World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- marek p
- Začátečník

-
- Registrován: 08. úno 2009
Re: World of Tanks
Netoužím po šrotu velikosti půl fotbalového hřiště.Jen mi vadí ,že musím často páchat sebevraždy.
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Nič nemusíš. Taktika je len a len na tebe. A tých 15k xp na PzIV ťa snáď nezabije 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- goelr
- Začátečník

- Registrován: 07. úno 2004
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Navic PzIV s lepsim delem je uplne jina liga, ted jsem sundal 5 tanku a muj rekord 888exp (nesmejte se kua!!) 
CPU: AMD RYZEN 7 9850X3D MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: GAINWARD GeForce RTX 5080 Phoenix 16G RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Proč by jsme se ti smáli? každý si tím prošel ...goelr píše:Navic PzIV s lepsim delem je uplne jina liga, ted jsem sundal 5 tanku a muj rekord 888exp (nesmejte se kua!!)
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
to jó
pamätám sa na časy kedy som ťažko uvažoval nad Pz35t zda ho kúpiť alebo zostať pri nastavajúcom vozítku (netuším čo pred tým je, samotný Loltraktor?
)
Spočiatku som ani netušil, že WoT je až tak prepracovaný, že do úvahy berie aj také veci ako hrúbka panciera, uhol atď. mal som za to, že čo trafím, to bude na 100% damage 
Mali ste niekto Typa T-34? Oplatí sa kupovať ten druhý motor? Mám pocit, že tých 20hp naviac veľa nepridajú a 5000xp je dosť, no...
Mali ste niekto Typa T-34? Oplatí sa kupovať ten druhý motor? Mám pocit, že tých 20hp naviac veľa nepridajú a 5000xp je dosť, no...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Já mám s Pz4 rekord 2905 s premkem, ale to měla ještě lepší věž a dělo. Jinak premiák jsem kupoval jen T25 když stála polovic. T34 jsem dostal a Pz4 vyhrál. S T34 mám rekord 148k hrubého, ale to byla super bitva a skoro 6k dmg. S Pz4 75k. S T25 60k. Vše s prem účtem. Bez premka jde totiž hrát tak maximálně do 7 tieru. Osmičky už hodně špatně.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Já mám s prémkem lehké problémy už i u IS-3 ... když to všechno sečtu, tak jsem možná tak na nule, to by mě zajímalo, na čem vydělám ty miliony na IS-8.
Goldnoob team proud member!
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Ono je sranda kdyz dojizdis treba 3x VIII a 3x IX, potrebujes 3x 3 500 000 a 3x 6 000 000
samozrejme minus nektery prodany tanky, ale to te nezachrani...
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- goelr
- Začátečník

- Registrován: 07. úno 2004
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Pouzivate nejaky uzitecny mody, popripade hd textury apod.?
CPU: AMD RYZEN 7 9850X3D MB: ASUS ROG STRIX B650E-F GK: GAINWARD GeForce RTX 5080 Phoenix 16G RAM: Kingston FURY 32GB SSD: Samsung 850 PRO, Crucial M4 HDD: Seagate 8TB PSU: Seasonic Focus Gold 850W Case: Fractal Define R6
- Maxtor
- Začátečník

-
- Registrován: 23. říj 2003
Re: World of Tanks
To by me taky zajimalo s cim jezdite.. a rovnou bych to nastavil tak, ze to trochu upresnite.. tzn. screen, pripadne verze modu apod.. nevim.. zas to nechci prehanet, ale at tady nemame 50 stranek s dotazama typu, co to tam mas na tom screenu tamhle..
Ja vsechno pred nedavnem maznul, protoze statistiky toho zase tolik nerikaj.. kolikrat o lidech kteri hrajou docela lzou.. stejne tak mapy apod.. nevim.. proste jsem to dal pryc ale zacinam zas premyslet nad zmenou..
Ja vsechno pred nedavnem maznul, protoze statistiky toho zase tolik nerikaj.. kolikrat o lidech kteri hrajou docela lzou.. stejne tak mapy apod.. nevim.. proste jsem to dal pryc ale zacinam zas premyslet nad zmenou..
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Thellwine, stejně jako většina hráčů, kteří chtějí co nejrychleji či nejméně bolestivě dojet na X tier, dospěješ ke koupi nějakého premiového vozítka, případně jeho kombinaci s premiákem.
Prostě nepůjdeš párkrát do hospody/nekoupíš si 2 kartony cigaret/cokoliv jinýho, co jde oželet bez ztráty důstojnosti a tu IS-6 si koupíš. Proč IS-6? Protože když do ní dáš vymakanou posádku z libovolnýho ruskýho HT (nebo i jakoukoliv kombinaci posádek z CCCP HT), tak ti v IS-6 pořád pojede na 100%+všechny skilly a perky
Mody/XVM atd nepoužívám, nechci hrát klaunotanky ani se dívat na nesmyslný staty, Jimbo´s crosshair mode bohatě stačí.
Prostě nepůjdeš párkrát do hospody/nekoupíš si 2 kartony cigaret/cokoliv jinýho, co jde oželet bez ztráty důstojnosti a tu IS-6 si koupíš. Proč IS-6? Protože když do ní dáš vymakanou posádku z libovolnýho ruskýho HT (nebo i jakoukoliv kombinaci posádek z CCCP HT), tak ti v IS-6 pořád pojede na 100%+všechny skilly a perky
Mody/XVM atd nepoužívám, nechci hrát klaunotanky ani se dívat na nesmyslný staty, Jimbo´s crosshair mode bohatě stačí.
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jimbo crosshair + ikonky, pak overtargetmarkers + damage pocitadlo u hodin (xml soubor)goelr píše:Pouzivate nejaky uzitecny mody, popripade hd textury apod.?
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Ja taky ten jimbo daval sem tu odkaz. Btw hd textury nedoporocuju ma to hra pak takovy zvlastni vzhled. Pouzival sem kompletne na vse od tanku po teren.
Jj u T8 tanku to tak jde. Ja mam na lowaci posadku z tigera II. To me potesilo pac usetrenych 1000goldu (maj skoro 3 perky) + muzou vzdy zpatky na toho tigera II.
Jj u T8 tanku to tak jde. Ja mam na lowaci posadku z tigera II. To me potesilo pac usetrenych 1000goldu (maj skoro 3 perky) + muzou vzdy zpatky na toho tigera II.
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Jackiii, prosím, upni mi ten xml súbor čo zobrazuje dmg pri hodinách (nechce sa mi to hľadať
) Ja používam len J1mb0s crosshair, XVM dmg u hodinách mal ale na samotný XVM mám alergiu 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Crabtr mod pack + upravena minimapa abych videl kde je jaky tank.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Jimbo crosshair, ikonky, damage sčítač, hodiny a zvuky posádky DUKE NUKEM
(když opravím pásy, tak řekne: vroom, vroom motherf*cker
)
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
jimbo, to mi stačí
- HEAD
- Začátečník

-
- Registrován: 27. lis 2005
- Bydliště: Usti n/L
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Ne nema to cenu.Na dalsim tanku uz mas ten motor odemcenej.A ani na nem(Type58) nema cenu zkoumat zadny motory.RiCK píše: Mali ste niekto Typa T-34? Oplatí sa kupovať ten druhý motor? Mám pocit, že tých 20hp naviac veľa nepridajú a 5000xp je dosť, no...
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Tak Type 58 zrovna nemám v plánu. Teším sa na tie WZtká, snáď ma nezklamú 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- marek p
- Začátečník

-
- Registrován: 08. úno 2009
Re: World of Tanks
Na Pz4 a Hetzera jsem těch 20000 vydělal.Co mě překvapilo,že v okamžiku když jsem je odemkl,byly najednou za podstatně vyšší cenu než jaká je uvedena ve stromu.RiCK píše:Nič nemusíš. Taktika je len a len na tebe. A tých 15k xp na PzIV ťa snáď nezabije
Další věc co mě rozladila je ,že to jsou v základu neuvěřitelné hrobky.I se šlapacím autíčkem prakem by se mi bojovalo líp.