Disk Samsung SP2004C, nenabutuje v biosu...

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
difught
Nováček
Nováček
Registrován: 16. bře 2006

Disk Samsung SP2004C, nenabutuje v biosu...

Příspěvek od difught »

Poridil jsem si disk Samsung SP2004C 200G, ale bohuzel si snim zdrejmne bios neporadi. Mam desku Asus A7N8X-E deluxe, zkousel sem flasnout bios na novejsi verzi ale vysledek nulovy. Prosim poradte jak disk rozchodit na teto zakladni desce, nebo jestli ho mam vyhodit z okna???

Disk je v poradku, a prepinani ze SATA-II na SATA-I jsem zkousel, dokonce i zmenseni kapacity v programu feature tool vsechno bezvysledne :(

Predem dik, za kazdou radu....
Trainzak
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. úno 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trainzak »

A máš to dobře najumperované?
Hoonzooid
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. led 2005

Příspěvek od Hoonzooid »

Verze Deleuxe má několik lahůdek navíc. Používá vylepšený south bridge MCP-T, díky němuž nabízí FireWire řadič se dvěma porty (Realtek 8801B využívající čipsetu). Na desce neajdtete druhou síťovou kartu, gigabitovou Marvell 88E8001. Lepší je i práce se zvukem, díky APU (Audio Processing Unit) A aby toho nebylo málo, je na A7N8X Deluxe verzi desky Serial ATA řadič Silicon Image Sil 3112A se dvěma porty a podporou RAID 0 nebo 1 pole. Potíže s bootováním pomůže odhalit Asus POST reporter, který pravděpodobnou příčinu oznámí lidským hlasem.
Z jedné stránky o tvé desce. Všimni si poslední věty....
Mám takový dojem, že tvoje deska nepodporuje SATA2, ale to by nemělo vadit.
Case: TCLink S-313BK - Middletower, CPU: Intel Core i3-3240 @ 3.4GHz, MB: Gigabyte GA-Z77-D3H, GPU: Sapphire AMD Radeon R9 270X, RAM: 8GB DDR3, SSD: Kingston HyperX 3K 120GB, HDD: Samsung HD502HJ 500GB SATA, CD/DVD: Samsung SH-S183L, Monitor: 24" DELL U2412M, Zdroj: Fortron FSP350-60THN-P 350W
ZdenekSveda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2004
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ZdenekSveda »

Ano deska se Sil 3112A urcite podporuje jen SATA I, ale to je jedno protoze jsou prece kompatibilni. Ovladace na ten radic jsi tomu dal? Jumprovani teda musis mit samozrejme jen na SATA I. To ma byt jako systemovy? pak jen nastavit v boot prioritach a pri instalaci tomu dat drivery.
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“