NV FW 71.89 WHQL

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

NV FW 71.89 WHQL

Příspěvek od Shit »

Popis a Download :) Podpora: Všechny GeForce. :oops:
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

martin_CZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2003
Bydliště: 4. pilir Karlova mostu od Maly Strany..je tu nejake wifi, nez se zeptate :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin_CZ »

nechapu proc nevypustej naky 76.xx.. ty sou bezproblemovy.. akorat delaj bordel v cisilkach :)
ASUS F3T
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Taktiez

Příspěvek od durod »

martin_CZ píše:nechapu proc nevypustej naky 76.xx.. ty sou bezproblemovy.. akorat delaj bordel v cisilkach :)
doporucujem 76.44
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Valen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. dub 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valen »

FW 71.89 - su problemové aspon umna ked napriklad hram niečo a dám save obrazovka vypne a nezobrazuje pritom hra ide je počut zvuky ako normalne :(
CPU - Ryzen 5950X/ MB - Gigabyte GA-X570 AORUS ELITE/ RAM - G.SKILL 64GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z Neo AMD / GPU - Sapphire NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X / HDD - Gigabyte M.2 512GB SSD, Western Digital Purple 6TB, Power Supply Seasonic Prime Gold 1300W
IQLogic
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. pro 2004
Bydliště: Ružomberok, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IQLogic »

Ja ich mam tiez (71.89) a nemozem sa na ne stazovat. Ak ma s nimi niekto problemy a ma chipset VIA tak je to ovladacmi k doske. Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.

VALEN ak mas problem tak je to kvoli doske, resp. ovladacom na nu.
Valen
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 19. dub 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Valen »

IQLogic píše:Ja ich mam tiez (71.89) a nemozem sa na ne stazovat. Ak ma s nimi niekto problemy a ma chipset VIA tak je to ovladacmi k doske. Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.

VALEN ak mas problem tak je to kvoli doske, resp. ovladacom na nu.
No už som vyriešol problen s 66.93 idu skvele aj na hyperionoch 4.55 :D ale dik za radu
CPU - Ryzen 5950X/ MB - Gigabyte GA-X570 AORUS ELITE/ RAM - G.SKILL 64GB KIT DDR4 3600MHz CL16 Trident Z Neo AMD / GPU - Sapphire NITRO+ RX 7900 XT Vapor-X / HDD - Gigabyte M.2 512GB SSD, Western Digital Purple 6TB, Power Supply Seasonic Prime Gold 1300W
VeVe_350Z
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. kvě 2005
Bydliště: Area51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeVe_350Z »

Valen píše:FW 71.89 - su problemové aspon umna ked napriklad hram niečo a dám save obrazovka vypne a nezobrazuje pritom hra ide je počut zvuky ako normalne :(
No mne sa po ich instalacii totalne rozpadaval obraz u Half Life 2 :( .Reinstall na povodne 66.93-no problemo.Tak chcem teraz skusit tie 76.44, no uvidime.
CPU: C2Q Q9650 + Thermalright Venomous-X, MB: Asus P5E X38 flash to Rampage Formula, RAM: 6GB DDR2 800Mhz Corsair TwinX XMS2 DHX, VGA: Asus GTX 285 TOP, Audio: Creative SB Audigy 2 ZS, HDD: 2x Samsung HD502IJ 500GB, Samsung HD103UJ 1TB, Hitachi 500GB PSU: Enermax Infinity 650W, Case: Fractal Design Define R2 Titanium Grey, LCD: 24" HP LP2475W, Keyb & mouse: Logitech G15 1st gen. + RAZER Naga Molten + Razer Mantis speed, Wheel: Logitech G25
wolfstone
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. zář 2004

Příspěvek od wolfstone »

Má to cenu instalovat, když mám Geforce 4 Titanium?
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Příspěvek od Thellwin »

wolfstone píše:Má to cenu instalovat, když mám Geforce 4 Titanium?
Ne, na tuhle grafku bude vhodnější řada 4X.XX

Jinak musím říct, že jsem s těmito ovladači neměl zatím vůbec žádný problém, všechno běhá tak jak má :)
Goldnoob team proud member!
random
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. led 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od random »

IQLogic píše: Ja som ich nenainstaloval a vsetko ide na 100 pera. Musel som kvoli tomu preinstalovat Win lebo Hyperiony s PC nedostanete.
To vsak nieje zrovna idealne riesenie..... pretoze sa to dost negativne prejavi na vykone.... :( ... , inak aj u mna pri testoch na niekolkych zostavach uplne bez problemu.... :)
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“