Douho tu nic nepřibylo, tak aspoň něco
Datum vydání America's Army 3 bude 17. června, hra je opět zdarma. Požadavky zůstaly díky použití UT3 enginu celkem při zemi:
* Windows XP (SP 2)/Windows Vista
* 5GB free hard drive space
* Broadband Internet Connection
Minimální:
* 3.0+ GHz Single Core CPU
* 1GB RAM
* Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 256MB RAM (NVIDIA 6600 or better/ATI X1300 or better)
* Direct X 9.0c compliant sound card (Minimum)
Doporučené:
* 2.4+ GHz Dual/Quad Core CPU
* 2GB RAM
* Direct X 9.0c compliant, Shader 3.0 enabled video card with 512MB RAM (NVIDIA 7950 or better/ATI X1950 or better)
* Creative EAX 4.0 compliant sound card (Audigy 2, X-Fi series)
Homepage hry: americasarmy.com
Hru je ke stažení na Steamu, nebo klasicky pomocí Deploy Clienta jako u minulý verze.
18.6. - Hra už je venku, ale verze kterou vydali je prakticky nehratelná, mnoha lidem často zamrzává a ještě ke všemu servery pravděpodobně nezvládají počáteční nápor (Včera se skoro nedalo nalogovat a vytvořit charakter, dneska večer už to občas jde, ale odezva serveru je ohromná. Kdo dokončil alespoň první trénink a zapsal se mu do profilu má hodně velký štěstí
28.6. - Nedávno vyšel první větší patch, zahrnuje hlavně opravy zamrzání při spouštění tréninku, přihlašování, a několik věcí na straně servru. Tréninky a multiplayer se dají už poměrně slušně hrát, ale občas hra zamrzá, nebo se objeví 2x hlavní menu a podobný bugy.
//Thellwin - vyděleno z threadu o prvním díle

