Zdravim,
od te doby co jsem si minule zari sestavil pocitac (druhy v podpisu) jedu stale na ovladace 61.77. Jelikoz se ridim heslem "Kdyz to funguje, tak se v tom nevrtej." a jelikoz doposud vse fungovalo, nechal jsem tam stale ForceWare 61.77.
Ale vcera jsem si koupil Daemonicu (nova ceska hra) a ejhle. Error hlaska Can't open video device.
Tak jsem to dal na tatovo PC, kde je GeForce 4Ti, DX9.0b a FW66.93 a tam to jede. Tak nevim, zda uz neni na case upgrade ovladacu. Je yu sice hodne temat, ale zajima mne, zda by to mohlo byt tim a zda jsou ty 66.93 lepsi/horsi/stejne. A nebo zda tam mam dat nejake novejsi (71.89).
A ano, pouzil jsem tlaciko serarch, ale vsechny testy co jsem nasel delali bud na 6600, coz je mi k prdu, nebo na jinych ovladacich nez 66.93.
Diky za rady.
Nemam rad zmeny.
Moderátoři: morke, Walker1134
- Killer
- Začátečník

- Registrován: 11. srp 2004
- Bydliště: Kladno, Czech Republic
- Kontaktovat uživatele:
Nemam rad zmeny.
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
- Killer
- Začátečník

- Registrován: 11. srp 2004
- Bydliště: Kladno, Czech Republic
- Kontaktovat uživatele:
Diky. Nejsou ale ty 71.xx uz spise na ty novejsi karty sestkove rady? FX5900XT uz preci jen neni nejnovejsi vykrik techniky
Jo a staci normalne spustit novy setup a preinstalovat je?
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
- kuavik
- Mírně pokročilý

- Registrován: 08. říj 2004
- Bydliště: králíkárna
- Killer
- Začátečník

- Registrován: 11. srp 2004
- Bydliště: Kladno, Czech Republic
- Kontaktovat uživatele:
Tak jsem se do toho vcera pustil. Normalne na tvrdo jsem tam dal nove 71.89 a pro jistotu znovu preinstaloval DX9.0c. No a vysledek je ten, ze hry co chodily predtim chodi i ted aniz bych si vsiml zmen a ta jedna kvuli ktere jsem to cele delal stejne nejde. Ale aspon mam aktualizovane ovladace
Jo ale 3D Mark 03 mi misto 5300 hazi jen 5185 bodu
Ale mozna je to tim, ze tech 5300 bylo na ciste nainstalovanych Windows, zatimco ted uz jsou zaflakane a pouzivane.
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D