Mam zasadni problem s vyse uvedenyma ovladacemi. Kdyz si je instalnu a je jedno jestli originaly ATI, DNAcka nebo Omegy, tak se mi v hrach asi po peti minutach hrani zmrsi menu hry(Act Of War,Painkiler...) a v nekterych i cekove textury(Mafia...). Povyjeti ze hry je vse v poho, pri spusteni hry se to opakuje.Grafika je taktnuta na 546/345 a zkousel jsem instalovat ovladace i na netaktnutou grafiku, ale vse so opakuje. Pro zminku nizsi dvery jsou v poho.Tak pokud se vyskytne nekdo s necim podobnym nebo radou tak budu rad.
mam kompik s Athlon XP 2400+@2000,MSI KT4AV, 768RAM,SAPPHIRE RADEON 9600XT 128MB 546/345, HDD WDC 120GB, WDC 40GB,
Sony CD-RW, LG DVD-RAM GSA-4163B
//edit Jája: přesunuto z ATi
SAPPHIRE RADEON 9600XT a ovladace 5.3 a vys
Moderátoři: morke, Walker1134
- laginoo
- Začátečník

- Registrován: 26. kvě 2005
- Thomas alva Edison
- Nováček

-
- Registrován: 26. kvě 2005
Odpověď
_Nazdar laginoo tento problem maji i ostatní karty jiních serii.No moc ti asi nepomužu ale musiš to vzít od začetku ja tvrim že vše jde od žárovky s pozdravem Thomas alva edison LG
- Fifi
- Středně pokročilý

- Registrován: 29. říj 2003
- Bydliště: Praha, Ostrava, Brno, Bratislava
- laginoo
- Začátečník

- Registrován: 26. kvě 2005