Sekani pc pri hrani
Moderátoři: morke, Walker1134
- Brzda
- Začátečník

-
- Registrován: 25. lis 2004
- Bydliště: Tvarožná
Sekani pc pri hrani
Hraju ted nove hry colin mcrae rally 2005 a street racing sindycate a behem hrani cuka obraz, jako kdyby se nejak chvilkove sekal ale uplne milisekundove, grafiku mam geforce fx5900xt a ovladace ty nejnovejsi, nevite nekdo cim by to mohlo byt???
- zombux
- Odborník PCT

- Registrován: 05. čer 2003
- Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny
- prf.KuBA
- Středně pokročilý

- Registrován: 14. čer 2004
- Bydliště: Praha
- Dzin
- Moderátor

- Registrován: 04. bře 2004
- Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
- Kontaktovat uživatele:
- Katoo
- Začátečník

- Registrován: 08. čer 2003
- Bydliště: Návsí
- Kontaktovat uživatele:
Setkal jsem se z něčím podobným u kolegy,nakonec jsem zjistil,že pokud odpojím internet (má to přes kabelovku) cukání zmizí.Na pozadí mu běžely nějaké škodlivé programy,které neustále odesílaly data na net.
Gigabyte P55A UD3, Xeon-X3440, 2 x 4GB DDR3,Geforce 750Ti, SSD Samsung EVO850 250GB, WD RED 3TB, Hitachi P300 3TB,Seasonic Focus Gold 650W Gold 80Plus
- Brzda
- Začátečník

-
- Registrován: 25. lis 2004
- Bydliště: Tvarožná
Disk mi nic nedela, je v klidu, zadne skodlive programy mi nejedou, internet mam pres wifi, icq i antivir mi jedou ale nemyslim ze by to zpusobilo, protoze treba u hrani half life 2 nebo neco podobneho mi to nedelalo, seka se mi to jenom pri hrani automobilovych her, ani cpu nemam nicim zatezovane, pameti mam dostatek, u nejakych narocnejsich her mi to treba nedela. casem chci pamet dokoupit. Nemuze to byt treba ovladaci????
- random
- Pokročilý

- Registrován: 18. led 2004
- Kontaktovat uživatele:
Mal si uz tento problem v minulosti, kedy sa zacal vyskytovat.....?
Ovladace mozes skusit .... je to dost individualne....., kazdy ma trochu ine skusenosti a zalezi na konkretnej kombinacii HW......
Co tak ovladace na ostatne zariadenia..... ( obcas taketo problemi robi napr. ovladac zvukovej karty ... atd. ) ....
Ovladace mozes skusit .... je to dost individualne....., kazdy ma trochu ine skusenosti a zalezi na konkretnej kombinacii HW......
Co tak ovladace na ostatne zariadenia..... ( obcas taketo problemi robi napr. ovladac zvukovej karty ... atd. ) ....
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
- Brzda
- Začátečník

-
- Registrován: 25. lis 2004
- Bydliště: Tvarožná
- prf.KuBA
- Středně pokročilý

- Registrován: 14. čer 2004
- Bydliště: Praha
- Brzda
- Začátečník

-
- Registrován: 25. lis 2004
- Bydliště: Tvarožná
- Hanis
- Začátečník

- Registrován: 04. lis 2004
- Bydliště: Havířov
- Kontaktovat uživatele:
no vidíš takže paměti nedostatek,bud to vypínej nebo přikup ramku a je to
MB- MSi KT6V-LSR,CPU:Sempron 2500+-AC Cooper Sillent 2 TC(50°okna@55°burn) rev.2, RAM:1024Mb DDR 400mhz PQI, HDD:120Gb Seagate Baracuda 8Mb, VGA:ASUS R9550 GE/TD 128Mb(460@520), Zdroj:EC 400W,LG GSA-4120b,Repro:Genius SW-5.1 HT
- Brzda
- Začátečník

-
- Registrován: 25. lis 2004
- Bydliště: Tvarožná
- prf.KuBA
- Středně pokročilý

- Registrován: 14. čer 2004
- Bydliště: Praha
Tak to je naprosto jasné.Brzda píše:Uz vim cim to je, mam totiz zaply dc++ a to bere moc pameti.
Apple MacBook Pro 16" M1 MAX 24/32GB/1TB // Nillkin ProDesk Adjustable Laptop Stand // Apple Magic Keyboard & Logitech MX Master // Apple iPhone 13 Pro 512GB // Microsoft Xbox Series X + LG CX65 OLED
- random
- Pokročilý

- Registrován: 18. led 2004
- Kontaktovat uživatele:
Na prvu cast otasky ti pomoze odpovedat Memtest86/GoldMemory ( pripadne dalsie testy ) ....., ovladace mozes otestovat ich zmenou....Brzda píše:nekdo rika ze odechazeji pameti nekdo zase ze mam spatny ovladace, poradite mi???
Problem vsak moze byt aj niekde inde: nastavenie BIOSu, doska, zdroj... chyby ktore sa objavuju len obcas sa hladaju najtazsie...
Sempron 2800@2160MHz ( 270x8 ), 1024MB GoodRam, MSI K8N Neo-FSR, Radeon 9800SE@8 pip 128MB 128b 378/290, 200GB HD Maxtor Pata, DVD RW LG4163
- Josef Kuberský
- Začátečník

-
- Registrován: 17. úno 2005
- Bydliště: Jeseník
co je to to DC++
Co to je mě to dělá taky, kde se to dá vypnout???
- Jan Machalík
- Mírně pokročilý

- Registrován: 17. led 2004
- Bydliště: Chomutov
Re: co je to to DC++
Ty pako, DC++ je program na sdileni dat po netu, takze to neni zadny standartni programek windows jak sis myslelJosef Kuberský píše:Co to je mě to dělá taky, kde se to dá vypnout???
SilentiumPC Regnum RG6V ARGB | Asus TUF Gaming B550M-Plus | AMD Ryzen 5 3600X | 16GB DDR4 Patriot Blackout 3600MHz CL17@3733MHz CL16 | ASRock Radeon RX 5600 XT D2 | Samsung 980 Pro Nvme 512GB | Crucial MX500 1TB SATA | Toshiba 3TB | Corsair TX750 | ARCTIC Liquid Freezer II 360 |
