Jaká verze driverů je nejvhodnější pro R9600XT?

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
Fredchad
Nováček
Nováček
Registrován: 04. čer 2005

Jaká verze driverů je nejvhodnější pro R9600XT?

Příspěvek od Fredchad »

Jaká verze driverů je nejvhodnější pro R9600XT od HIS?

kon: Athlon 2800+, 1gb ram, MSI k7N2 Delta, WXP SP2

//prf.KuBA - Přesunuto z ATi.
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

myslim ze to patri do sekcie ovladace...odporucam Omega 5.4
test : http://www.pcmodding.akropola.sk/module ... =0&thold=0
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

urcite nejaky omegy pro 9600 me vychzeji nej 2.5.97
....ze by to byl MELOUN
ka-spel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Lord píše:urcite nejaky omegy pro 9600 me vychzeji nej 2.5.97
V čem jsou lepší než poslední ATI Catalyst? Podotýkám, že hry nehraji.
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

ked hry nehras tak si kludne pouzivaj ATI catalyst
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
ka-spel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

eraser007 píše:ked hry nehras tak si kludne pouzivaj ATI catalyst
To myslíš ironicky nebo věcně?
Lord
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. říj 2003
Bydliště: Nordirhaus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord »

to myslel vecne, jelikoz Omegy jsou drivery, ktere jsou smerovany na vykon a na maximalni vytoceni jak jadra tak pameti. Takze pokud nehrajes nebo se nehonic za maximalnim vysledkem v 3Dmarku03, tak jsou pro Tebe idealni prave Catalysty.
....ze by to byl MELOUN
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

presne tak, Lord to povedal za mna...Omegy maju hlavne optimalizacie na hry + nejake vychytavky na tuning a predpokladam ze ked nehras tak ani nepotrebujes tunit...
kvalita obrazu a funkcnost su na rovnakej urovni :wink:
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
ka-spel
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. bře 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Diky. Mě jde o max. kvalitu hlavně 2D a proto jsem taky šel do ATI a ne GF. Matrox už je trochu out.
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

myslim ze vsetky atiny od 9200se maju krasny obraz... :wink:
uz aj na ovladacoch na cedecku :)
takze sa s tym netrap :)
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“