Jak přezpívat piseň??

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
martin.slampa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Jak přezpívat piseň??

Příspěvek od martin.slampa »

Zdarec mam otazku jak mam udelat kdyz bych chtel prespivat nejakou pisnicku??Nebo jak muzu sehnat jenom hudbu k nejake pisnicce??Jako bez zpevu??(jak se menuje jen ta hudba
Trinom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trinom »

Existují programy na potlačení hlasu zpěváka. Na stahuj.cz určitě něco najdeš.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
kocourleo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. dub 2007
Bydliště: Brno

Příspěvek od kocourleo »

Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518
Jakub24
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. lis 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jakub24 »

Programů, které tohle umí je hodně, ale nemyslím si že je to zrovna šťastné řešení. Kromě hlasu potlačí i některé instrumentální složky nahrávky, a stejně je hlas zpěváka slyšet. Myslím, že lepší je prohnat nahrávku nějakým lepším ekvalizérem, když si chvilku pohraješ s nastavením nemusí být výsledek úplně špatný, ale je s tim hodně práce a stejně to není ono.
Nejlepší je sehnat si jen hudební podklad písničky, takzvanou instrumentálku. Po internetu, a zejména po některých P2P sítích jich koluje spousta, stačí trochu hledat. A pokud ani to nepomůže, existuje ještě jedno řešení. Říká se tomu stříhání. Z písničky, kterou máš na cd nebo kterou od někud stáhneš vystříhneš v nějakém audio programu (Audacity, Cool edit, Adobe Audition...) pasáže bez zpěvu, a ty pak složíš tak, aby co nejvíce napodobily původní písničku. To už ale chce jistou šikovnost a zkušenosti v tomto oboru.
martin.slampa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. led 2006
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.slampa »

DIKEC VŠEM!!
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“