Asus P5N-E SLI (775, nF650i SLI)

Základní desky firmy Asus.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
KnOx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2006
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od KnOx »

stude: presne tak rozdil mezi 650i a 750i neni takrka v nicem(neberu v potaz pci2.0)...
ale hacek je v tom ze eXik tuhle desku uz nechce, a taky se mu ani nedivim :roll: ...
a pokud ma pozadavky jako je sli tak jedine desky ktere maj sli a stoji kolem 3k tak sou s chipsetem 650i a do tohodle chipsetu se uz podle me nevyplaci investovat, kdyz ma prid na trh nova generace viz 750i...
napr tady ta vypada zajimave:
Asus P5N-D, NF750i SLI, 775, PCI-E 2.0 (x16), DDR2, 1333/1066/800, SATA II, ATX nastupce modelu P5N-E SLI
Obrázek
cenu bych videl kolem 3k mozna neco malo pres 3k..:) takze hezka alternativa ted jeste aby byla k sehnani :)
AiX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. srp 2007
Bydliště: Bystřice pod hostýnem

Příspěvek od AiX »

A co řikate na X38 :? da se sehnat už i za 4
KnOx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2006
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od KnOx »

eXik píše:A co řikate na X38 :? da se sehnat už i za 4
ale pan uz nema zajem o SLI?? :lol:
jinak k X38 je to luxusni chipset mas u neho skoro 100% jistotu kvalitniho OC
jinak pokud bys chtel nakou desku s X38 tak bych vzal ASUS P5E
do Gigabyte X38-DS5 nechod je sice nejlevnejsi deska s X38 ale slysel sem na ni dost krytyky
AiX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. srp 2007
Bydliště: Bystřice pod hostýnem

Příspěvek od AiX »

ja myslel že na X38 je všude SLI :roll: no uvidime co bude, třeba mi nakonec daji tu obědnanou P5n32-e sli :lol: :lol:
KnOx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2006
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od KnOx »

eXik píše:ja myslel že na X38 je všude SLI :roll: no uvidime co bude, třeba mi nakonec daji tu obědnanou P5n32-e sli :lol: :lol:
nenene na X38 je cf
no tak pokud ti daji P5n32-e sli tak neni co resit :wink:
AiX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. srp 2007
Bydliště: Bystřice pod hostýnem

Příspěvek od AiX »

tjn jen abych nedostal dalšiho shita n32 na reklamaci btw: počkej X38 nepodporuje SLI ? :? :roll:
stude
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2007

Příspěvek od stude »

Nepodporuje, SLI mas jen na deskach s chipsetem Nforce
PC: CPU: C2D E8200@3,2GHz 1,25V+ Noctua NH-U12P MB: Asus P5N-SLI RAM: Corsair 2*2GB (5-5-5-15) VGA: ATI 5780 CASE: Thermaltake Aguila HDD: SG Barracuda 250GB + Samsung F1 640GB Mouse: Logitech G9 Keyboard: Logitech S510 OS: Win XP SP2 LCD: 24" LG L245-WP
NB: 13,3" Dell Vostro 1310 T8100 / 2GB / 250GB / NV 8400M GS / Win XP Pro SP3 + Logitech VX Nano
KnOx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2006
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od KnOx »

stude píše:Nepodporuje, SLI mas jen na deskach s chipsetem Nforce
tak tak :wink:
to eXik: pokud chces SLI musis sahnout po desce s Nforce jina alternativa neni
jinak takovej mensi dotaz :-)
jaky mas nebo eventulne budes mit vga do sli?? :?
jestli to sou ty 2x6600GT :lol: co mas v podpisu tak to se ti do SLI rozhodne nevyplati investovat..
AiX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. srp 2007
Bydliště: Bystřice pod hostýnem

Příspěvek od AiX »

tak jednu kartu iž mám ze starýho kompu a druhou jsem koupil za 400Kč - což je skoro zadarmo tak proč nemít víc výkonu za simbolickou cenu :roll:
KnOx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2006
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od KnOx »

eXik píše:tak jednu kartu iž mám ze starýho kompu a druhou jsem koupil za 400Kč - což je skoro zadarmo tak proč nemít víc výkonu za simbolickou cenu :roll:
to je pravda ze je to skoro zadarmo...
ale zas 6600Gt uz patri do staryho zeleza a od SLI moc velkej vykon taky necekej
ja bych volil prodat obe dve 6600GT a koupi jednu singel kartu napr ati2600XT pokud nejses moc pri penezich...
pokud bys chtel investovat trochu vic neco kolem 4k tak bych vzal HD3850 :)
a pak bys uz zakladku nemusel vubec resit stacila by koupit neco s P35
ale je to na tobe :roll:

si vem ze mas docela dobrej komp a budes tam strkat stary 6600GT do SLi docela nesmysl :lol: ...nemyslis??
ale tak musis si na to udelat vlastni nazor...
goelr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od goelr »

...a taky bych to neresil zde, kde ma byt rec o konkretni desce...a ne o doporuceni s vyberem komponent :roll:
CPU: AMD RYZEN 5 7600X + NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
KnOx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2006
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od KnOx »

goelr píše:...a taky bych to neresil zde, kde ma byt rec o konkretni desce...a ne o doporuceni s vyberem komponent :roll:
mas recht...stejne cekam ze to nakej admin promaze uz je to dost OT
AiX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. srp 2007
Bydliště: Bystřice pod hostýnem

Příspěvek od AiX »

no to je navíc ja potřebuji hlavně dobrej procesor pro renderování videa atd. o grafiku mi moc nejde, ikdyž hraju po netu CoD2 ale 250 fps stálích mi stačí a to dám s 66GT při DX7 a 1024x zbytek .. jako grafiku si koupim lepši to v každem připadě, ale až budou prachy asi počkam na 9 řadu :roll: :wink:
btw: OT jako svině :oops:
Matrix
Nováček
Nováček
Registrován: 04. led 2007
Bydliště: okr. Hodonín (Jižní Morava)

Patriot 4096MB DDR II 800MHz PDC24G6400LLK

Příspěvek od Matrix »

Panove,je tady nekdo kdo pouziva pameti Patriot 2*2GB ? Mam Patrioty 2*1GB na teto desce a chci koupit 4GB a ty me stavajici prodat,ale v support listu tato deska neni,ale me jedou v pohode na 960mhz.Ma nekdo s nema zkusenost? :wink:
KnOx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2006
Bydliště: Olomouc

Re: Patriot 4096MB DDR II 800MHz PDC24G6400LLK

Příspěvek od KnOx »

Matrix píše:Panove,je tady nekdo kdo pouziva pameti Patriot 2*2GB ? Mam Patrioty 2*1GB na teto desce a chci koupit 4GB a ty me stavajici prodat,ale v support listu tato deska neni,ale me jedou v pohode na 960mhz.Ma nekdo s nema zkusenost? :wink:
jako nevidim problem aby ti nejeli...
kdyz to budes mit vlastne tytez pameti ale s vetsi kapacitou
Matrix
Nováček
Nováček
Registrován: 04. led 2007
Bydliště: okr. Hodonín (Jižní Morava)

Příspěvek od Matrix »

Jenze na forum u Patritu se ptaji,jak tyto pameti stabilne rozchodit /2*2Gb 800mhz/,proste s tema 4gb co jsem cetl tak byvaji problemy,proto se ptam jestli je tu nekdo nepouziva.diky
Springer
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. říj 2007
Bydliště: Na Kahanku 13, Krchov

Příspěvek od Springer »

xsuchy09 píše:
ASUSik píše:no jasně, přečetl píše se tam SATA 3Gb/s a mě zajímá jestli to veme SATA 1,5Gb/s
SATA je vždy zpětně kompatibilní ;)
No kamo,tak zkus do tyhle desky osadit dve 88GTSka G92 OC a uvidime,jak bude Sata kompatibilni. Nevim jak vy,ale ja se pekne zapotil,kdyz jsem se snazil zapojit spodni grafiku,pac prekryva chladicem presne vsechny 4 sata konektory.. :sad: no jinak, vite nekdo pls,co je to v biosech polozka SLI BROADCAST? nemam poneti,mam disabled. A pak jeste to,co neni ani v manualu: SLI-READY MEMORY.. jde snad o nejaky auto-oc-feature? Mam tez disabled. Kdyz taktuju manual E6850,mam nechat disabled? Predem dekuju.. jo jinak mi jede na FSB 1333, znamena to ze mam novej bios? Deska koupena 2008
goelr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. úno 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od goelr »

Springer píše:
xsuchy09 píše: SATA je vždy zpětně kompatibilní ;)
No kamo,tak zkus do tyhle desky osadit dve 88GTSka G92 OC a uvidime,jak bude Sata kompatibilni. Nevim jak vy,ale ja se pekne zapotil,kdyz jsem se snazil zapojit spodni grafiku,
no teda nevim, ale ja zadny takovy problem nemam :roll:
CPU: AMD RYZEN 5 7600X + NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: MSI GeForce RTX 4070 Ti VENTUS 3X RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
KnOx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. zář 2006
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od KnOx »

goelr: a neni to spis tim ze nemas 2x8800GTS :roll:

Springer: jinak to verim mista tam asi fakt musi byt malo :(
jinak sem te trosku nepochopil co bys nechaval na DISABLED??
trosku by to chtelo lip popsat :)
zk
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 22. srp 2003
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Patriot 4096MB DDR II 800MHz PDC24G6400LLK

Příspěvek od zk »

Matrix píše:Panove,je tady nekdo kdo pouziva pameti Patriot 2*2GB ? Mam Patrioty 2*1GB na teto desce a chci koupit 4GB a ty me stavajici prodat,ale v support listu tato deska neni,ale me jedou v pohode na 960mhz.Ma nekdo s nema zkusenost? :wink:
mám je, právě jsem je koupil, a předtím jsem měl 2x1GB ty samé, teď mám 2x2GB (Patriot Memory PDC24G6400ELK), bez problému na 5-5-5-12 chodí na 1000MHz
Odpovědět

Zpět na „Asus“