Klesá přenosová rychlost
Moderátor: Don
- aoyen
- Začátečník

-
- Registrován: 14. led 2006
Klesá přenosová rychlost
Mám wi-fi, rychlost antény je 11 Mbps a několik dnů v kuse mi všechno funguje naprosto v pořádku, ale někdy se to "zblázní" a při stahování i při obyčejném surfování mi začne klesat přenosová rychlost na 5.5 Mbps pak na 2 a 1 a někdy to úplně vypadne. Ví někdo co s tím?
- mbaz
- Začátečník

- Registrován: 27. led 2005
- pavel.minarik
- Středně pokročilý

- Registrován: 03. čer 2003
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
- Josko
- Středně pokročilý

- Registrován: 14. dub 2005
- Bydliště: Žilina (SK)
- Kontaktovat uživatele:
Myslí značku a typ karty a AP alebo routeru na ktorý sa pripájaš.aoyen píše:Jak to myslíš?

Keby mi niekto chcel písať tak radšej na Jabber/GTalk - bruno.kremel(at)gmail.com
NB: MacBook Pro 13" 7,1: CPU: Intel Core 2 Duo P8600@2,4GHz, VGA: nVidia GeForce 320M, RAM: 4GB 1067MHz, Display: LG W2452T 24",
Sound: E-MU 0202 USB + PP 4xEL34 elektrónkový zosilňovač 2x40W Powered by: Mac OS X Snow Leopard 10.6.4
- aoyen
- Začátečník

-
- Registrován: 14. led 2006
- pavduf
- Mírně pokročilý

- Registrován: 13. říj 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: Klesá přenosová rychlost
Ta rychlost se mění s kvalitou signálu (rušení apod.). Čím horší kvalita, tím menší rychlost.aoyen píše:Mám wi-fi, rychlost antény je 11 Mbps a několik dnů v kuse mi všechno funguje naprosto v pořádku, ale někdy se to "zblázní" a při stahování i při obyčejném surfování mi začne klesat přenosová rychlost na 5.5 Mbps pak na 2 a 1 a někdy to úplně vypadne. Ví někdo co s tím?
Toshiba Satellite
- mbaz
- Začátečník

- Registrován: 27. led 2005
- aoyen
- Začátečník

-
- Registrován: 14. led 2006
Když mi tam zrovna nechodí žádna data tak se to zase přepne na těch 11 Mbps ale jakmile začnu stahovat hodí mi to zase nižší rychlost, signálem to asi nebude protože od AP dostávám plnou rychlost, ale já k němu vysílám špatně. Zkoušel jsem taky natvrdo zapnout vysílání na 11 Mbps ale potom mi to často padá.