6800GS nema vykon jaky by mela mit

Grafické karty s libovolným GPU firmy nVidia (např. Riva, GeForce).

Moderátoři: Walker1134, Wilik

Odpovědět
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

hele Recon zapojil si to pridavny napajeni jak jsem ti psal?..kazdej molex zapoj na ruznou vetev...
Mac...
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

ano, ted jsem to prepojoval, jelikoz jsem to mel zas jinak po tom co jsem zkousel jiny zdroj. Nepomohlo. O5 3965 :sad:
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

Recon píše:ano, ted jsem to prepojoval, jelikoz jsem to mel zas jinak po tom co jsem zkousel jiny zdroj. Nepomohlo. O5 3965 :sad:
nehrabal ses v zadnym nastavenim, ze?
jestli treba nemas zaply vyhlazovani
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

nemam, v nastaveni jsem nehrabal. Pak jsem se ridil timto threadem ale ani ten mi nepomohl takze co dal netusim. Vse je v defaultu, takty i ostatni nastaveni.
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

Takze po cerstve instalaci win mas porad tak malo?Neverim tomu ze je chyba v grafice...hele jaky mas ForseWary?..posledni?
Mac...
Gerimo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2004

Příspěvek od Gerimo »

godlike píše:Zkousels ten bios modifier?
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1118
....
Ehm...nevim jak vam, ale me nefunguje naloadovani toho BIOSu...nevite cim by to mohlo byt? thx :oops:
Úspěch je často dítětem odvahy. - Voltaire
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

godlike píše:Takze po cerstve instalaci win mas porad tak malo?Neverim tomu ze je chyba v grafice...hele jaky mas ForseWary?..posledni?
ano, zkousel jsem snad vsechny co jsem nasel. Nvidia, leadtek, z-tweak, omegy\ a nevim ani co dal, proste rozdil je vzdy kolem 20ti bodu takze 0,0 nic.
Procesor: Intel C2D Conroe E6750 @ 2.66GHz, Motherboard: ASUS Striker, Memory: Corsair DIMM 4x1024MB DDRII 800MHz ,Graphic Card: Leadtek PX8800GTS 640mb
Source: Fortron Epsilon 700W, Hard-Disk: Samsung S-ATA 500GB + WD mybook 500GB ,Sound Card: Creative X-Fi XtremeGamer
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

gerimo píše:
godlike píše:Zkousels ten bios modifier?
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1118
....
Ehm...nevim jak vam, ale me nefunguje naloadovani toho BIOSu...nevite cim by to mohlo byt? thx :oops:
delas to ze nejdriv stahnej bios se spousteci disketou a pak ho oteveres ve vokench ?

todle ti pomuze
http://www.svethardware.cz/art_doc-7FF7 ... 3BBAC.html
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

já newim lidi ale nvidia dava zaruku na kartu z hlediska poctu bodu v 3D marku???bych rekl ze ne.....

btw na 1000000% bych rekl ze mas neco blbe nastaveny....protoze kdyby to delal HW tak by jsi to poznal nejakyma bugama....(prehrivani...atd..)


jeste je jedna moznost co by to mohlo delat a to ze se taktty z rezimu 2D neprepnou do 3D...

ale to by jsi mel widet v rivatuneru..
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

ale ja to tady psal.
Nvidia sice nedava zaruku na body v 3Dmarku, ale dava zaruku na vykon karty. Kdybych chtel 20 a mene FPS v CoD2 to jsem si nemusel porizovat 6800GS a mohl jsem si nechat 9600PRO. Copak myslis ze mam spatne nastavene?? Ja fakt netusim. Uz jsem snad zkusil vse.
NazQul
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. črc 2005
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NazQul »

Naprosto stejny problem se resi na OCguru a taky zkouseli snad vsechny co vy tady, tj cistka ovladacu atd. Tudiz neni problem vylozene v kompech uzivatelu ale primo v 6800GS. Ted uz je otazka jestli SW ci HW.. Ale pokud muzete tak bych na 100% zkusil reklamaci
Do you want to try SWAT 4, FEAR, Quake 4 or GuildWars online ? Looking for some clan ? www.FragingPriority.net has all the answers u need :)
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

hmm takze to vypada ze chyba je u nich. Pokud tento problem nemam sam da se rict ze me to teší :)

Zkusim reklamaci. Mozna i vymenim za 7800GT. To zatim nevim, mrknu jeste na testy X800GTO2. Nevim jak na tom je ale prectu si to tady.

4NazQul:thx for info
Gerimo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2004

Příspěvek od Gerimo »

AlesShi píše:
gerimo píše: ...
Diky, zkusil jsem to, ale vubec neverim tomu, ze to meni napeti, ponevadz kdyz jsem pridal 0,1V tak jsem se nehnul ani o Hz. :lol:
Úspěch je často dítětem odvahy. - Voltaire
Peterer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2005
Bydliště: Severní Morava

Příspěvek od Peterer »

To: NazQul
To jako fakt mají grafiky 6800GS nějakej všeobecnej problém?
Nestraš snad to nebude tak horké. Můžeš to upřesnit.
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

Peterer píše:To: NazQul
To jako fakt mají grafiky 6800GS nějakej všeobecnej problém?
Nestraš snad to nebude tak horké. Můžeš to upřesnit.
no divejse tady na PCT jsme dva se stejnym problemem. Na OCforu je dalsi co ma naprosto stejny problem, takze 6800GS zase tak bezchybna asi neni. Otazka je jestle je to nejaka chyba v SW ci chyba v HW. Podle me je to chyba v HW protoze toto je fakt nemozne, zkusil jsem vse a stale nefunguje.
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

Vypada to na peknej pruser s 6800GS ala NV..:-/...viz link co tantalos napsal na ocguru..je toho vic i jinde :-(
http://secure.ncix.com/forumpost/displa ... did=996969
viz i moje prispevky na ocguru...jestli tohle postihne i mne tak se pos.....clovek si po dlouhy dobe koupi NV a takovejhle maler..takze bojim bojim.:-(..psal jsem,ze je divny jak nekdo muze mit fullload 45-50st kdyz ja mel se stock 75 a se zalmanem na high 60(70 na low)...divne divneee
Mac...
NazQul
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. črc 2005
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NazQul »

Peterer píše:To: NazQul
To jako fakt mají grafiky 6800GS nějakej všeobecnej problém?
Nestraš snad to nebude tak horké. Můžeš to upřesnit.
jenom vim ze na OCguru s tim maj problem uz 2 lidi a jedna se vpodstate o to same, Tantalos ma probel s nizkym vykonem az po chvili, psal ze 3dmark mu napriklad po restartu probehne ok ale kdyz zkusi podruhe tak uz je brutalne snizenej vykon. Nevim jak vam ale me to rozhodne nepride jako shoda nahod ze nekolik lidi ma zhruba polovicni ne-li jeste nizsi vykon nez jaky by meli mit
Do you want to try SWAT 4, FEAR, Quake 4 or GuildWars online ? Looking for some clan ? www.FragingPriority.net has all the answers u need :)
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

hmm to jsem nadsen, kouil jsem ji na alzasoftu. Na skladu ji nemaji. Takze co ted, novou mi nedaji a co kdyz mi daji prachy co koupim misto ni. 3 roky mam ATi a kdo si pamatuje tak jsem byl zatvrzely zastance kanadske ATi. Kdyz jsem videl vykon 6800GS byl jsem unesen tak jsem si ji koupil a stoji za prd. Opravdu mel jsem 3 GK od nvidie a ani s jednou jsem nebyl spokojen.

NVIDIU uz nikdy. Ty karty stoji zaprd.
godlike
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 30. čer 2004

Příspěvek od godlike »

Recon píše: NVIDIU uz nikdy. Ty karty stoji zaprd.
Blbost..takhle to nelze pausalizovat..muzes vzit GTO2...skvela grafika..a vubec bych neresil ze nema PS 3.0...nema cenu neco planovat do budoucna..je taky nekupoval GS kvuli PS 3.0 ale jen ze nabizela dobry pomer cena vykon..nic vic nic min...

P.S..takze reklammace v Alza?..pred chvili jsem se odtud vratil...noo nejsou tam moc prijemny typci :-)
Mac...
Recon
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. čer 2005
Bydliště: Rýmařov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Recon »

godlike píše:
Recon píše: NVIDIU uz nikdy. Ty karty stoji zaprd.
Blbost..takhle to nelze pausalizovat..muzes vzit GTO2...skvela grafika..a vubec bych neresil ze nema PS 3.0...nema cenu neco planovat do budoucna..je taky nekupoval GS kvuli PS 3.0 ale jen ze nabizela dobry pomer cena vykon..nic vic nic min...

P.S..takze reklammace v Alza?..pred chvili jsem se odtud vratil...noo nejsou tam moc prijemny typci :-)
to jsi me potesil :lol:

Nevim jestli je to blbost ale mel jsem GF4 MX440 GF FX5200 a ted 6800GS a ani s jednou nenjsu spokojen. Samozhrejme ze s MX440 dneska by nikdo nebyl spokojen beru to na dobu kdy tyto karty byli prumerne. 3 ze 3 a nespokojenost. Co si potom muze clovek myslet. ATi jsem mel 2 a 100% spokojenost. Zlata kanada :)

SRY za OT ale musel jsem reagovat. Konec debaty. Je to jasne.
Odpovědět

Zpět na „NVIDIA grafické karty“