FW 80.40
Moderátoři: morke, Walker1134
- alea206
- Mírně pokročilý

- Registrován: 22. led 2005
- Bydliště: Kdo ví?
- alea206
- Mírně pokročilý

- Registrován: 22. led 2005
- Bydliště: Kdo ví?
No ovladače vypadaj uplně stejně jako řada 7x.xx opět (jako v poslední době u všech officiálních ovladačů) chybý tabulka k vynucení obnovovací frekvence monitoru.
Výkon v 3DMarku05 stoup z asi 3750 na 3905
A v Aquamarku byl výsledek 56,568
CS:S stream test - 77.30
K 3DMarku a Aquamarku mám podrobný statisky ale nešli mi uploadnout
Jinak je tam eště problém s nevyváženejma barvama u videí, jehož korekci sme řešili tady http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=39559
Výkon v 3DMarku05 stoup z asi 3750 na 3905
A v Aquamarku byl výsledek 56,568
CS:S stream test - 77.30
K 3DMarku a Aquamarku mám podrobný statisky ale nešli mi uploadnout
Jinak je tam eště problém s nevyváženejma barvama u videí, jehož korekci sme řešili tady http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=39559
ASUS P4C800; P4 Nortwood 2,8@3,3; 4x512MB RAM Kingmax SuperRAM DDR433 (192MHz) 2-3-3-5;Palit X1950GT 512MB GPU 500@600; RAM 1200@1400 ; LC 6550 V2.0 550W; CD-RW; DVD-ROM, DVD-RW, 200GB SATA, 40GB ATA,
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
mne zmizol prave ten problem s videom
ale mam xtreme 80.40
ale mam xtreme 80.40
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- alea206
- Mírně pokročilý

- Registrován: 22. led 2005
- Bydliště: Kdo ví?
Bohužel výkonový nárůst je pouze za cenu snížené kvality a např. u The Sims 2 ovladače občas dělají opravdu nehezké chyby.
Právě du skusit XG verzi, která přibrala 6MB tak doufám že to bude vidět.
Právě du skusit XG verzi, která přibrala 6MB tak doufám že to bude vidět.
ASUS P4C800; P4 Nortwood 2,8@3,3; 4x512MB RAM Kingmax SuperRAM DDR433 (192MHz) 2-3-3-5;Palit X1950GT 512MB GPU 500@600; RAM 1200@1400 ; LC 6550 V2.0 550W; CD-RW; DVD-ROM, DVD-RW, 200GB SATA, 40GB ATA,
- alea206
- Mírně pokročilý

- Registrován: 22. led 2005
- Bydliště: Kdo ví?
XG verze má mnohem lepší kvalitu obrazu, překonává dokonce i 77.50 a to se srovnatelnym výkon. Na závěr asi toto:
Kdo chce výkon (řada FX 5xx0) ať si nainstaluje původní výkon
Kdo chce kvalitu (6x00,7x00) ať si nainstaluje XG verzi
Kdo chce výkon (řada FX 5xx0) ať si nainstaluje původní výkon
Kdo chce kvalitu (6x00,7x00) ať si nainstaluje XG verzi
ASUS P4C800; P4 Nortwood 2,8@3,3; 4x512MB RAM Kingmax SuperRAM DDR433 (192MHz) 2-3-3-5;Palit X1950GT 512MB GPU 500@600; RAM 1200@1400 ; LC 6550 V2.0 550W; CD-RW; DVD-ROM, DVD-RW, 200GB SATA, 40GB ATA,
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
- alea206
- Mírně pokročilý

- Registrován: 22. led 2005
- Bydliště: Kdo ví?
