World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- marek p
- Začátečník

-
- Registrován: 08. úno 2009
Re: World of Tanks
To bys se divil.
Stopovka a tracer jedno jest.Zmínil jsem jí proto,že má vliv sekundární efekt.
Wolfram se používal už z kraje 2.války a Hans Ulrich Rudel i díky němu sám zlikvidoval 512 ruských tanků.
Jestli autoři někde proklamovali,že 70.léta jsou strop,tak budiž.Co mi vadí je ta halda nesmyslných prototypů s bájnými vlastnostmi.
Co by mě zajímalo,jestli v novějších britských tancích v této hře najdeme mezi municí HESH ?
Stopovka a tracer jedno jest.Zmínil jsem jí proto,že má vliv sekundární efekt.
Wolfram se používal už z kraje 2.války a Hans Ulrich Rudel i díky němu sám zlikvidoval 512 ruských tanků.
Jestli autoři někde proklamovali,že 70.léta jsou strop,tak budiž.Co mi vadí je ta halda nesmyslných prototypů s bájnými vlastnostmi.
Co by mě zajímalo,jestli v novějších britských tancích v této hře najdeme mezi municí HESH ?
- HentaiRush
- Začátečník

- Registrován: 24. úno 2007
- Bydliště: Téměř Praha
Re: World of Tanks
Když by tam vývojáři hodili jen tanky, co v reálu jezdily, tak by to byla přílišná nuda.. a navíc, je to jen hra..
Simulátor to fakt není, je to arkáda jakosviňa.
Čemu bych se divil (nebo mám divit)?
Simulátor to fakt není, je to arkáda jakosviňa.
Čemu bych se divil (nebo mám divit)?
Wannabe dickface... :]
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
NO ja sem o vikendu konecne vyskiloval IS7. A sem tak napul zklamany nemel sem ho expit mel bych ho porad za bozsky tank
takhle je jen dobry. A kolikrat se mi lip random hraje s e100kou... nevim proc na tu IS7ku sou sici jako vcely na med hajzlove 
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Už abych ho vyexpil, protože v základu je to hrozný krám...mnohem horší než pověstný M3 Lee...Thellwin píše:dokonce i tu T1 Heavy jsem komplet doexpil a ten tank mě začal překvapivě taky bavit.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- pilarius
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2006
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
To už je dávno, co jsem hrál T1 Heavy, ale pamatuju si, že hlavním upgradem byl nejlepší motor, pak se hrál dobře. 
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, AsRock Steel Legend AMD Radeon RX 9070XT 16GB, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM1000x ATX 3.1; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
- Ramondetta
- Začátečník

- Registrován: 10. bře 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Ano HESH munice bude v následujícím patchi. Britský TD je majmarek p píše:Co by mě zajímalo,jestli v novějších britských tancích v této hře najdeme mezi municí HESH ?
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Né spíš naopak?Blue Storm píše:a ten papír je jak z tanku
RiCK: taky mě víc poslední dobou baví víc T1 Cunnigham, T-50, Pz, ...
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
HESH munice uz je.
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Mě se hrálo slušně už s tím motorem co je předtím. Jako naprosto zásadní upgrade vidím to lepší dělo. To základní je tragické. Nicméně, až koupím M6, tak T1 prodám, stejně tuhle větev jezdím jenom kvůli T-29, jezdit to jindy už v plánu nemám, když nějaký HT z tieru 5 tak vždycky sáhnu raději po KV-1.pilarius píše:To už je dávno, co jsem hrál T1 Heavy, ale pamatuju si, že hlavním upgradem byl nejlepší motor, pak se hrál dobře.
Goldnoob team proud member!
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
U T1 i M6 mě neskutečně štval ten obrovský profil a šíleně slabé boky. Když na tebe v KV-1 najede z boku šváb, tak ho můžeš s klidem ignorovat, protože stejně neprorazí, ale tyhle krámy bez problémů jo. T1 by celkem fajn, dokonce jsem s ním nějak udělal i hrdinu bitvy, ale M6 byl sakra porod, i když s tou 90mm se to hodně zlepšilo. Každopádně už mám T29 na full vyzkoumanou, takže jsem rád, že je to za mnou.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- lazan
- Začátečník

-
- Registrován: 21. čer 2010
- Bydliště: Kutná Hora
Re: World of Tanks
V týhle ameriský větvi jsem teď na M103. Musim říct, že T29 byla fakt dobrá, když s ní zajedete nějak, kde jí kouká jenom ta neprůstřelná věž, tak je to fakt paráda. T32 už tak dobrá nebyla, protože to dělo je vážně hrozný. A M103 je taky celkem v poho...
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Mno právě že T32 je lepší než T29. Malinkatá věž kterou jde blbě prostřelit. Ale utrpení bylo jezdit na T34 s kanonem z T29.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
T32 je přimá evoluce z T29 a tier 8, takže by určitě měla být lepší. Jenže není... Trochu víc armoru na korbě to nezachrání. Problém T32 je ten, že používá úplně stejný kanón jako T29, přičemž ale stabilně jezdí proti tankům typu KT, IS-3 a spol, kde už to nestačí. Mají přesnější děla s výrazně větší penetrací (225 vs 198mm) a obecně lepší konstrukci. T29 je rozhodně nejlepší sedmička, ale skončím na ní a jestli půjdu na osmičky, tak to bude s IS-3.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
IS3 boucha, KT je dobrej, ale snadno prustrelnej a T32 je nejlepsi VIII kdyz nepocitam AMX 50 100. Ta ma taky spousta plus ale zase spousta minus.
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- lazan
- Začátečník

-
- Registrován: 21. čer 2010
- Bydliště: Kutná Hora
Re: World of Tanks
T32 je sice papírově lepší než T29, ale je o tier výš a má stejný dělo jako T29. Tam je hlavní problém T32.
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Jackiii: nejlepší VIII? no, je to úhel pohledu, aůe nejlepší bych fakt neřekl 
- Jds1cz
- Začátečník

- Registrován: 20. lis 2012
- Bydliště: Kladensko
Re: World of Tanks
Ahoj koukal jsem dobře.Pohrabu se v Pc a skusím najít záznam nebo fota.Fota jsem tutáč dělal ale,sem většinou píšu z mobilu takže vydržať.Dobrý postřel.Blue Storm píše:Já teda nevím, ale zřejmě ses akorát špatně díval, jelikož to prostě je tak, že o víc jak dva tiery více to může být jen v případě skautů nebo v případě artin, nebo pokud pokud si někdo s šestkovým tankem k sobě do čety vezme někoho s trojkovým.Jds1cz píše:Tak pánové pozorovaním potvrzeno že s MM kdosy cosy dělal.Z 8bitev 6x jely 3ky proti 6kam a nebyly to scouti.Přesah jsou skutečně 3třídy.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
T32 sa mi nikdy nezdal ako najlepší t8 hoc veľa profesionálných klanov ich veľmi často používajú v rotách a turnajoch. Ja preferujem IS-3 alebo KT
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
KT je pomalej jak smrt a T32 má "slabej" kanon, ale když velitel ví, co dělá, užije se všechno.
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Můj dnešní "ramming" aneb full HP T-43 zničen během patnácti vteřin
http://www.youtube.com/watch?v=eccdp2Mq_xM za kvalitu se omlouvám, nějak špatně se to vyrenderovalo a už se mi nechtělo to předělávat
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro