NV FW 71.89 WHQL
Moderátoři: morke, Walker1134
- Shit
- Odborník PCT

- Registrován: 20. pro 2003
- Bydliště: Hradec Králové
- Shit
- Odborník PCT

- Registrován: 20. pro 2003
- Bydliště: Hradec Králové
- martin_CZ
- Začátečník

- Registrován: 22. pro 2003
- Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
- Kontaktovat uživatele:
- Valen
- Mírně pokročilý

- Registrován: 19. dub 2004
- Kontaktovat uživatele:
FW 71.89 - su problemové aspon umna ked napriklad hram niečo a dám save obrazovka vypne a nezobrazuje pritom hra ide je počut zvuky ako normalne 
CPU - Ryzen 5950X/ MB - Gigabyte GA-X570 AORUS ELITE/ RAM - G.SKILL 64GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z Neo AMD / GPU - Sapphire NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X / HDD - Gigabyte M.2 512GB SSD, Western Digital Purple 6TB, Power Supply Seasonic Prime Gold 1300W
- IQLogic
- Začátečník

- Registrován: 17. pro 2004
- Bydliště: Ružomberok, SK
- Kontaktovat uživatele:
Ja ich mam tiez (71.89) a nemozem sa na ne stazovat. Ak ma s nimi niekto problemy a ma chipset VIA tak je to ovladacmi k doske. Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.
VALEN ak mas problem tak je to kvoli doske, resp. ovladacom na nu.
VALEN ak mas problem tak je to kvoli doske, resp. ovladacom na nu.
- Valen
- Mírně pokročilý

- Registrován: 19. dub 2004
- Kontaktovat uživatele:
No už som vyriešol problen s 66.93 idu skvele aj na hyperionoch 4.55IQLogic píše:Ja ich mam tiez (71.89) a nemozem sa na ne stazovat. Ak ma s nimi niekto problemy a ma chipset VIA tak je to ovladacmi k doske. Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.
VALEN ak mas problem tak je to kvoli doske, resp. ovladacom na nu.
CPU - Ryzen 5950X/ MB - Gigabyte GA-X570 AORUS ELITE/ RAM - G.SKILL 64GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z Neo AMD / GPU - Sapphire NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X / HDD - Gigabyte M.2 512GB SSD, Western Digital Purple 6TB, Power Supply Seasonic Prime Gold 1300W
- VeVe_350Z
- Začátečník

- Registrován: 29. kvě 2005
- Bydliště: Area51
- Kontaktovat uživatele:
No mne sa po ich instalacii totalne rozpadaval obraz u Half Life 2Valen píše:FW 71.89 - su problemové aspon umna ked napriklad hram niečo a dám save obrazovka vypne a nezobrazuje pritom hra ide je počut zvuky ako normalne
CPU: C2Q Q9650 + Thermalright Venomous-X, MB: Asus P5E X38 flash to Rampage Formula, RAM: 6GB DDR2 800Mhz Corsair TwinX XMS2 DHX, VGA: Asus GTX 285 TOP, Audio: Creative SB Audigy 2 ZS, HDD: 2x Samsung HD502IJ 500GB, Samsung HD103UJ 1TB, Hitachi 500GB PSU: Enermax Infinity 650W, Case: Fractal Design Define R2 Titanium Grey, LCD: 24" HP LP2475W, Keyb & mouse: Logitech G15 1st gen. + RAZER Naga Molten + Razer Mantis speed, Wheel: Logitech G25
- wolfstone
- Začátečník

-
- Registrován: 08. zář 2004
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
- random
- Pokročilý

- Registrován: 18. led 2004
- Kontaktovat uživatele:
To vsak nieje zrovna idealne riesenie..... pretoze sa to dost negativne prejavi na vykone....IQLogic píše: Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
