Drivers_NX6800GT

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
MiDo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 12. pro 2004

Drivers_NX6800GT

Příspěvek od MiDo »

Prosim vas, poradte, kto mate skusenosti s touto kartou ake su na nu najlepsie drivery. Diky
AMD Athlon 64 3000@4000, ASUS A8N SLI Deluxe, 2x512 MB RAM PC400, MSI NX6800GT T2D256, Hitachi 160GB SATA
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: Drivers_NX6800GT

Příspěvek od Shit »

MiDo píše:Prosim vas, poradte, kto mate skusenosti s touto kartou ake su na nu najlepsie drivery. Diky
Drivery si musíš vyzkoušet sám, je to zcela individuální.... Odkazů na ně máš tady asi 20.... :wink:
MiDo
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 12. pro 2004

Příspěvek od MiDo »

Jasne to chapem, keby bolo tych ovladacov 5 alebo 6 este nepoviem ale ich je strasne kvantum a ked si mam predstavit ze mam vyskusat vsetky, no konec. Mne ide len o to ze keby nahodou niekto uz nasiel idealny ovladac na tuto kartu.
AMD Athlon 64 3000@4000, ASUS A8N SLI Deluxe, 2x512 MB RAM PC400, MSI NX6800GT T2D256, Hitachi 160GB SATA
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

MiDo píše:....nahodou niekto uz nasiel idealny ovladac na tuto kartu.
Tak by se už novější ani nevyvíjely... :wink: Taková otázka nemá a ani nemůže mít jinou odpověď, než zkoušet a testovat... Na fóru G3D je takových threadů stovky a žádný z nich nemá konkrétní jednoznačnou odpověď. :x :oops: (71.89, 76.45, 77.50, 77.72, někomu vyhovují starší 66.93 a jiné a jiné....).
alea206
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. led 2005
Bydliště: Kdo ví?

Příspěvek od alea206 »

Nejlepší sou mod-drivers právě mám 77.62 od XG. Ale já stejně drivery měnim jak ponošky.
ASUS P4C800; P4 Nortwood 2,8@3,3; 4x512MB RAM Kingmax SuperRAM DDR433 (192MHz) 2-3-3-5;Palit X1950GT 512MB GPU 500@600; RAM 1200@1400 ; LC 6550 V2.0 550W; CD-RW; DVD-ROM, DVD-RW, 200GB SATA, 40GB ATA,
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

alea206 píše:Nejlepší sou mod-drivers právě mám 77.62 od XG.
S tím bych asi nesouhlasil... resp. to rozhodně neplatí obecně. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“