World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- xmen2
- Začátečník

-
- Registrován: 07. kvě 2007
- Bydliště: Praha Zličín
Re: World of Tanks
Mam neco nad 1000 bodu,na to ze jsem vsude prvni a vyhledavam nove a nove tanky vsude na mapach si myslim ze jsem na tom velice dobre..... 
- LOVIT
- Středně pokročilý

- Registrován: 21. zář 2004
- Bydliště: Praha/Ostrava
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
www.noobmeter.com/player/eu/LOVIT
je vidět že sem to lamil že začátku dost, teď to stoupá jinak v xvm sem spadl z 1070 na 1020, jenom random, hraju teda většinou po 22 hodině...
je vidět že sem to lamil že začátku dost, teď to stoupá jinak v xvm sem spadl z 1070 na 1020, jenom random, hraju teda většinou po 22 hodině...
DESKA: Asus P5Q-EM, CPU: Intel Core2 Quad Q9300@3,15GHz, RAM: 4x2GB Kingmax 800 MHz, GPU:Gainward GTX 460 768MB, HDD: 2x WD VelociRaptor 300GB Raid 0 + WD green 640, ZDROJ: Enermax Liberty 500W ;;;--;;; Peklostroj: DESKA: GA G41M-combo, CPU: Intel Pentium Dual Core E2160@3GHz, RAM: 2x1GB Kingmax 667 MHz, GPU:Saphire HD4670 Ultimate 512MB, HDD: WD green 500, ZDROJ: Fortron 80+ 350W;;;--;;; Notebook:HP probook 4520s
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
btw jakto ze tam mate i tak pekne last 7 days atd. Ja kdyz si dam svuj profil mam tam jen tu tabulku sdaty. Beeee ja chci taky. Nebo to souvisi s tim ze sem se na ty stranky dneska podival poprve?
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Uhodil jsi hřebík na hlavičku.
- CyberDeath
- Začátečník

- Registrován: 30. led 2006
- Bydliště: Vsetín
Re: World of Tanks
Ja v XVM z 1140 na 990
myslim ... jestli sem to videl dobre.
PC - R9 7945HX, BD795i SE, 2x48GB 5600 CL46, Kolink Rocket Heavy Vented, 2TB PM9A1, 2TB XG7000, Pulse RX7900GRE, ROG LOKI 1000W
NB1 - China Laptop 18.5" FullHD, N150, 16Gb RAM, 256GB SSD -> Endeavour OS - River
NB2 - HP Zbook Fury 16 G11 4K, i9-14900HX, RTX 5000 Ada, 128GB RAM, 2TB SSD + HP G4 280W
NAS - 12450H ES, Erying QXZR , 8GB DDR4, A09S 4.2L + 120W ITX, 2x5TB 2,5 HDD, 2+4TB P3 Plus, 5Gbps M2 LAN
NB1 - China Laptop 18.5" FullHD, N150, 16Gb RAM, 256GB SSD -> Endeavour OS - River
NB2 - HP Zbook Fury 16 G11 4K, i9-14900HX, RTX 5000 Ada, 128GB RAM, 2TB SSD + HP G4 280W
NAS - 12450H ES, Erying QXZR , 8GB DDR4, A09S 4.2L + 120W ITX, 2x5TB 2,5 HDD, 2+4TB P3 Plus, 5Gbps M2 LAN
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
- HEAD
- Začátečník

-
- Registrován: 27. lis 2005
- Bydliště: Usti n/L
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
No me to taky spadlo z 1540 na 1500.
Btw na tom noobmetru je pekne videt jak sem to taky zezacatku lamyl.
Poslednich 1000bitev eff rating 1840
hehe sem unicum
http://www.noobmeter.com/player/eu/headd
Btw na tom noobmetru je pekne videt jak sem to taky zezacatku lamyl.
Poslednich 1000bitev eff rating 1840
http://www.noobmeter.com/player/eu/headd
- CyberDeath
- Začátečník

- Registrován: 30. led 2006
- Bydliště: Vsetín
Re: World of Tanks
PC - R9 7945HX, BD795i SE, 2x48GB 5600 CL46, Kolink Rocket Heavy Vented, 2TB PM9A1, 2TB XG7000, Pulse RX7900GRE, ROG LOKI 1000W
NB1 - China Laptop 18.5" FullHD, N150, 16Gb RAM, 256GB SSD -> Endeavour OS - River
NB2 - HP Zbook Fury 16 G11 4K, i9-14900HX, RTX 5000 Ada, 128GB RAM, 2TB SSD + HP G4 280W
NAS - 12450H ES, Erying QXZR , 8GB DDR4, A09S 4.2L + 120W ITX, 2x5TB 2,5 HDD, 2+4TB P3 Plus, 5Gbps M2 LAN
NB1 - China Laptop 18.5" FullHD, N150, 16Gb RAM, 256GB SSD -> Endeavour OS - River
NB2 - HP Zbook Fury 16 G11 4K, i9-14900HX, RTX 5000 Ada, 128GB RAM, 2TB SSD + HP G4 280W
NAS - 12450H ES, Erying QXZR , 8GB DDR4, A09S 4.2L + 120W ITX, 2x5TB 2,5 HDD, 2+4TB P3 Plus, 5Gbps M2 LAN
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
HEAD: nice, ty musíč pěkně válet
CyberDeath: já mám 994
... ale měl jsem 1040
parchanti
BTW: teď se mně povedla bitva s T26E4 - 118k výdělek
edit: na to že mám tak šuntský kompl, je to dobré
(např. když su v lese, nic se nedá trefit
)
CyberDeath: já mám 994
BTW: teď se mně povedla bitva s T26E4 - 118k výdělek
edit: na to že mám tak šuntský kompl, je to dobré
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Konečně jsem pokročil z Wolverina dále a to na Hellcata. Změna celkem razantní
90mm dělo je o něčem jiném jak to 76mm prdítko, rychlost tanku nesrovnatelná, jen teda musím dávat bacha na zásahy, protože je Kočička skoro jak z papíru. Vyplatí se potom pokračovat v americké TD linii od Hellcatu dále?
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- tovr1203
- Začátečník

- Registrován: 12. říj 2004
- Bydliště: Chomutov
Re: World of Tanks
když se dostaneš až na T110E4 tak jo, jinak u T28 a T95 budeš trpět, když jsi zvyklý na rychlost 
http://www.planetwot.com/playerStats/?n ... r1203&d=eu
ale teď se rozhoduju, pojedu na pár měsíců do zahraničí a komp sebou táhnout nemůžu, takže hledam nějakej noťas, který wot utáhne... nemusí to běžet na high, střední detaily postačí... tak dejte nějaký tipy, hlavně ti, co to hrajou na ntb (kolik vám to běží při jakej detailech a rozlišení)... díkes
http://www.planetwot.com/playerStats/?n ... r1203&d=eu
ale teď se rozhoduju, pojedu na pár měsíců do zahraničí a komp sebou táhnout nemůžu, takže hledam nějakej noťas, který wot utáhne... nemusí to běžet na high, střední detaily postačí... tak dejte nějaký tipy, hlavně ti, co to hrajou na ntb (kolik vám to běží při jakej detailech a rozlišení)... díkes
PC: Ryzen5 1600; MSI B350 Tomahawk; 2x4GB + 2x8GB; Gigabyte GTX 1050Ti OC; Kingston 120GB SSDnow300V + Seagate 1TB + Samsung F1 500GB; LG GH20LS10 black (SATA); GMC H-60 Phoong; EVGA supernova 550 G3; Asus 28" TUF gaming V289Q
konzole: PS5
konzole: PS5
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Na stredné detaily potrebuješ tak i5/i3 a 5650, mne to tak beží...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
v pripade problmeu fps doporucuju clanek na ehw. Tam jsou jednotlive polozky pekne popsany i s vlivem na FPS.
- _boban
- Začátečník

-
- Registrován: 30. dub 2008
Re: World of Tanks
jezdim na podobny sestave, grafarnu mam GT540 a byl jsem donedavna bez problemu. po instalaci poslednich nvidia beta driveru se to zaclo kousat, prejdu na nejakou z predchozich verzi.
http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-531g- ... 362146.htm
http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-531g- ... 362146.htm
- LOVIT
- Středně pokročilý

- Registrován: 21. zář 2004
- Bydliště: Praha/Ostrava
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
core i3 380m, 3GB ram, hd 6370m (1024 MB vlastní) a běžnej 5400 ot disk hraju v pohodě na 1366x768 starej render, je teda povypínanejch dost věcí, jen textury na high a dohled samo taky. je to hratelný, ale třeba v magickým lesu to padá k 24, ale tak 99% času hratelný, imho jakejkoliv novej notebook s dedikovanou grafikou to rozjede, otázka je co čekáš za detaily a rozlišení
DESKA: Asus P5Q-EM, CPU: Intel Core2 Quad Q9300@3,15GHz, RAM: 4x2GB Kingmax 800 MHz, GPU:Gainward GTX 460 768MB, HDD: 2x WD VelociRaptor 300GB Raid 0 + WD green 640, ZDROJ: Enermax Liberty 500W ;;;--;;; Peklostroj: DESKA: GA G41M-combo, CPU: Intel Pentium Dual Core E2160@3GHz, RAM: 2x1GB Kingmax 667 MHz, GPU:Saphire HD4670 Ultimate 512MB, HDD: WD green 500, ZDROJ: Fortron 80+ 350W;;;--;;; Notebook:HP probook 4520s
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Radšej nový render na low ako starý render na high. Starý render je pre mňa nepoužiteľný vďaka nemožnosti zapnúť hoc aj nejaké jednoduché tiene.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Masakrování nováčků je občas docela hustý.
Vítězství! Bitva: Himmelsdorf 12. února 2013 14:38:40
Vozidlo: MS-1 Získáno zkušeností: 4 038 (x2 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 27 447 (kompenzace za poškození spojenci: 67)
Úspěchy v bitvě: Válečník, Průzkumník
10 zabitech (můj novej rekord), 1155 dmg, 31 prustrelu.... 26.943 čistýho a to sme vyhráli jenom 15:14.... o 2 hp....
Vítězství! Bitva: Himmelsdorf 12. února 2013 14:38:40
Vozidlo: MS-1 Získáno zkušeností: 4 038 (x2 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 27 447 (kompenzace za poškození spojenci: 67)
Úspěchy v bitvě: Válečník, Průzkumník
10 zabitech (můj novej rekord), 1155 dmg, 31 prustrelu.... 26.943 čistýho a to sme vyhráli jenom 15:14.... o 2 hp....
- Jája
- Středně pokročilý

- Registrován: 04. čer 2003
- Bydliště: Prostějov
Re: World of Tanks
Mě se jednou povedlo 12 killů s MK1, ale skončilo to remízou, takže moc bodů z toho nebylo - poslední enemák mě ještě asi stihl zapálit, protože vzápětí jsem bouchnul. To mě vždycky na*ere když začnu hořet a ten hlas z vysílačky jen tak lážoplážo začne něco blekotat o hasícím přístroji místo toho aby stručně a rychle zařval hoří. 
Core i7 8700K , Asus Prime Z370-A, 2x8GB DDR4 3200 G.Skill TridentZ, GTX1060 6GB, Adata SX 8200 Pro 512GB, 120GB Intel SSD 320, 2x Crucial MX500 1TB, X-Fi Titanium, 22" LG W2252TQ, EK water blocks (CPU+GPU, DDC1+EKtop, NexXxos Pro III+II), Avance C001 Terminator, Seasonic Focus GX-650
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jo, Náš tank je v plamenech, místo aby to lempl uhasil sám
Ale to by pak Goldový doplňky ztratily smysl...
Naposledy upravil(a) Jeltík dne úte 12. úno 2013, 17:08, celkem upraveno 1 x.
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
JJ, je to masakr ... já jsem jel jednou s T1 v Himmlu na kopec, tam nikdo nebyl. Jsem si je hezky objel - 7 killůJeltík píše:Masakrování nováčků je občas docela hustý.
Vítězství! Bitva: Himmelsdorf 12. února 2013 14:38:40
Vozidlo: MS-1 Získáno zkušeností: 4 038 (x2 za první vítěznou bitvu dne)
Získáno kreditů: 27 447 (kompenzace za poškození spojenci: 67)
Úspěchy v bitvě: Válečník, Průzkumník
10 zabitech (můj novej rekord), 1155 dmg, 31 prustrelu.... 26.943 čistýho a to sme vyhráli jenom 15:14.... o 2 hp....