Devce v nesnazich

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
DevceNajtý
Nováček
Nováček
Registrován: 11. říj 2008

Devce v nesnazich

Příspěvek od DevceNajtý »

Cus vsichni. Mam neco pro pobaveni: Napise mi nekdo tak v jednom odstavci ke kazdymu z tehle programu na co presne jsou a prvni krok jak je uzivat?
Nesnasim navody a radsi se ucim metodou "pokus omyl".
Díky moc. :razz:
Verca


• asio direct X
• Omnipage limited edition
• Creative: audio stream recorder 2
• sound blaster Auditu 2
• traktor DJ audigy edition
• cubasis VST 4
• Asus direkt VCR
• Microsoft Office Publisher
• Presto Page manager Felixe
• Wave lab lite
• Thunderbird
snapcase
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2004
Bydliště: Bratislava - Rosenheim

Re: Devce v nesnazich

Příspěvek od snapcase »

radsi se ucim metodou "pokus omyl".
tak naco potrebujes nasu radu?
"So when hell is at the gates, who will stand and meet the waves
and take the fight to their graves to end the dark campaign?"

♪♫last.fm♫♪
DevceNajtý
Nováček
Nováček
Registrován: 11. říj 2008

Re: Devce v nesnazich

Příspěvek od DevceNajtý »

Protože vůbec nevím, čeho se chytit na začátku. Až budu vědět, jak s nimi začít a na co jsou, uvidím který se vůbec budu snažit pochopit.
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Devce v nesnazich

Příspěvek od Maxtor »

Stejne jako udelas ridicak a zacnes resit sve prvni auto, nam prvni sdel, co vubec chces delat a pak dle danne cinosti hledej software.. co chces slyset.. jak kde zacit, kdyz nam zde michas mail klienty s hudebnimi aplikacemi, ci kancelarskym balikem..
DevceNajtý
Nováček
Nováček
Registrován: 11. říj 2008

Re: Devce v nesnazich

Příspěvek od DevceNajtý »

Tohle jsou programy, co mam v poci a jeste jsem s nimi nedelala. Vim ze bird je jako outlook, ale v cem je lepsi netusim. Chtela bych si hrat s muzikou a zvukama (stahovanejme z CD nebo z MP3, nahranejma na ulici). Omnipage je na tvorbu stranek?
Diky
Maxtor
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2003

Re: Devce v nesnazich

Příspěvek od Maxtor »

• asio direct X - Ovladace zvukove karty - rozhrani diky kteremu muze zvukovka komunikovat na vekmi niske latenci, tedy s minimalnim spozdenim (dulezite pro primy monitoring a obecne odezvu live nastroju)
• Omnipage limited edition - OCR, tedy software pro scan textu do editovatelne podoby (neudela z textove sttranky obrazek, ale dokaze jej "precist" a ulozit napr. jako DOC, se kterym jde dale pracovat)
• Creative: audio stream recorder 2 - Netusim, ale na prvni pohled jde o audio stream recorder :D , tedy SW urceny k zaznamu audio streamu, tj. napr. radioveho vysilani (shit, nepouzivat, jako vsechny ostatni produkty dodavane k Creative kartam)
• sound blaster Auditu 2 - Netusim, imho si to pletes s Audigy, coz je konkretni model zvukove karty, ale mozna kecam..
• traktor DJ audigy edition - Opet zajimave, pravdepodobne bundle (pribaleny SW k HW) Traktor DJ Studia ke zvukovce.. Traktor je od Native Instruments a je to asi nej DJ-mix software na trhu.. v kombinaci s gramofony a dodavanymi "natrackovanymi" vinyly dokaze dokonce reagovat primo na gramec (toto reseni se prodava pod nazvem Final Scratch, ale samozrejme neni podminkou pro provozovani Traktora samotneho pri michani v PC - to lze samozrejme rucne, mysi + klavesama, nebo napr. pomoci midi controleru)
• cubasis VST 4 - Sekvencer, v posledni verzi i s obstojnym SW mixem pro 48 stop..
• Asus direkt VCR - Netusim, na prvni pohled nejaky video soft, opet pravdepodobne tradicni shit-bundle..
• Microsoft Office Publisher - Kancelazska alikace pro tvorbu publikaci, Microsoft se jej snazi smerovat na marketingove aktivity..
• Presto Page manager Felixe - Dalsi z baliku urcenych pro scan dokumentu - blize neznam..
• Wave lab lite - Zvukovy editor.. chytnes zvuk, zefektues, nastrihas, atd.. pomerne slusny bundle SW, ktery se rozhodne nema za co stydet..
• Thunderbird - Postovni klient, ktery se hold nekomu muze a nekomu nemusi libit.. sam ho pouzivam, lepsi neznam.. maly, rychly, se spoustou nastaveni..


Jinak tedy par rad..
- Nauc se psat.. plest si slova Deluxe / Felixe fakt neni v pohode.. :)
- Nauc se pouzivat Google..
Wuuduu
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2005
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Re: Devce v nesnazich

Příspěvek od Wuuduu »

ide o to, ze tam mas kopu programov ktore vraj nevies na co su, ale ked to nevies otestovat ani jednoduchym spustenim a pozretim, naucit sa ich obsluhovat - to nebudes mat lahke.

Pretoze neexistuje nic jednoduchsie, ako program spustit a pozriet sa, na co je.
Lenovo ThinkPad EDGE E520, intel i3-2310M, 8GB RAM, intel HD graphics / Ati Radeon 6630M 1GB, HDD 500GB, Windows7 HP 64bit
intel pentiumMMX 200MHz, 64MB EDORAM, TsengLabs ET6000 2MB PCI, SoundBlaster AWE32 ASP 8MB ISA, HDD 4GB+850MB, DOS 6.22
ATARI 1024STFM, 1MB RAM, 3.5" FDD SingleSide, TOS
Apple iMac, i5 3,1GHz, 4GB RAM, Ati Radeon 6970M 1GB, 27" LED panel 2560x1440, Seagate 1TB HDD, Magic Mouse, Thunderbolt, audio-technica ATH-T44, Mac OSX 10.6.8
STEAM uubuuW ... EVE Online H00d

MACINTOSH – Most applications crash. If not, the operating system hangs.
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“