Mám MS-6178->nefunguje HDD WD80GB

Se Socketem 370, Slotem 1, Socketem 7, starší a ostatní.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
Fr3NZyY
Nováček
Nováček
Registrován: 25. čer 2008

Mám MS-6178->nefunguje HDD WD80GB

Příspěvek od Fr3NZyY »

Mám velkej problém.Mám starou desku MS-6178 socket 370 a v počítači mám napojený 2 disky.oba western digital 20GB a 80GB.20GB používám jako systémový a 80 jako datový.Vše funguje v pořádku.Problém nastal až když jsem chtěl začít tu 80 používat jako systémový disk.Nejde mi nainstalovat Windows a když na disk Windows zkopíruji tak vypíše chybu při načítání Error loading OS.Když jsem dal disk známému nainstaloval systém bez problému.Disk je tedy funkční.Chtěl bych se zeptat co by mohlo být příčinou tohoto problému.Deska podporuje ATA 66.Jaký největší disk tedy mohu mít??Je 80GB už moc??
link na desku

Kód: Vybrat vše

http://global.msi.com.tw/index.php?func=proddesc&prod_no=343&maincat_no=1
amiricas
Nováček
Nováček
Registrován: 17. kvě 2007

Re: Mám MS-6178->nefunguje HDD WD80GB

Příspěvek od amiricas »

Netuším jaká velikost je největší ale já mám 6315 a když jsem připojil svůj WD3,5" 500gb přes PIC sata kartu (taky disk nebyl vidět ani s ovladačema od výrobce karty které se implementují při instalaci OS myslím pod f6), tak jsem řešil stejný problém a nakonec jsem se dostal ke klonování OS, takže na WD IDE 40gb disk jsem nainstaloval nový OS, nainstaloval jsem program xclone a vytvořil kopii systému na 500G disk a pak akorát odpojil 40gb a jedu na 500G, takže bych se zkusil dát touhle cestou.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“