Sestavy od 12.000,- do 20.000,-
Moderátoři: Walker1134, PKBO
- renek1
- Začátečník

- Registrován: 23. úno 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
Makulinho: Ne zadny jsem nezaregistroval. Slape jako hodinky, jen pokud si ho chces poridit pak si o tom neco precti, co a jak nastavit aby bezchybne slapal. (vypnuti hybernace, atd.)
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS TUF GeForce RTX 4070 SUPER O12G GAMING; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
- Makulinho
- Nováček

- Registrován: 19. zář 2010
Re: Sestavy do 20.000,-
dík taky chci nějaký SSD ale nevím no xD
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
No ak to nie je nutné/súrne tak ešte počkaj alebo kúp Intel...osobne by som teraz zobral len Intel (nič iné) a to kvôli vyladenosti a spoľahlivosti.
//takže už a zatiaľ neodporúčam ani Intel, kedže má problémy s 320 radou.
//takže už a zatiaľ neodporúčam ani Intel, kedže má problémy s 320 radou.
Naposledy upravil(a) shelby_nr dne pát 15. črc 2011, 20:19, celkem upraveno 1 x.
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- peetsmurf
- Nováček

-
- Registrován: 27. čer 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
nene, mas pravdu, urcite je lepsi mit rezervu, proto jsem taky hned zmenil objednavku na tu 620W co jsi mi doporucil. Dikyrenek1 píše:Nazory jsou na silu zdroje ruzne, ja zastavam ten, ze je lepsi mit rezervu do budoucna, nez pak kupovat novej, silnejsi. Uz jsem slysel i takovej hloupej nazor, ze kdyz si koupis silnejsi, ze to vic zereto je blbost.
- msoky
- Začátečník

-
- Registrován: 27. zář 2009
Re: Sestavy do 20.000,-
co si predstavujes pod pojmom podpora nvbidiou? z enepustis niektore hry na AMD karte?bulleys píše:Tak na zvukovku prdim bude stačit ta na zakladce... Asi použiju sestavu msokyho z důvodu možnosti přechodu na new CPU a levnejší sestavy bohužel 18k je už moc. Atinu já nevim mám ji ted a všechny hry maj podporu spíše ze strany Nvidie .. jaký rozdíl je v testech téhle radeonky vs té 560?
http://pctuning.tyden.cz/hardware/grafi ... eme-radeon
proste nvidia ovladacmi nesiaha AMD ani po päty...mam ATI kartu a maximalna spokojn ost (ati je amd pre info uz)
co sa tyka physix ma to asi 5-7 znamych hier na trhu...takze nulova podpora...a ked to uz dajhaka hra ma tak to nevidiet..jedine na Batmana si pametam..jedina hra kde physx bol citit nic viac...zbytocnost
CPU: Phenom II X3 720, SB:Gigabyte MA790X-DS4, RAM: Corsair 4GB DDR2 1066Mhz CL5, Chladič:Scythe Katana 3, GK:MSI Radeon 3850 512MB,HDD: WD 640GB WD6401AALS , DVD:Samsung SH-S223F, zdroj:Enermax MODU82+ II EMD525AWT II, skrinka:Thermaltake Armor MX VH8000BWS, OS:win7 Ultimate 64bit, monitor: Dell U2311H,
- msoky
- Začátečník

-
- Registrován: 27. zář 2009
Re: Sestavy do 20.000,-
Natural zdrž sa komentárov prosím, keď sa to týka niečoho o čom nemáš ani potuchy. Hluk závisí od použitého chladičaNatural píše:Makulinho, zdrž se komentářů prosím, když se to týká něčeho o čem nemáš ani potuchy. GTX560Ti je snad i tišší jak 6950, ohledně spotřeby je v idle úspornější, v zátěži naopak. Ale o to tu nejde. 6950, pokud ji chceš odemknout, musíš koupit tuhle. To je 1000kč navíc, ikdyž výkon bude mnohem dál. Jenomže... MSI 560Ti OC je výkonem na zádech HD6970 (na referenčních taktech) a stojí jak 1GB 6950. Doporučuji prolistovat.
CPU: Phenom II X3 720, SB:Gigabyte MA790X-DS4, RAM: Corsair 4GB DDR2 1066Mhz CL5, Chladič:Scythe Katana 3, GK:MSI Radeon 3850 512MB,HDD: WD 640GB WD6401AALS , DVD:Samsung SH-S223F, zdroj:Enermax MODU82+ II EMD525AWT II, skrinka:Thermaltake Armor MX VH8000BWS, OS:win7 Ultimate 64bit, monitor: Dell U2311H,
- bulleys
- Nováček

-
- Registrován: 11. črc 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
to ne podpora myslim tim ten physix atp ale dám na tebe a pořídím si atinu.msoky píše:co si predstavujes pod pojmom podpora nvbidiou? .....
- Natural
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 21. srp 2010
- Bydliště: Diváky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
msoky, je mi jasné, že jsi vážně nemocný. Proto by jsi měl dostat ban na tohle fórum. To by ti prospělo. Zase tu předvádíš svoje výroky o tom, jak je ATI skvělé a vše je úžasné, 512MB RAM je naprosto dostačujících, skvělých, nikdy víc nebude potřeba a na 1080p je ideální karta 3850. Je mi tě líto.
- Makulinho
- Nováček

- Registrován: 19. zář 2010
Re: Sestavy do 20.000,-
ježiš natural nech ho napokoji tak mi řekni co máš proti ati(amd) no???
- Natural
- Středně pokročilý

-
- Registrován: 21. srp 2010
- Bydliště: Diváky
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
Mám v PC amd procesor, ati grafiku. NIC proti nim nemám, jsem pouze objektivní!
Pokud budeš vědět, že zelená značí 1680x1050, fialová 1920x1200, modrá 2560x1600, tak ti může dojít, že rádoby vítězství 6950 je způsobeno 2GB pamětí, která pomůže AŽ v 2560x1600 bez ohledu na anitaliasing, protože se to nejvyšší rozlišení počítá do závěru. Jenže ty budeš rád s 1920x1080. A to jsou základní takty, žádné přetaktování.

Pokud budeš vědět, že zelená značí 1680x1050, fialová 1920x1200, modrá 2560x1600, tak ti může dojít, že rádoby vítězství 6950 je způsobeno 2GB pamětí, která pomůže AŽ v 2560x1600 bez ohledu na anitaliasing, protože se to nejvyšší rozlišení počítá do závěru. Jenže ty budeš rád s 1920x1080. A to jsou základní takty, žádné přetaktování.

- Makulinho
- Nováček

- Registrován: 19. zář 2010
Re: Sestavy do 20.000,-
Ano přesně tak ja jsem spokojen bez přetaktování ja hraju v 1920x1080 a to je dost dostačující je to hezký graf ale mám rád prostě ati no nvidii ja osobně moc nevěrím každý má jíní názor

- msoky
- Začátečník

-
- Registrován: 27. zář 2009
Re: Sestavy do 20.000,-
pozri sa co rozpravas uplne nezmysly jak baba na trhu.totalne prekrucas to co som povedal...nesi ty holka? to by na teba sedelo.mne je teba luto.ano 512 MB je pre 90% ludi v dnesnej dobe dostacujucich..zvysnych 10% hraje hry 8 hodin denne a potrebuju 1-2 GB kartu.urcite 3850 nieje idealna karta na 1080pNatural píše:msoky, je mi jasné, že jsi vážně nemocný. Proto by jsi měl dostat ban na tohle fórum. To by ti prospělo. Zase tu předvádíš svoje výroky o tom, jak je ATI skvělé a vše je úžasné, 512MB RAM je naprosto dostačujících, skvělých, nikdy víc nebude potřeba a na 1080p je ideální karta 3850. Je mi tě líto.
PS: nikdy viac ako 512 MB nebude potreba?
Naposledy upravil(a) msoky dne sob 16. črc 2011, 04:14, celkem upraveno 1 x.
CPU: Phenom II X3 720, SB:Gigabyte MA790X-DS4, RAM: Corsair 4GB DDR2 1066Mhz CL5, Chladič:Scythe Katana 3, GK:MSI Radeon 3850 512MB,HDD: WD 640GB WD6401AALS , DVD:Samsung SH-S223F, zdroj:Enermax MODU82+ II EMD525AWT II, skrinka:Thermaltake Armor MX VH8000BWS, OS:win7 Ultimate 64bit, monitor: Dell U2311H,
- msoky
- Začátečník

-
- Registrován: 27. zář 2009
Re: Sestavy do 20.000,-
konecne nieco mudre...vyssia pamet na grafickej sa prejavi az vo vyssich rozliseniach...ja som len pisal ze s GTA IV nemam problem na 512MB karte..a ty si to hned prekrutil...citaj pozornejsie a s porozumenim a u tej "objektivnosti" by som si nebol u teba taky isty...ano mam rad AMD a nemam nic proti ludom ktori maju intel a nvidiu...len mame s nimi v eshope dost problem..intel so spolahlivostou najme ovladacov a vseobecne softwaru a nvidie sa odpaluju..co ti na to mam povedat? tak to je, preto kazdemu radim amd lebo ja mam s tym dobre skusenosti...oni nech sa sami rozhodnu..a teba je prd do toho aky mam ja nazor...hovorim vlastne skusenosti a skusenosti okolia z toho vychadzam....ale neboj sa ty si vsemocny king a uplny ideal - vies vsetko najlepsieNatural píše:Mám v PC amd procesor, ati grafiku. NIC proti nim nemám, jsem pouze objektivní!
Pokud budeš vědět, že zelená značí 1680x1050, fialová 1920x1200, modrá 2560x1600, tak ti může dojít, že rádoby vítězství 6950 je způsobeno 2GB pamětí, která pomůže AŽ v 2560x1600 bez ohledu na anitaliasing, protože se to nejvyšší rozlišení počítá do závěru. Jenže ty budeš rád s 1920x1080. A to jsou základní takty, žádné přetaktování.
dalsia vec,este by ma zaujimal link z kade si to vytiahol,lebo na AMD karty u pctuningu robi Obr recenzie...on je cisty nvidiak a myslim si ze clovek ktory robi recenzie na produkty by mal byt nezavislý a maximalne objektivny co Obr nieje...ja uz jeho recenzie necitam a ked sa dostanem k nejakeho jeho clanku tak sa smejem
CPU: Phenom II X3 720, SB:Gigabyte MA790X-DS4, RAM: Corsair 4GB DDR2 1066Mhz CL5, Chladič:Scythe Katana 3, GK:MSI Radeon 3850 512MB,HDD: WD 640GB WD6401AALS , DVD:Samsung SH-S223F, zdroj:Enermax MODU82+ II EMD525AWT II, skrinka:Thermaltake Armor MX VH8000BWS, OS:win7 Ultimate 64bit, monitor: Dell U2311H,
- Galax
- Začátečník

-
- Registrován: 18. črc 2011
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: Sestavy do 20.000,-
chtěl bych pc na hry do 14 000 i s OS... tak něco navrhněte
- Makulinho
- Nováček

- Registrován: 19. zář 2010
Re: Sestavy do 20.000,-
tohle není špatní máš tam i5 dovrou grafárnu a i os http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... M00115AU01 ale je to za 16KGalax píše:chtěl bych pc na hry do 14 000 i s OS... tak něco navrhněte
- msoky
- Začátečník

-
- Registrován: 27. zář 2009
Re: Sestavy do 20.000,-
pozor mas tam 4 GB ram a iba 32 bit system (max vyuzije 3GB) takze jednoznacne 64bitMakulinho píše:tohle není špatní máš tam i5 dovrou grafárnu a i os http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... M00115AU01 ale je to za 16KGalax píše:chtěl bych pc na hry do 14 000 i s OS... tak něco navrhněte
CPU: Phenom II X3 720, SB:Gigabyte MA790X-DS4, RAM: Corsair 4GB DDR2 1066Mhz CL5, Chladič:Scythe Katana 3, GK:MSI Radeon 3850 512MB,HDD: WD 640GB WD6401AALS , DVD:Samsung SH-S223F, zdroj:Enermax MODU82+ II EMD525AWT II, skrinka:Thermaltake Armor MX VH8000BWS, OS:win7 Ultimate 64bit, monitor: Dell U2311H,
- msoky
- Začátečník

-
- Registrován: 27. zář 2009
Re: Sestavy do 20.000,-
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... BF01135S01Galax píše:chtěl bych pc na hry do 14 000 i s OS... tak něco navrhněte
mas tam zakladnu dosku ktora ti podporuje aj procesory ktore ešte nie su na trhu(za 2 mesiace prijdu - teda podpora do buducnosti,stači zmenit iba procesor pre lepsi vykon,nemusis menit zakladnu dosku a pamete),WD disky su najrychlejsie (black verzia) ale zaroven o dost predrazene...ked chces rychly disk tak sa oplati ist jedine do SSD(zatial dost drahe)...takze mas tam seagate 1 tb,procesor je tam 6 jadrak od AMD(v tomto pripade lepsi pomer cena/vykon),ramky 1600mhz (tam cenovy rozdiel nieje skoro vobec preto sa oplati kupit daco kvalitne pripadne na buduci OC), windows jednoznacne 64 bitovy lebo na 32 bitovom by si vyuzil len 3 GB ram a tym padom 1 GB by si preplatil a vyhodil "do kosa",zdroj osvedceny seasonic s 82% efektivitou bez debaty,a graficka karta trosku silnejsia ako navrhol kolega a to 6850 od AMD (nvidie sa podla nasich statistik v obchode kazia viac ako AMD)
na skrinku si nezabudol? tieto nove silne veci ti urcite narobia hluk v starej skrinke,nehovoriac o slabom chladeni..odporucam aspon tuto(vysoka kvalita):
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
alebo tuto (kvalita + odhlucenena)
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1
CPU: Phenom II X3 720, SB:Gigabyte MA790X-DS4, RAM: Corsair 4GB DDR2 1066Mhz CL5, Chladič:Scythe Katana 3, GK:MSI Radeon 3850 512MB,HDD: WD 640GB WD6401AALS , DVD:Samsung SH-S223F, zdroj:Enermax MODU82+ II EMD525AWT II, skrinka:Thermaltake Armor MX VH8000BWS, OS:win7 Ultimate 64bit, monitor: Dell U2311H,
- nezekan
- Nováček

-
- Registrován: 21. črc 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
co říkate na toto? http://x-computers.eu/nabidky_public/ex ... 9&adwcon=1 a je moc velký rozdíl mezi AMD x4 975 BE a AMD x4 840 ??
- shelby_nr
- Čestný člen

-
- Registrován: 18. říj 2009
- Bydliště: NR
Re: Sestavy do 20.000,-
nezekan:
pobavil si nás
...omg za tú cenu to horšie snáď už ani nemôže byť
- veľa platíš za služby
- jediné čo je na tej zostave dobré je iba RAM a HDD
- SSD v RAID0
(omg)
Teraz vážne, načo bude PC používané? koľko chceš max. investovať?
pobavil si nás
- veľa platíš za služby
- jediné čo je na tej zostave dobré je iba RAM a HDD
- SSD v RAID0
Teraz vážne, načo bude PC používané? koľko chceš max. investovať?
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
- nezekan
- Nováček

-
- Registrován: 21. črc 2011
Re: Sestavy do 20.000,-
to mi poslal ten typek z toho x-computers ....chci dat tak okolo 23 000 ,- a ješte jestli nemam počkat na nějakou tu novinku..