Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Unreal
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 07. dub 2012

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Unreal »

Co je na tom špatnýho ?:)
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od jakubom »

Deska nějaká shit, AMD celkově nemá na hry tak dobrý výkon na intel teď, case a zdroj eurocase je sebevražda, disk měl 5900ot což opravdu zpomaluje počítač. Bylo tam toho víc, netvrdím že to co jsem poskládal já je nějak super složené a hladis až tu bude poradí určitě lépe :)
Unreal
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 07. dub 2012

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Unreal »

Ah dal jsem špatný link na CPU to má být : http://www.alza.cz/intel-core-i5-650-du ... 136070.htm
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od jakubom »

No to jsi dal i na desku, navíc teď kupovat socket 1156 nebude úplně správná volba, kdyby to byl bazar tak v poho ale nový jedině 1155.
Unreal
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 07. dub 2012

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Unreal »

rozdíl mezi 1156 a 55 ? :P
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Suke001 »

Unreal píše:rozdíl mezi 1156 a 55 ? :P
1156 je starý socket, 1155 je novější.
Pokud uvažuješ o nových komponentech tak na 1156 zapoměň. Viděl bych to podobně jak ti to navrhl jakubom.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Hladis »

Unreal píše:Zdarec, měl bych vybraný komponenty na herní PC do 16 000 ,- , ale nejsem si s nima jistý tak chci slyšet vaše názory,.. :) Předem děkuji.....................
Jezis to je naprosto priserne sestaveny :shock:

Mechanika http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 09J1XS15RK 425,-
Deska http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC1KPI 2415,- pokud nebudes nikdy v budoucnu taktovat http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0984YC1K9O 1965,-
Pamet http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 21Y50ALXJJ 522,-
Skrin http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0UR1NY19FX 925,-
CPU http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 09853314GK 2742,-
Gragarna http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BX50T16JA 3885,- nebo http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 0BV4YR12D5 3325,-
Zdroj http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... O0V41NKQRP 1530,-
HDD http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1TZ1TU19SQ 1709,-
Monitor http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 23B23C1CCI 2690,-
Unreal
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 07. dub 2012

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Unreal »

Že řeknu do 16 k max. tak mi to nedělejte všichni přez rozpočet :D , taky chci aby mi to vydrželo dýl né rok a kupovat další..
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Hladis »

Unreal píše:Že řeknu do 16 k max. tak mi to nedělejte všichni přez rozpočet :D , taky chci aby mi to vydrželo dýl né rok a kupovat další..
Taky ti nemusime stavet vubec nic a muzes si koupit ten paskvil co sis navrhnul :wink: . Tech par kilicek te nazabije ,jinak se uz zacne rezat do masa a ne do sadla. Vem tu levnejsi desku a grafarnu a jsi na 16k.
Suke001
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2009
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Suke001 »

Unreal píše:Že řeknu do 16 k max. tak mi to nedělejte všichni přez rozpočet :D , taky chci aby mi to vydrželo dýl né rok a kupovat další..
Ta sestava s deskou H77 od hladise vychází na 16393,- kč. Ty 400 stovky už tě nezabijou ne ? Kompromisy už by se dělali težce.
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od jakubom »

Psal jsem case ber bazar, tam ušetříš i 400 stovky a víc, zdroj můžeš klidně vzít ten který jsem dával já.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Hladis »

jakubom píše:Psal jsem case ber bazar, tam ušetříš i 400 stovky a víc, zdroj můžeš klidně vzít ten který jsem dával já.
S12II je kvalitnejsi a stejne silny jako ten F3 500W............s tou sestavou se do 16k vejde.
jakubom
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. čer 2010

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od jakubom »

Vím:) sám ho mám 8) Já psal jenom v případě, že bude chtít tahat rozpočet dole.
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Riku »

kámoš chce upgrade pc a chce to prý asi takto
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... RP011K9A01

podle mě by stačila deska
http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... archType=1

a nevím zda se mu ten chladič vejde do skříně CM Elite 330, a jde vůbec na lga 1155? V popise to není :/

grafku tu gigabyte a nebo asus?
http://www.czc.cz/asus-hd7850-dc2-2gd5/106821/produkt

zdroj má http://www.czc.cz/coolermaster-silent-p ... 08/produkt

strop tak okolo těch 17k
díky :)
on si spíš něchá poradit když uvidí co mu tady doporučíte než jenom já :roll:
PS5 Pro | LG OLED CX55
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Hladis »

Samozrejme ze bz mu stacila GD55. Vic bordelu na desce znamena jen vetsi moznost poruchy a ta GD65 ma navic jen par drobnosti. Ale pokud chce GD65 tak at si ji vezme. Alternativou jsou v tyhle cene ASUS http://www.czc.cz/asus-p8z77-v-intel-z7 ... qqijggj6kf a tady uz bych bral toho ASUSe.

Grafarnu Gigabyte.

Ta Noctua je draha. Staci mu Gelid nebo Coolink Dorator pokud uz chce za to dat ty penize a do te skrine se to vejde.
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Riku »

Ta noctua je dražší o 100kč oproti corsatoru..

Ohledně tý desky, co tahle? Taky jsem si všiml že se tu dává do sestav občas
http://www.czc.cz/msi-z77a-g45-intel-z77/105031/produkt
Má sice slabší napájení, ale předpokládám že normální OC okolo 4,5Ghz asi dá taky v klidu :roll:
Jinak dík Hladisi
PS5 Pro | LG OLED CX55
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Hladis »

Tak ta Noctua ma podobny vykon jako Gelid a Gelid stoji jen 600Kc. Dorator je pak lepsi pri 100Kc rozdilu ve prospech Doratora. Tahle Noctua je uz stary model jen vysperkovany dvema kvalitnima fanama ,ktery tam delaj tu vyssi cenu.

Mno tak GD55-65 nebo ten Asus V jsou lepsi v kaskade a vybave ,ale s tou G45 samozrejme 4,5GHz da. G45 hlavne nema kraviny jako OCgenie a da se rici ma jen to nejnutnejsi.
veteran13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2010
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od veteran13 »

Zdar, kamarád potřebuje nové PC(běžná činost a hry na fHD), tak se mu vybral komponenty. S cenou se už výš jít nedá, možná budu museti grafiku vyměnit za levnější. Ale ten základ by měl být ok, ne? Tam už se asi ušetřit nedá. Díky za rady
http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?i ... M1011C6A01
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od Hladis »

Pameti ne Patriot http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 21Y50ALXJJ

Jinak pokud nemuze jit pres limit tak ok.
veteran13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2010
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: Sestavy od 12.000,- do 20.000,-

Příspěvek od veteran13 »

ok, díky :)
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“