klidne 71.89 a nic bych neresilBeztak to mas určite jen na přežití ..
PC: i5-2500K, AsRock P67 Performance, Kingston 2x4gb HyperX, Crucial M4 64 gb + WD 640gb, Seasonic S12II-620W, Ati HD 3870, Fractal Core 3000
Nbook: IBM Thinkpad T60 typ 1951-A47
Nbook: IBM Thinkpad T60 typ 1951-A47
- kuavik
- Mírně pokročilý

- Registrován: 08. říj 2004
- Bydliště: králíkárna
- alea206
- Mírně pokročilý

- Registrován: 22. led 2005
- Bydliště: Kdo ví?