6800GS nema vykon jaky by mela mit

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
Agaga
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. říj 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Agaga »

Tak co podarilo se ti to vyreklamovat?
Intel Core 2 Quad Q9300, ASUS P5Q PRO, Kingston 2x2GB DDR2, EVGA Geforce GTX260 896MB, HDD Samsung 1TB
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

No panove. Musim rict ze mam naprosto stejny problem. Jen mam misto 3900 bodu v 3D marku jen 3800 :sad: . Taky to vidim na reklamaci, zkousel jsem vse co tu pisete ale nic nepomohlo. Jeste zkusim jednoho cloveka co ma PCI-E jinak netusim jak dal.
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
SNowie
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. led 2006
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od SNowie »

Nemůže to být tím, že je zamčených víc pipek než by mělo být? ... jen mě to tak napadlo :oops:
sh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2005
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sh »

rozdil 100 bodu a jdes reklamovat?vtip?
nejsem zde moc dostupny, duvodem je stavba baraku, omluvte prosim me zpozdeni na dobu 2 let .)
Opel Vectra 2.5 V6 CDX 203k
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

SNowie píše:Nemůže to být tím, že je zamčených víc pipek než by mělo být? ... jen mě to tak napadlo :oops:
nejsou tam zadny zamceny, v tom jadre jich jak 12 neni :)
Recon píše:No panove. Musim rict ze mam naprosto stejny problem. Jen mam misto 3900 bodu v 3D marku jen 3800 :sad: . Taky to vidim na reklamaci, zkousel jsem vse co tu pisete ale nic nepomohlo. Jeste zkusim jednoho cloveka co ma PCI-E jinak netusim jak dal.
:D tak ty si ficak, to s tebou pekne vymetou
taky skore mas v 3Dm05 s vyhlazovanim nebo kde?
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

jj v 3DM05 mam 3800 to je mi ale jedno, ovsem problem je ze v CoD2 mi to da 18 FPS a to hraju na low details. Takze to teda neni vykon 6800GS ani nahodou. 18FPS je kravina, to neni mozne, sestavu mam temer stejnou jako onen clovek co tu psal predemnou.

Jinak testy jsou bez FSAA.
sh píše:rozdil 100 bodu a jdes reklamovat?vtip?
jakych 100 bodu co to meles? Podle toho co tu pisi mam mit 5000 ne 3800. Necet si to cely jak vidim.
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
sh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2005
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sh »

2 recon: no posud sam :)
Jen mam misto 3900 bodu v 3D marku jen 3800
cloveku , ktery sem po par prispevkach vleze totalne zamotas hlavu..
nejsem zde moc dostupny, duvodem je stavba baraku, omluvte prosim me zpozdeni na dobu 2 let .)
Opel Vectra 2.5 V6 CDX 203k
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

sh píše:2 recon: no posud sam :)
Jen mam misto 3900 bodu v 3D marku jen 3800
cloveku , ktery sem po par prispevkach vleze totalne zamotas hlavu..
jo jasny sry. Mam toho uz plny zuby, furt neco nefunguje a leze mi to na nervy. 100 bodu je prd to je samozhrejme blbost ale 1200 bodu uz je 24% vykonu dolu, to nemluvim o tom ze na nekterych hrach je to 75% vykonu dolu nekdy i vice. Takze k reklamaci urcite duvod mam :wink:
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

kua co s tim vy lidi delata, kdyz jsem instaloval novou grafiku, nikdy se mi nestalo ze bych mel dvakrat slabsi vykon, a to jsem tech grafik vyzkousel spousty
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

pokud neco vymyslite rad to zkusim. K dispozici zatim 2 PC nemam, tedy mam dalsi 3 ale ani jeden s PCI-E. Takze zkouset ji v jinem PC zatim pada, ale jeden clovek jej ma zkusim u nej. Pokud vas ale neco napada co muzu udelat ja doma nejake nastaveni nebo neco jine budu rad, i kdyz pochybuji ze na neco prijdete.
Naposledy upravil(a) Recon dne pát 20. led 2006, 13:00, celkem upraveno 1 x.
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

Lidi copa s tim delate? :) Ja presel z ATI na NV..stejny XP..jen jsem to jeste v nouzaku projel Drivercleanerem..nahodil Z-Tweaked_v8212..a jezdi to paradne...dokonce 550/1230 :wink: Parada...COD2 jezdi jak z praku..mark05 6500b
Mac...
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

psali ste tu zkusit jiny zdroj, zdrjem to neni. Zkousel jsem Gembirda 400W a vysledek je stejny.
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

Recon píše:psali ste tu zkusit jiny zdroj, zdrjem to neni. Zkousel jsem Gembirda 400W a vysledek je stejny.
Vypis celou sestavu...ja mam Akasu 400W bez problemu...ted jsem delal cerstvou instalaci win a hodilo me to pri 540/1230 tyto hodnoty v marcich v tomto poradi:03-05-06 14251-6491-2986...Gembird,co je to z prominutim za humus?..jak mas zapojeny to pridavny napajeni...na oddelenych vetvich?cili..2xmolex...kazdej na zvlastnim kabelu?
Mac...
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

godlike píše:
Recon píše:psali ste tu zkusit jiny zdroj, zdrjem to neni. Zkousel jsem Gembirda 400W a vysledek je stejny.
Vypis celou sestavu...ja mam Akasu 400W bez problemu...ted jsem delal cerstvou instalaci win a hodilo me to pri 540/1230 tyto hodnoty v marcich v tomto poradi:03-05-06 14251-6491-2986...Gembird,co je to z prominutim za humus?..jak mas zapojeny to pridavny napajeni...na oddelenych vetvich?cili..2xmolex...kazdej na zvlastnim kabelu?
540 na jadre ? cim to chladis?
Docela pochybuju ze mas komp pri tech taktech stabilni a bez artefaktu
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

gembird je starej shit co jsem doma vyhrabal. Jinak tam mam Eurocase 550W. To zapojeni molexu jsem zkousel na Stejnym kabelu ale taky kazdy molex na jiny. Proste ne a ne to rozjet. Jak je lepsi to zapojit, kazdy zvlast nebo na jeden kabel?
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

AlesShi píše: 540 na jadre ? cim to chladis?
Docela pochybuju ze mas komp pri tech taktech stabilni a bez artefaktu
Chlazeni bezny zalman Cu+AS 5...low otacky..pri startu Win cca 33st..jinak kolem 42 v 2D...proc bych jako nemel mit stabilni komp?nechapu....na hrani pouzivam 540/1200..teploty na LOW cca 75st na high by mohli bejt cca nizsi...Udelal jsem taky rychlej test ve FEARU pri 1024x768(2GB pameti)..vsechno nastaveni na max.+AA+AF..soft shadows..min fps 44..prumer 72..max 138..fakt narez!Ale ja to davno dohral jeste s GB pameti..s 2GB to beha naprosto famozne..

2Recon:Mozna v tom je zakopanej pes!..kazdej molex zapoj na ruznou vetev...
Mac...
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

godlike píše:
AlesShi píše: 540 na jadre ? cim to chladis?
Docela pochybuju ze mas komp pri tech taktech stabilni a bez artefaktu
Chlazeni bezny zalman Cu+AS 5...low otacky..pri startu Win cca 33st..jinak kolem 42 v 2D...proc bych jako nemel mit stabilni komp?nechapu....na hrani pouzivam 540/1200..teploty na LOW cca 75st na high by mohli bejt cca nizsi...Udelal jsem taky rychlej test ve FEARU pri 1024x768(2GB pameti)..vsechno nastaveni na max.+AA+AF..soft shadows..min fps 44..prumer 72..max 138..fakt narez!Ale ja to davno dohral jeste s GB pameti..s 2GB to beha naprosto famozne..

2Recon:Mozna v tom je zakopanej pes!..kazdej molex zapoj na ruznou vetev...
pohoda,mas kua dobrej kus, ja jadro pres 525MHz stabilne nedostanu a to sem i zvedal napeti, ale co i tak je vybornej vykon :-D
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

Zkousels ten bios modifier?
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1118
Moje anglictina je dost chaba..nejak nevim jak se v tom mam hrabat...kdyz zvednu V jen v 2D zvednou se me vsechny hodnoty jak LP3D tak 3D..kdyz zvedam jen 3D zustava jen voltage v 3D a 2D se nehejbe..ma to vubec smysl?Pridava to V vubec?
Mac...
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

godlike píše:Zkousels ten bios modifier?
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1118
Moje anglictina je dost chaba..nejak nevim jak se v tom mam hrabat...kdyz zvednu V jen v 2D zvednou se me vsechny hodnoty jak LP3D tak 3D..kdyz zvedam jen 3D zustava jen voltage v 3D a 2D se nehejbe..ma to vubec smysl?Pridava to V vubec?
jj tim nebo Nibitorem. Snad to zveda :) nemam jak to zmerit, verim RivaTuneru, i kdyz ten to taky jenom precte.
V Nibitoru se daj menit hodnyty pr 2D, low3D a 3D, tak jsem soupnul 3D na 1,57V a zvedli se takty jenom o nekolik Mhz, tak jsem to nechal na 1,47V ( default je 1,37V)

Smysl to snad nakej ma, u 6600Diamond to slo po mirnym zatopenim pod kotlem vejs
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

pokud ti to dela totez co me tak musi byt chyba nekde jind, pokud mas taky kolem 4000 bodu coz je malo a vykon to nepodava jaky ma tak to bude tim ze mi v PC neco chybi ale co?
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“