World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Já spíš nechápu, o co ti jako jde. To mu to snad závidíš, že on si to případně může dovolit (jakože bych tipoval, že ho to tolik nestálo) nebo o co ti vlastně jde? Nebo je pro tebe každý hráč, který si koupí goldy, automaticky níže? Já si taky koupil celkem asi 6500 goldů, protože se mi akorát nechtělo čekat, až si našetřím kredity, tak jsem je changnul. Tudíž jsem pro tebe herní odpad, či co, jen proto, že jsem si chtěl ušetřit čas a nic jiného jsem tím nezískal?
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Wiruz
- Pokročilý

- Registrován: 29. říj 2003
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
jako student se spoustou casu jsem taky nepochopil proc platit za nejake urychleni. Ale casem se muj pohled na vec zmenil, kdy jsem ochotny zaplatit realny prachy za neco, co me urychli hodiny stravene hranim... Jasne mozna to neni uplne fer k neplaticim hracum, ale co me je po tom... Ja si chci zahrat s oblibenym tankem a cekat mesic nez ho vyleveluji, nasetrim prachy a podobne je proste dlouho, kdyz student tomu da tri / ctyri dny a ma to. Takzhle zustanu jen zlomek casu co bych travil hranim v praci a muzu mit zase na mesic goldy 
BTW - do WOT jsem nedal ani korunu..., ale dostal jsem jako darek premium ucet
BTW - do WOT jsem nedal ani korunu..., ale dostal jsem jako darek premium ucet
Naposledy upravil(a) Wiruz dne ned 10. úno 2013, 11:58, celkem upraveno 1 x.
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Sapphire PULSE RX 9070 16GB @ 200W / -80mV SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64




- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Jsme na tom úplně stejně. Ze začátku jsem si taky říkal, že jelikož je to free, tak do toho nebudu vrážet peníze, ale nakonec jsem do toho několik stovek vrazil, protože jak říkáš, chtěl jsem co nejdřív svůj oblíbený tank. Ono tohle imho ani nijak extra velká výhoda oproti neplatícím hráčům není, prostě jen máte další tank.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
KV5 nestoji 1200,- stala nejak podobne, mozna trosku min nez typ59. 1200,- stoji Lowe a T34
A navic kdo nema alespon jeden premium tank tak nemuze rozhodne hrat IX a X uroven, obdivuju lidi co to hrajou bez premium uctu a bez premium tanku a vydelavaji po 10k.
A navic kdo nema alespon jeden premium tank tak nemuze rozhodne hrat IX a X uroven, obdivuju lidi co to hrajou bez premium uctu a bez premium tanku a vydelavaji po 10k.
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
kdyby po 10k 
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
Blue Storm: No, těžko to generalizovat. Určitě chápu, že si někdo koupí třeba Churchilla 3, protože ten je skoro zadarmo a výdělky jsou celkem fajn. Ani mi nevadí, že si někdo převede expy nebo má prostě více kreditů, problém vidím v té premium munici, která poskytuje opravdovou herní výhodu - když se potkají dva identické tanky, přičemž jeden má gold ammo a druhý ne, tak v podstatě vždy vyhraje ten s goldama => platící hráč zvítězí díky výhodě za peníze a ničí to gameplay. Líbí se mi model Doty nebo HoNu, kde si můžeš kopit plno věcí, ale všechny pouze kosmetické, které ti ve hře neposkytnou žádnou výhodu a vyhraje opravdu ten lepší a ne ten, které si to zaplatil. Takže premium ammo mě celkem štve, ostatní věci jsou celkem v pohodě.
Jackiii: Ok, cenu jsem na webu WG neviděl (teď už se nedá koupit), odhadoval jsem to tedy podle ostatních T8 HT, což je Lowe a T34.
Hraní na nějakém tieru je otázka preferencí. Pokud někdo nutně chce ty devítky a desítky aktivně hrát, tak bohužel asi nemá jinou možnost. Já mám rozjetých několik lajn, které hraju paralelně, takže než se někam dostanu, celkem to trvá. V současné době si vůbec nedovedu představit, že bych nějaké devítky/desítky řešil. Udělám ještě asi 15k expů na T29, tu si vyexpím, pak koupím IS, vyexpím, maximálně koupím IS-3 a tím bych asi skončil. A než tohle stihnu, tak to pár měsíců určitě potrvá. Jak bych to viděl v dlouhodobějším horizontu a jestli vůbec pak ještě budu hrát, na to ti nejsem schopný odpovědět.
Jackiii: Ok, cenu jsem na webu WG neviděl (teď už se nedá koupit), odhadoval jsem to tedy podle ostatních T8 HT, což je Lowe a T34.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
Sobo: Ale lze. Například si člověk získal T34 zadarmo, Churchilla III za zlato, které se v počátcích hry dávalo formou kódů zdarma v poměrně hojném množství (celkem jsem získal asi 2000 goldů) a nakupuje gold ammo za kredity, když jsou jako teď zlevněné o 50 %.
Udržuju se ale pořád na stejný úrovni kreditů a nevydělávám, takže když šetřím na nový tank, tak to používat nemůžu. Do hry jsem investoval přesně nula reálných financí. 
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
No ale zase to ber tak, že jsou lidi, kteří používají premium ammo ne díky tomu, že si to zaplatili, ale díky tomu, že si na to vydělávají kredity, což dělám já a dělá to evidentně i RiCK. To je potřeba rozlišit, byť to ve hře člověk nepozná, jestli si na to ten druhý vydělal nebo si to zaplatil.Sobo píše:Blue Storm: No, těžko to generalizovat. Určitě chápu, že si někdo koupí třeba Churchilla 3, protože ten je skoro zadarmo a výdělky jsou celkem fajn. Ani mi nevadí, že si někdo převede expy nebo má prostě více kreditů, problém vidím v té premium munici, která poskytuje opravdovou herní výhodu - když se potkají dva identické tanky, přičemž jeden má gold ammo a druhý ne, tak v podstatě vždy vyhraje ten s goldama => platící hráč zvítězí díky výhodě za peníze a ničí to gameplay. Líbí se mi model Doty nebo HoNu, kde si můžeš kopit plno věcí, ale všechny pouze kosmetické, které ti ve hře neposkytnou žádnou výhodu a vyhraje opravdu ten lepší a ne ten, které si to zaplatil. Takže premium ammo mě celkem štve, ostatní věci jsou celkem v pohodě.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
pilarius: já patřím spíše k těm mladším hráčům, takže pokud se někdy T34 dával zadarmo, nevím o tom. I když mám takový pocit, že jsem někde četl, že právě T34 byl normální tank a premium z něj udělali až později. To stejné s těma goldama, kromě 100 za zabezpečení účtu jsem nikdy nic nedostal. Jak jsem napsal, pořád na něco jedu, takže gold ammo jde úplně mimo mě.
Blue Storm: Jestli si ty kredity vydělává přes koupenou KV-5, tak se na to definice gold usera určitě vztahuje. Jestli si zaplatil goldy a koupil premium ammo, nebo si zaplatil goldy, koupil KV-5 a pomocí něj vydělaných kreditů si kupuju premium ammo, to je už celkem jedno. Já jsem odchovaný hrama, kde tyhle blbosti nebyly a všichni měli stejné podmínky. Už jen myšlenka něčeho víc za peníze se mi protiví, jde to proti fair play. I kdyby mi nějakou premium munici dali zadarmo, měl bych dost problém to strčit do děla a fakticky to po někom vystřelit. Měl bych pocit, že jsem špatný a svoji neschopnost se snažím kompenzovat placenou výhodou. Asi jsem až moc morální člověk...
Blue Storm: Jestli si ty kredity vydělává přes koupenou KV-5, tak se na to definice gold usera určitě vztahuje. Jestli si zaplatil goldy a koupil premium ammo, nebo si zaplatil goldy, koupil KV-5 a pomocí něj vydělaných kreditů si kupuju premium ammo, to je už celkem jedno. Já jsem odchovaný hrama, kde tyhle blbosti nebyly a všichni měli stejné podmínky. Už jen myšlenka něčeho víc za peníze se mi protiví, jde to proti fair play. I kdyby mi nějakou premium munici dali zadarmo, měl bych dost problém to strčit do děla a fakticky to po někom vystřelit. Měl bych pocit, že jsem špatný a svoji neschopnost se snažím kompenzovat placenou výhodou. Asi jsem až moc morální člověk...
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
No, to vztahuješ na konkrétní případ, ale třeba já žádný premium tank nemám a vydělávám na to normálními tanky.Sobo píše:Blue Storm: Jestli si ty kredity vydělává přes koupenou KV-5, tak se na to definice gold usera určitě vztahuje. Jestli si zaplatil goldy a koupil premium ammo, nebo si zaplatil goldy, koupil KV-5 a pomocí něj vydělaných kreditů si kupuju premium ammo, to je už celkem jedno. Já jsem odchovaný hrama, kde tyhle blbosti nebyly a všichni měli stejné podmínky. Už jen myšlenka něčeho víc za peníze se mi protiví, jde to proti fair play. I kdyby mi nějakou premium munici dali zadarmo, měl bych dost problém to strčit do děla a fakticky to po někom vystřelit. Měl bych pocit, že jsem špatný a svoji neschopnost se snažím kompenzovat placenou výhodou. Asi jsem až moc morální člověk...
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
A šetříš ještě na nějaký nový tank? Bez premium účtu?
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Mě se hrozně líbí tato akce na čínu. +50% výdělek a goldy za 50% = střílím jen zlatem a ještě vydělávám.

UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Sobo: a kdybys uměl číst, tak RiCK psal, že hraje na druhém účtu, do kterýho nic nevrazil, tu KV-5 má na tom starým, kde dostal "pro změnu" na měsíc jižní žlutý ovoce 
//Thellwin - upraveno
//Thellwin - upraveno
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Samozřejmě, šetřím na ďábelskou kočku. Jenže s premium ammo hraju jen u houfnic, tzn. Hetzer, M2 Medium a teď občas Wolverine (nejčastěji hraju s tím M1A2 dělem, ale občas si nahodím houfnici). Mívám u sebe max osm kusů HEAT munice, což imho v kombinaci s běžnou municí dostačuje v pohodě na sejmutí dvou Tigerů s full HP.Sobo píše:A šetříš ještě na nějaký nový tank? Bez premium účtu?
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jo, kočička je dost hustej tank i do rot, nejdřív sem tomu fakt nevěřil, ale po včerejšku: respeckt, chlapík si dal 6 lidí a my čuměli jak trubky.
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
Jeltík: Dafuq? Jakou relevanci má tahle informace? Ty prachy do toho prostě dává/dal, že má víc účtů, je úplně jedno.
Blue Storm: To se ještě dá. Na stejný tier mi to přijde jako velké rozhazování, protože máš solidní pravděpodobnost, že ho to stejně prostřelí. Proti vyšším tierům je to kolikrát jediná šance.
//Thellwin - upraveno
Blue Storm: To se ještě dá. Na stejný tier mi to přijde jako velké rozhazování, protože máš solidní pravděpodobnost, že ho to stejně prostřelí. Proti vyšším tierům je to kolikrát jediná šance.
//Thellwin - upraveno
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Náhodou one-shot-killy se mi u stejného tieru líbí u těch houfnic třeba u Hetzera
Ale je fakt, že na to často stačí obyč munice. Proti heavynám ale bez toho nemám šanci, protože to je jinak ukousávám tak po 130 HP.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Hm, tak mi přibyl další retard do ignored, Kolesa hadr....
Hraní na kámošově účtu bez premka je fakt utrpení, aspoň, že má E-75, 4K dmg za bitvu není problém
Hraní na kámošově účtu bez premka je fakt utrpení, aspoň, že má E-75, 4K dmg za bitvu není problém
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Ja mam snad vice lidi v ignore nez v pratelich

MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Promaz
Jeltík a Sobo - další diskuse na téma vašich podpisů bude už "odměněna" jinak
Jeltík a Sobo - další diskuse na téma vašich podpisů bude už "odměněna" jinak
Goldnoob team proud member!