Ovladace Omega 5,6

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
eftik
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. lis 2004

Ovladace Omega 5,6

Příspěvek od eftik »

Zdravim.Jen takova malickost.po nainstalovani techto ovladacu se mi v kazde hre zobrazuje vpravo nahore pocet frame za sekundu,jak to vypnout?prosim o presny popis.

//prf.KuBA - Přesun z ATi...
Athlon 4000+ s939 ,Asus A8X, 2GRAM , WD 160GB Sata,zdroj 460W,GK Ati x1950gt, DVD-RW Samsung
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“