Test Drive Unlimited

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

podarilo se vam nekomu sehnat beta verzi?

treba
http://www.fileplanet.com/betas/tdu_key_auth.aspx
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Preview z té betaverze: http://games.tiscali.cz/reviews/testdri ... /index.asp , jinak už se dá předobjednávat na xzone a patru za cca 900Kč. Už se těším, až mi příjde domů.
hypnotic666
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. kvě 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od hypnotic666 »

F1l1p píše:Preview z té betaverze: http://games.tiscali.cz/reviews/testdri ... /index.asp , jinak už se dá předobjednávat na xzone a patru za cca 900Kč. Už se těším, až mi příjde domů.
Tohle preview jsem nějak přehlédl... Už se na to taky moc těším, ale teda nepotěšila mě ta náročnost :( Pokud mu to jelo na té 6600gt, při tom nastavení, co tam měl, na pokraji hratelnosti, tak to není vůbec dobrý... Protože ta grafika fakt vypadala nic moc :( už abych pomalu začal šetřit na osmičkovou řadu od nvidie :)
PC: Intel i7-7700K | ASUS PRIME Z270-K | Kingston 16GB KIT DDR4 2400MHz CL15 HyperX Fury Black Series | MSI GTX 1070 GAMING X 8G | Corsair RM650x | AOC 24", 144Hz | Windows 10 64bit

Arguing on the Internet is like running at the Olympic Games for mentally challenged.Even if you win, you stay retarded.
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

jj, jak vidím, tak máme v podstatě stejné GK. Taky se toho bojím, ale na druhou stranu mi budou v pohodě stačit i střední detaily a klidně i bez HDR - tu hru si kupuju hlavně kvůli tomu multiplayeru a v tom mi jde stejně většinou o největší počet snímků, než o to jak to vypadá.
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od serizovatel »

F1l1p píše:jj, jak vidím, tak máme v podstatě stejné GK. Taky se toho bojím, ale na druhou stranu mi budou v pohodě stačit i střední detaily a klidně i bez HDR - tu hru si kupuju hlavně kvůli tomu multiplayeru a v tom mi jde stejně většinou o největší počet snímků, než o to jak to vypadá.
jj mas recht,,new pc koupim az podle crisis,v TDU vypnu HDR a hlane stiny ,,,jen by to chtelo demo a trochu me stve ze bude malo aut na startu v MP,,8??? jsem ted zviklej na supr adrenalin zavody na simracingu v 25 lidech ale na TDU se tesim bude to takova oddechovka :roll:
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Další novinka: mám to serveru hrej.cz

HardCore mód v Test Drive Unlimited

Až se v polovině února objeví na trhu PC verze závodního titulu Test Drive Unlimited, tak bude disponovat zbrusu novým herním módem navíc. Jedná se o mód nazvaný HardCore, který se zpřístupní až ve chvíli, kdy hráč dosáhne statutu šampióna. V HardCore módu čeká na virtuální závodníky řada změn oproti ostatním herním módům. Patří mezi ně například údajně ultrarealistické řízení, kvůli němuž musel být upraven fyzikální model. V HC módu bude dále možné aktivovat reálnou telemetrii, nebo si nastavit, aby hráč v rámci multiplayeru potkával pouze a výhradně hráče v HC módu. Hlavní novinkou HC módu je však výše uvedený realistický model řízení, který by měl TDU zpřístupnit i těm hráčům, kteří nesáhnou na nic, co jenom trochu zavání arkádou.
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

F1l1p píše:Další novinka: mám to serveru hrej.cz

HardCore mód v Test Drive Unlimited

Až se v polovině února objeví na trhu PC verze závodního titulu Test Drive Unlimited, tak bude disponovat zbrusu novým herním módem navíc. Jedná se o mód nazvaný HardCore, který se zpřístupní až ve chvíli, kdy hráč dosáhne statutu šampióna. V HardCore módu čeká na virtuální závodníky řada změn oproti ostatním herním módům. Patří mezi ně například údajně ultrarealistické řízení, kvůli němuž musel být upraven fyzikální model. V HC módu bude dále možné aktivovat reálnou telemetrii, nebo si nastavit, aby hráč v rámci multiplayeru potkával pouze a výhradně hráče v HC módu. Hlavní novinkou HC módu je však výše uvedený realistický model řízení, který by měl TDU zpřístupnit i těm hráčům, kteří nesáhnou na nic, co jenom trochu zavání arkádou.
no jestli nekecaj, tak se na tdu tesim jeste vic, to bude bomba!

http://www.hrej.cz/novinky/2007/1/14/ha ... unlimited/
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Příspěvek od Maxtor »

..hmm.. tohle je imho jedna z nejvetsich blbosti co jsem videl.. hraci vyzadujici ultrarealisticke chovani auta, striktne odmitajici arkady (pro ty ma byt mod tedy urcen) budou muset absolvovat celou hru v arcade modu aby se k vubec dopracovali k realite.. no lol.. uz vidim, jak si paran hrajici realne simulace kupuje podobne iritujici hru..
..to je jako vegetarianovi dat steak aby se dopracoval k zelenine..
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

to je snad jedno, hlavne ze to pude!

mj, ted sem sehnal tu betu, tak ji dneska zkusim, snad se nejak dostanu pres ty serialy
Maddogg
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2005
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Maddogg »

AlesShi píše:to je snad jedno, hlavne ze to pude!

mj, ted sem sehnal tu betu, tak ji dneska zkusim, snad se nejak dostanu pres ty serialy
Tak sem napiš , jestli jsi uspěl nebo ne . Jinak doufam že se jim to povede dobře odladit pro pc a hlavně aby byl nějaký dobrý fyzikální model , hlavně ne jako Carbon...
Mainboard Asus P7P68 CPU Intel I5 2500k@4.2ghz+Xigmatek Achilles RAM Kingston 2x4GB 1333Mhz GPU Asus r7 370 1100/6000Mhz HDD Samsung F1 500GB DVD-RAM Samsung Case&PSU Fractal Desing Define R2+ Enermax PRO82+ 385W
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

Maddogg píše:
AlesShi píše:to je snad jedno, hlavne ze to pude!

mj, ted sem sehnal tu betu, tak ji dneska zkusim, snad se nejak dostanu pres ty serialy
Tak sem napiš , jestli jsi uspěl nebo ne . Jinak doufam že se jim to povede dobře odladit pro pc a hlavně aby byl nějaký dobrý fyzikální model , hlavně ne jako Carbon...
zatim nic, bez serialu me to nepusti do hry

Obrázek

napsal jsem na support, snad mi to sezerou a poslou serial key
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baneshee »

Tak co, kdo pari public betu? Je to ke stazeni z fileplanet, staci se regnout. Ma to 3.75GB, po instalaci 7GB. Zkousel jsem to a libi se mi to. Hratelnost slusna, je to arkada, ale zdaleka ne jako NFS. Akorat narocnost na HW je dost vysoka, na me 6600GT jsem to pouzitelne rozjel na 1024x768, medium detaily, zadny AA/AF, bez HDR a plizi se to 22-30FPS. Grafika je v tomhle nastaveni hodne podprumerna. Kdyz jsem zkousel osolit detaily i rozliseni tak to vypadalo krasne (chce to aspon 8xAF), ale neslo to nad 10FPS :) Podelte se o zazitky a pripadne screeny vy co mate poradny VGA.
Uvidime, do finalni verze to mozna bude lepsi co se narocnosti tyce. Tahle beta je pri prepinani nastaveni grafiky ve hre hodne nestabilni a casto hra proste spadne. Nastavit detaily a rozliseni to chce v menu jeste pred spustenim samotne hry. Kdyz jsem se prepinal do winu pres Alt+tab tak to taky nebylo optimalni. Pri pokusu o prepnuti se zpet do hry jsem se dockal BSOD s chybou nv4disp...
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Micron 2TB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell G3223Q
F1l1p
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. kvě 2006
Bydliště: Havířov

Příspěvek od F1l1p »

Baneshee píše:...
Můžeš sem hodit screen, jak to vypadá na té tvé 6600GT?
Baneshee
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 12. dub 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baneshee »

OK par screenu jsem hodil na web: http://s143.photobucket.com/albums/r154/petanxcars/TDU/
Zjistil jsem ze se po mape prohani obcas auta jinych hracu jako by nic, kdyz jsem poprvy potkal Jagu XJ220 jak se nahani s TVR Sagaris tak sem jenom cucel :D
Ryzen 5800X @ 100W | Noctua C12P SE14 | 2x16GB Crucial Ballistix @ 3466MHz | Zotac RTX3070 8GB | Asus Prime X470-Pro | Micron 2TB NVMe & Crucial MX500 1TB & WD Green 3TB | Samsung SH-S223Q | FD Define R3 Black | Seasonic Focus Plus 650W | Dell G3223Q
Corgan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. led 2007
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Corgan »

EDIT by Wuuduu: precitaj si pravidla tohto fora, zlodejov a warezakov ktory by ti ciselko poslali tu nedrzime :wink:
ASUS Crosshair IV Formula, AMD Phenom X6 3300MHz, 4x2048MB Kingston 1600Mhz, Gainward HD4870 GS
serizovatel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. zář 2004
Bydliště: policka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od serizovatel »

wuduu on mel asi chtel cd-key na open beta TDU
tak mu hned nenadavej do zlodeju,,nemuselo by ti to vzdy projit
R-COCKPIT,logitech G25,logitex x-530,logitech mx518,umax el-730,cyborg 3d gold,pro gamer command,lcd 30 hp lp3065 atd.... po rFactor zatím jen LFS na cargame.nl-- LFS je mrtvé, ale dal krásných 100000mil online závodění :)
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

pecka, smazim to uz od nedele a supr, nasel jsem snad jenom jeden vetsi bug jinak obcas nejistita v animacich
vypnul jsem pomocniky a je to krasa, ovladani a fyzika je i docela realna, xbox je uplne mimo.

Je to bomba, letet se GTOckem dopravou na okresce a porazit Enzo :)

skoda ze mi za tri dny vyprsi key :x
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Taky jsem stahnul beta ale nepodarilo se na me sestave spustit. Pada to hned pri spousteni.

//KAm poslat report?

//Nalezeno. Primo na fileplanet. Spam ochrana zapracovala.
Naposledy upravil(a) Woyta dne čtv 1. úno 2007, 16:30, celkem upraveno 1 x.
AMD Ryzen 7 5800X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus ROG STRIX B550-A Gaming, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 1TB SSD Patriot Viper VP4300, 2TB1TB SSD Samsung 970 EVO, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 31,5" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
AlesShi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. srp 2004
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AlesShi »

Woyta píše:Taky jsem stahnul beta ale nepodarilo se na me sestave spustit. Pada to hned pri spousteni.

//KAm poslat report?
v meilu kterej posilaj kdyz ti davaj key jsou odkazy jak na betaforum tak pro jejich bugkonzoly
QWER
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. úno 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od QWER »

hmm.. tak hru sem sosnul, nainstalval.. pustil.. halsi to že licene vyprší za 3 dny.. rikal sem si dobry.. aspon 3 dny.. ale pak ve hre na zacatku to chce cd-key... na fileplanet sem reglej.. ale nejak to tam už asi není..


žadnej key sem při instalaci nedaval..
CPU:3700+ San Diego,GRAFIKA : GeForce 7600GT,DESKA: DFI Lan Party NF4, RAM: 2x512MB KINGMAX,ZDROJ CHIFTEC 500W,
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“