Nemam rad zmeny.

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Nemam rad zmeny.

Příspěvek od Killer »

Zdravim,

od te doby co jsem si minule zari sestavil pocitac (druhy v podpisu) jedu stale na ovladace 61.77. Jelikoz se ridim heslem "Kdyz to funguje, tak se v tom nevrtej." a jelikoz doposud vse fungovalo, nechal jsem tam stale ForceWare 61.77.

Ale vcera jsem si koupil Daemonicu (nova ceska hra) a ejhle. Error hlaska Can't open video device.

Tak jsem to dal na tatovo PC, kde je GeForce 4Ti, DX9.0b a FW66.93 a tam to jede. Tak nevim, zda uz neni na case upgrade ovladacu. Je yu sice hodne temat, ale zajima mne, zda by to mohlo byt tim a zda jsou ty 66.93 lepsi/horsi/stejne. A nebo zda tam mam dat nejake novejsi (71.89).

A ano, pouzil jsem tlaciko serarch, ale vsechny testy co jsem nasel delali bud na 6600, coz je mi k prdu, nebo na jinych ovladacich nez 66.93.

Diky za rady.
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Pokud ti něco nejede, tak čas na update ovladačů rozhodně je ... pár jich vyzkoušej a uvidíš, který ti poběží nejlíp. Mám zkušenosti právě s těmi 66.93 a také 71.89 a žádné problmy jsem neměl. Prostě zkoušej ... :)
Goldnoob team proud member!
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killer »

Diky. Nejsou ale ty 71.xx uz spise na ty novejsi karty sestkove rady? FX5900XT uz preci jen neni nejnovejsi vykrik techniky :( Jo a staci normalne spustit novy setup a preinstalovat je?
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

Goldnoob team proud member!
kuavik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. říj 2004
Bydliště: králíkárna

Příspěvek od kuavik »

Killer píše:Diky. Nejsou ale ty 71.xx uz spise na ty novejsi karty sestkove rady? FX5900XT uz preci jen neni nejnovejsi vykrik techniky :( Jo a staci normalne spustit novy setup a preinstalovat je?
nejdrive radsi odinstaluj ty stare - restart - nove
Toshiba P100-10P

******** http://www.kuavikphoto.zde.cz ********
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killer »

Tak jsem se do toho vcera pustil. Normalne na tvrdo jsem tam dal nove 71.89 a pro jistotu znovu preinstaloval DX9.0c. No a vysledek je ten, ze hry co chodily predtim chodi i ted aniz bych si vsiml zmen a ta jedna kvuli ktere jsem to cele delal stejne nejde. Ale aspon mam aktualizovane ovladace :) Jo ale 3D Mark 03 mi misto 5300 hazi jen 5185 bodu :( Ale mozna je to tim, ze tech 5300 bylo na ciste nainstalovanych Windows, zatimco ted uz jsou zaflakane a pouzivane.
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“