Vrátit změny ovladače.

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Vrátit změny ovladače.

Příspěvek od Killer »

Zdravim,

nainstaloval jsem si nove FW 71.89 na svou FX5900XT a neni to uplne ono. Staci ve spravci zarizeni Kliknout na Vratit zmeny ovladace a skoci mi tam zpet predchozi 61.77? Prosim poradte. Diky.
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
Jasper
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 25. úno 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jasper »

Ja bych odinstaloval ty nove ovladace a pak bych znova nainstaloval ty stare...
eclap
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. kvě 2005

Příspěvek od eclap »

tak tak... teoreticky by to malo fungovat iba vratenim starych ovladacov, ale najlepsie urobis, ak ich odinstalujes, restartnes, pouzijes DriverCleaner, potom zas restartnes a nainstalujes tie povodne....
MB - Abit AN8 Ultra, CPU - Athlon X2 3800+ @ 2.5ghz, Chladic CPU - Coolermaster Freezer, RAM - 2x1gb Geil ValueRam Dual, VGA - Sapphire X1900xtx, HDD - Hitachi Deskstar 250gb SATAII 8mb Cache, Zdroj - Be quiet Straightpower 700W, Repro - Logitech X230 2.1
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killer »

A co pouzit bod obnovy, ktery jsem vytvoril, nez jsem tam dal ty nove? Slo by to?
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
Wuuduu
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2005
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek od Wuuduu »

...naco rozmyslas nad moznostami, ktore mozu sposobovat len problemy.

Je nemozne odinstalovat nove drivery, spustit DriverCleaner a potom nainstalovat, ktore chces?
Lenovo ThinkPad EDGE E520, intel i3-2310M, 8GB RAM, intel HD graphics / Ati Radeon 6630M 1GB, HDD 500GB, Windows7 HP 64bit
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM uubuuW ... EVE Online H00d

MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
Killer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. srp 2004
Bydliště: Kladno, Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Killer »

Je, ale nemam Drive Cleaner :(
1) ASUS H97-Pro, Core i5 4590 3.3GHz, Gelid Tranquilo rev.2, 2x8 GB RAM Crucial Balistix Sport DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, 128 GB SSD Crucial MX100 + 1TB WD Blue, Asus Xonar DG, 550W Seasonic S12G, Corsair Obsidian 550D
Wuuduu
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2005
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Příspěvek od Wuuduu »

sorry, ale rozum, rozum mas?
Internet, internet mas?

Ked mas Internet, mas vsetko... uplne vsetko.
Lenovo ThinkPad EDGE E520, intel i3-2310M, 8GB RAM, intel HD graphics / Ati Radeon 6630M 1GB, HDD 500GB, Windows7 HP 64bit
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM uubuuW ... EVE Online H00d

MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“