AMD Athlon 64 X2 nekvalitní heatspreader?

Vše o procesorech Advanced Micro Devices.

Moderátoři: flanker, Eddward, Baneshee

Odpovědět
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

sharker píše:Kde sa da takto super oc friendly cpu zohnat ? :o tych 250 ks cpu je riadna kopa chcel by som vidiet toho blazna co by ich vsetky po jednom otestoval :) Ak by bola moznost nejaky super mega wow oc friendly cpu zohnat kolko by to asi stalo :wink:
no ten CPU se nedá jen tak sehnat....ty CPU se jak to mám rict slusne "kradou" a pak prodavaji jako testovany kusy a ty nejlepsi kusy s nejvetsim OC se prodavaji za tezky prachy...a pak lidi jako já si je jdou koupit :)

kde se daji sehnat to ti nereknu....a ani rikat nebudu :wink: :)
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

mipscomputer.de treba
obywan
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2005
Bydliště: zlín

Příspěvek od obywan »

Cujo píše:mipscomputer.de treba
Server nenalezen :stupid:
bzzz
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

zkus tam dat pomlcku...
jinak k tem cpu... na jednu stranu je najs ze si nekdo muze vybirat z x kusu, na druhou stranu je to svinstvo kdyz to dela nakej (pardon) debil kterej o oc vi ho*no a clovek si koupi jim "testovany" odpaleny cpu... to uz se mi stalo... :evil:

ten mips-computer.de s procakama zaspal...maj tam jen 3700+ san diega... :x
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

Flegy píše:zkus tam dat pomlcku...
jinak k tem cpu... na jednu stranu je najs ze si nekdo muze vybirat z x kusu, na druhou stranu je to svinstvo kdyz to dela nakej (pardon) debil kterej o oc vi ho*no a clovek si koupi jim "testovany" odpaleny cpu... to uz se mi stalo... :evil:

ten mips-computer.de s procakama zaspal...maj tam jen 3700+ san diega... :x
jo no ale kdyz jim napises tak ti sezenou co chces....takovejch obchodu je tuna po nemecku....a pokud neco takovyho kupujes tak je dobry si pro nej prijed a nechat si ho od toho borca odzkouset...
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

To radek:
dej tam vetsi napeti a uvidis ze ten rozdil bude vetsi pri vyssim napeti....
ale to uz asi tedka nezjistis co? to by jsi musel dat zpatky IHS :( a zkusit treba 1.7V a pak dat IHS dolu a dat tam taky 1.7V a zmerit rozdil....

ale mas cca stejny vysledky rozdilu teplot jako já 8)
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

Takto vypadá Crossfire, uvnitř skříně Chieftec, dole Audigy X-FI, na procesoru Big Typhoon - nejlepší chladič co existuje.
jak to muzes probuh rict?asetek LS a ostatni ti nic nerikaji? :D
axloth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. pro 2004

Příspěvek od axloth »

jedine Tuniq :)
Bathory
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 28. úno 2004
Bydliště: BlackworlD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bathory »

Promazáno... odemčeno a pochopitelně dojde i na karty.
Bathory
filda2003
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. úno 2005
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od filda2003 »

Highlander píše:To radek:
dej tam vetsi napeti a uvidis ze ten rozdil bude vetsi pri vyssim napeti....
ale to uz asi tedka nezjistis co? to by jsi musel dat zpatky IHS :( a zkusit treba 1.7V a pak dat IHS dolu a dat tam taky 1.7V a zmerit rozdil....

ale mas cca stejny vysledky rozdilu teplot jako já 8)
Aby mohl dat 1,7V, tak by musel mit neco, cim to uchladit....ono i Athlon dualcore nehorazne topi ;-)
LGA
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. lis 2005
Bydliště: Zlinsky kraj

Příspěvek od LGA »

OBR píše:Highlander> vsechny tvoje prispevky zde jsou VYMYSLY a lzi! Zadny procesor nejde predelat "pripajenim" jak ty rikas kondiku, protoze to za prve nejsou kondiky ale rezistory a za druhe kdyby to slo a fungovalo by ti to byl bys mozna bohatsi nez Gates" a to s tim naked je taky lez a tvoje vysledky podvrh s ZADNYM VODNIKEM se mistri oboru na xs foru nedostali s dualcore byt NAKED na frekvence jako ty, to lze pouze a jen s Vapochillem, vsechno sis vymyslel a lzes...
Jen by me zajimalo, jak vis, ze jsou to rezistory? Dej si vyhledavat vyraz "cap array" at zjistis co to je.
filda2003
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. úno 2005
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od filda2003 »

LGA píše:
OBR píše:Highlander> vsechny tvoje prispevky zde jsou VYMYSLY a lzi! Zadny procesor nejde predelat "pripajenim" jak ty rikas kondiku, protoze to za prve nejsou kondiky ale rezistory a za druhe kdyby to slo a fungovalo by ti to byl bys mozna bohatsi nez Gates" a to s tim naked je taky lez a tvoje vysledky podvrh s ZADNYM VODNIKEM se mistri oboru na xs foru nedostali s dualcore byt NAKED na frekvence jako ty, to lze pouze a jen s Vapochillem, vsechno sis vymyslel a lzes...
Jen by me zajimalo, jak vis, ze jsou to rezistory? Dej si vyhledavat vyraz "cap array" at zjistis co to je.
Nejsou to rezistory. Jsou to kondenzátorové pole .... uz sem to tu psal...asi to promazali ;-)
SECRET_AGENT_BOND
Nováček
Nováček
Registrován: 14. zář 2004
Bydliště: Pilsen,the city of beer!

Příspěvek od SECRET_AGENT_BOND »

by mě zajímalo,kam zmizel článek o Hulánovo X2 ?
Gorr GrimWolf
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gorr GrimWolf »

SECRET_AGENT_BOND píše:by mě zajímalo,kam zmizel článek o Hulánovo X2 ?
http://66.102.9.104/search?q=cache:21KA ... ient=opera ;)
?
sharker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2005
Bydliště: Slovakia :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sharker »

No asi to ma uz jeho x2 zasebou <> alebo pripravuje novy clanok ako spominal vyzsie no prva moznost je asi pravdepodobnejsia :) Ludia mozno som blazon ale idem do toho asi tiez :) voda + ihs nejde dokopy :evil:
Fakt je to prasacky spravene snad to spravim lepsie 8-)
*Zeny ,vino, auta, zpev to je moje :-D
Pc1: * C2D E6600 @ 3600~1.35v & 3900~1.5v ~ WaterCooled * D-Tek FuZion & Eheim1048 & 2x Swiftech MCR320-QP * Asus P5K Deluxe * CORSAIR DOMINATOR CM2X2048-8500C5D * Samsung F3 1TB * 7K250 120GB * T7K250 250GB * HIS X1900XTX IceQ3 Turbo ~ WaterCooled * Asus DRW-2014L1T * Logitech Z-5500 Digital & X-Fi XtremeMusic * HP LP2475w * ASUS TVFM-7135 * Thermaltake Armor & Corsair HX520W *
WorkStation1: * iMac 7.1 * Intel C2D T7300 * 3GB DDR2 1066 * 22" iMAC 1680 x 1050 * ATI Radeon HD2600 256 * WD 3200 AAJS * OPTIARC AD-5630A *
WorkStation2: * C2D E8400 * Asus P5E3-WS-Pro * 4x1GB DDR2 1066 * nV Quadro FX 570 * WDC WD2500AAJS * HL-DT-ST GSA-H58N * FSP 400-60HLN *
radekhulan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. čer 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekhulan »

článek jsem smazal, protože nechci aby to někdo zkoušel podle mého webu a pak mě žaloval o 15.000 Kč, že to posral ;-) Když má člověk tak vysokou návštěvnost jako můj web, tak na různé žalobníčky a udavače bohužel musí brát zřetel :(

jinak ale po oddělání IHS mám můj X2 4400+ v klidu 42C, dříve měl 45C, tedy moc velký rozdíl do není, ovšem v burnu měl 57C a dnes má 47C, a s tím jsem hodně spokojen.

Bohužel, overclock vzrostl jen o cca 100MHz na 2,800 MHz, více jej 2xPrime95 stabilně prostě nedostanu... Je to zjevně běžný limit dualcore Athlonů, a nemá s chlazením co dělat.

Snad jenom Peltiere přímo na holé jádro :) (chystám se na to)
presscott
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2005
Bydliště: vedle Frýdku-Místku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od presscott »

radekhulan píše:Snad jenom Peltiere přímo na holé jádro :) (chystám se na to)
Mam uplne stejny zamer...bohuzel v shopu kde jsem si je objednal budou dostupne az 24. tyden... :( Jeste musim ty 4 tydny vydrzet....
CPU: Core2Duo E7400@3,2Ghz 1.24V vcore + Thermalright XP-120 tuned-up MB: Asus P5KR skt.775, RAM: 4068MB A-Data DDRII 800MHz, VGA: Sapphire Radeon HD3870 512MB GDDR4, HDD: Seagate Barracuda ES 250GB, Zdroj: Fortron Green 350W http://presscott.wz.cz
To, že se na něčem "usnese" banda userů PCTF ještě neznamená, že mají pravdu. Často je to právě naopak.
Highlander
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2004
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Highlander »

radekhulan píše:článek jsem smazal, protože nechci aby to někdo zkoušel podle mého webu a pak mě žaloval o 15.000 Kč, že to posral ;-) Když má člověk tak vysokou návštěvnost jako můj web, tak na různé žalobníčky a udavače bohužel musí brát zřetel :(

jinak ale po oddělání IHS mám můj X2 4400+ v klidu 42C, dříve měl 45C, tedy moc velký rozdíl do není, ovšem v burnu měl 57C a dnes má 47C, a s tím jsem hodně spokojen.

Bohužel, overclock vzrostl jen o cca 100MHz na 2,800 MHz, více jej 2xPrime95 stabilně prostě nedostanu... Je to zjevně běžný limit dualcore Athlonů, a nemá s chlazením co dělat.

Snad jenom Peltiere přímo na holé jádro :) (chystám se na to)
taky jsem si rikal ze bych na to hodil pelta,ale ona to neni zadna sranda to uchladit pri tech vykonech X2....

Navic musim udelat prirubu pro tu X2,takze me to jeste chvilu pottrva nez na to hodim pelta...
tu co jsem mel na Sempronovi ta se pouzit neda,pac má Sempron jiný rozmery jádra..
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

radekhulan píše:Bohužel, overclock vzrostl jen o cca 100MHz na 2,800 MHz, více jej 2xPrime95 stabilně prostě nedostanu... Je to zjevně běžný limit dualcore Athlonů, a nemá s chlazením co dělat.
Jako bych to na začátku neříkal...
wector
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 10. čer 2005
Bydliště: In a galaxy, far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wector »

To RH: Co radši popsat případné problémy s nasazením chladiče na holý jádro? Jaká pasta tam je? Fotky? Imho nejen já bych to ocenil víc než info o tvém sexuálním životě nebo reklamy na tvůj web ;-)


//EfineSS: Upraveno
Odpovědět

Zpět na „Procesory AMD“