zazracne ovladace

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
ds
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2004
Bydliště: Hradec Králové

zazracne ovladace

Příspěvek od ds »

na svethardware sem cet uz je to asi 2-3 mesice ze force ware zvysili vykon az o 20% nevite jake mely cislo ?
Cpu:Amd Athlon XP 2500+@3200+ 1.8V ,MB:Epox 8RDA3I,ATI RADEON 9000PRO 275/550@610/305,ZVUK:SB LIVE 5.1,M.:AOC 7KLR,REPRO:KINYO 2.1,HDD:BARACUDA 40GB
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: zazracne ovladace

Příspěvek od Jasper »

ds píše:na svethardware sem cet uz je to asi 2-3 mesice ze force ware zvysili vykon az o 20% nevite jake mely cislo ?
Nemohl sis to na tom svet hardware najit? Jestli si myslel tentočlánek, tak to byly 71.84.
Wuuduu
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2005
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek od Wuuduu »

zvysil, ale len pri niektorych hrach, alebo pri pouziti AA vo vysssich rozliseniach.

Podobne vylepsienia robia aj Catalysty, takze to chce klud a nohy v teple... uplne bezna vec.
Lenovo ThinkPad EDGE E520, intel i3-2310M, 8GB RAM, intel HD graphics / Ati Radeon 6630M 1GB, HDD 500GB, Windows7 HP 64bit
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM uubuuW ... EVE Online H00d

MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“