FAQ: Chladič VGA - diskuze

Vše co se týká chlazení vzduchem - větráčky, ventilátory, žebrované pasivy, atp.

Moderátor: morke

Odpovědět
drysoft
Nováček
Nováček
Registrován: 21. říj 2004

Příspěvek od drysoft »

dobre precital som to cele, riesili ste tu 7600Gs na agp od gainwardu, ale nic moc.... som sa tu docital ze pamate sa neoplati chladit.... to co je za kravinu????? ako to niekto nemoze chladit?? ved sa na pamatiach popalim,, to jest viac ako 50stupnov... to sa chladit ma podla mna..!!
Naposledy upravil(a) drysoft dne sob 3. úno 2007, 22:47, celkem upraveno 1 x.
SpeedyJ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. lis 2003
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od SpeedyJ »

nevi nekdo o kvalitnim tichem chladici na Palit 7600GT AGP?
Stano K.
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2004
Bydliště: SR

Příspěvek od Stano K. »

Ako vydim so tu 4. koho trapi chladenie 7600 GS/GT na AGP
Alternatyvy su:
Zalman VF 700-CU a Zalman VF 700-AlCu
Zalman VF 900-Cu

Primecooler PC-VGAHG2 Al


Ak by este niekto nasiel nieco PLS nech da vediet
DIkes
Naposledy upravil(a) Stano K. dne ned 4. úno 2007, 14:14, celkem upraveno 2 x.
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

drysoft píše:dobre precital som to cele, riesili ste tu 7600Gs na agp od gainwardu, ale nic moc.... som sa tu docital ze pamate sa neoplati chladit.... to co je za kravinu????? ako to niekto nemoze chladit?? ved sa na pamatiach popalim,, to jest viac ako 50stupnov... to sa chladit ma podla mna..!!
panebože umíš číst faq? viz: http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=86547
SpeedyJ píše:nevi nekdo o kvalitnim tichem chladici na Palit 7600GT AGP?
opět! FAQ: http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=84570
a pokud ti neni něco jasnýho z faq tak na většinu chladičů najdeš recenzi na pct/swh
zasa píše:Díky, díval jsem se tam hned poprvé, ale nejsem si jistý, jestli je verze Pro stejná jako X1300 bez tohoto přívlastku. Můžete mi prosím poradit? Nejsem profesionál Embarassed
ano je stejná


a protože mě dotazy typu
nevi nekdo o kvalitnim tichem chladici na Palit 7600GT AGP?
nesmírně vytáčí, protože tu jsou zodpovězené 100x a stačí dát hledat výrazy 7600 chladič tak od teď budu podobné dotazy bez varování mazat i s následující diskuzí
SpeedyJ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. lis 2003
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od SpeedyJ »

Gr8 Vivec píše:
a protože mě dotazy typu
nevi nekdo o kvalitnim tichem chladici na Palit 7600GT AGP?
nesmírně vytáčí, protože tu jsou zodpovězené 100x a stačí dát hledat výrazy 7600 chladič tak od teď budu podobné dotazy bez varování mazat i s následující diskuzí
Chapu, ze te to vytaci, ale mozna by chtel upravit engine vyhledavani, tak aby me dovedl az na stranku kde se o tom debatuje viz. http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=78480 37 stranek a jeste nadpis je o uplne necem jinem, kdo ma cas to procitat cele?... Ve FAQ jsou akorat pasivni chladice.
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

s vyhledáváním já nic neudělám, podobnej dotaz směřuj na administrátory fóra, ale jelikož se připravuje přechod na nový typ fóra tak je dost možný že to tam bude ošetřeno

a já když se kouknu do faq tak tam teda vidim chlaiče všeho druhu, nechápu co ti neni jasný
SpeedyJ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. lis 2003
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od SpeedyJ »

Gr8 Vivec píše:s vyhledáváním já nic neudělám, podobnej dotaz směřuj na administrátory fóra, ale jelikož se připravuje přechod na nový typ fóra tak je dost možný že to tam bude ošetřeno

a já když se kouknu do faq tak tam teda vidim chlaiče všeho druhu, nechápu co ti neni jasný
Me neni jasna kompatibilita, nic vic, nic min :)
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

co se třeba kouknout na stránky zalmana? hned bys zjistil že můžeš použít vf900 a vf700 a jeho alternativy pd primecooleru kterej je více či méně podařenou kopií, ale všechno tohle bys našel v tomto threadu, kdybys nebyl línej tak 13 stran se dá přečíst hned
SpeedyJ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. lis 2003
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od SpeedyJ »

Gr8 Vivec píše:co se třeba kouknout na stránky zalmana? hned bys zjistil že můžeš použít vf900 a vf700 a jeho alternativy pd primecooleru kterej je více či méně podařenou kopií, ale všechno tohle bys našel v tomto threadu, kdybys nebyl línej tak 13 stran se dá přečíst hned
dik :up:
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od marek16 »

Čau lidi, chci si koupit novej chladič na grafiku(GF 7950GT), protože ten původní je naprosto nechutně hlučnej a tak se vás ptám: Jakej byste mi doporučili?
Zatím se mi nejvíc zamlouvají tyhle 3 ale jestli znáte nějakej lepší, klidně napište, předem dík za rady.

Thermaltake TMG ND1 (CL-G0080)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42215
Zerotherm GX700
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43049
Zerotherm GX710
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43050
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

marek cekuj thermalright hr-03 a AC Accelero 1 a 2
ty zerothermy vypadaji dobre ale zadnou recenzi jsem jeste nenasel a ta grafika se da uchladit pasivne takze proc tam cpat fan ;)
Hyems
Nováček
Nováček
Registrován: 12. zář 2004
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hyems »

Zdravim,
prochazel jsem to tady, ale nemel jsem silu to projit vse a to co jsem nasel, tak asi nebyl uplne muj pripad, tak to napisu, snad to nesmazete.

Svoji krasnou blbosti jsem si oddelal vetrak na NX6600GT, karta jede ok, ale vetrak je namadrt. Takze ted bych potreboval poradit jaky vetrak popr cele nove chlazeni koupit.

Dekuji
To follow the path:
look to the master,
follow the master,
walk with the master,
see through the master,
become the master.
Vivec
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. bře 2005
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od Vivec »

Hyems píše:Takze ted bych potreboval poradit jaky vetrak popr cele nove chlazeni koupit
tak na tohle tu 100% odpověď najdeš, buť ve FAQ, nebo přímo v tomhle threadu
marek16
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. čer 2006
Bydliště: Brno

Příspěvek od marek16 »

Cujo píše:marek cekuj thermalright hr-03 a AC Accelero 1 a 2
ty zerothermy vypadaji dobre ale zadnou recenzi jsem jeste nenasel a ta grafika se da uchladit pasivne takze proc tam cpat fan ;)
Jj na ten Thermalright sem se už taky díval, ale 1300 mi připadá trošku moc :)
A ty Accelera, myslels A,X nebo S?? Na CDR.cz jsem viděl zprávu o těch S-kách a S1 nemusí být špatný, jen se zatím snad neprodává :-/
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

samo ze Sko, ze se jeste neprodava vim, melo by byt na konci brezna dostupne
Radkoff
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. led 2005
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek od Radkoff »

když dám na svou msi 7600gt zalmana vf700, je schopnej mi i dostatečně ofoukávat paměti? pasivy na ně už tam asi nijak nedostanu.
edit: ještě sem si vzpomněl, že na pcb je jen dvoupinovej konektor na fan. vadí?
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

Radkoff píše:když dám na svou msi 7600gt zalmana vf700, je schopnej mi i dostatečně ofoukávat paměti? pasivy na ně už tam asi nijak nedostanu.
edit: ještě sem si vzpomněl, že na pcb je jen dvoupinovej konektor na fan. vadí?
jo, ofoukne i ramky, ale nizke pasivy tam das.. jinak zalman ma tripin, ktery pichnes do regulatoru nebo do desky..

btw chlapi co rikate na tyhle chladice? ten pasiv vypada celkem dobre..
medas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 21. led 2006
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od medas »

Cujo píše:..........
vypadají dobře,ale věříš jim? .....že budou lepší než co je ted....?

okrasa asi jako zerotherm...-- ktery ale funguje aspon u CPU chladaku u GK netuším
(tj. muj nazor)
Naposledy upravil(a) medas dne pon 19. bře 2007, 20:07, celkem upraveno 1 x.
Cujo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Cujo »

nebudu soudit neco pokud to nezkusim a nebo neprectu recenzi, me se libi ze maji velkou plochu
rotvik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. lis 2005
Bydliště: Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rotvik »

Cujo píše: btw chlapi co rikate na tyhle chladice? ten pasiv vypada celkem dobre..
No hoď mi link, kde je vidět jak fungují. Zatím to vypadá spíš tak, že to nestihne dodat teplo do žeber, která jsou příliš tenká - taky není vidět jak dobře jsou připevněná, jak moc kolem pípy a co má za funkci to uprostřed (nemyslím větrák)

Case: Lian-Li PC-7+ Zdroj: Chill 400W + AC fan 1500 RPM MB: MSI Neo-F (i945) CPU: Pentium D 920 + Thermalright Ultra-120 + Noctua 1200 RPM Memory: Kingston 1GB 667MHz 4-4-4-8 HDD: Samsung SP2504C 250GB 8MB GPU: nVidia 7600GT Zvukovka: Onkyo SE-200PCI Fany: intake 1500 RPM, outtake 2100 RPM Monitor: 19" CRT LG Flatron 995FT+ Klávesnice: Zboard Herní ovladač: Zboard Fang Myš: Logitech G5 Sluchátka: Sennheiser HD 595
Odpovědět

Zpět na „Vzduch“