World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
S obycejnym IS na X nenarazis.
Jenze rus ma 175 pene a silne nepresny delo, takze americka 90mm je rozhodne lepsi. To vidim ted na ISU kde to 122mm delo strili kazdych 6.8s ale problem je ze bud netrefi nebo neprorazi.
Jenze rus ma 175 pene a silne nepresny delo, takze americka 90mm je rozhodne lepsi. To vidim ted na ISU kde to 122mm delo strili kazdych 6.8s ale problem je ze bud netrefi nebo neprorazi.
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
ISU má BL-9S, nie? To má celkom dobrú penetráciu, reload i presnosť i keď na BL-10 to v žiadnom prípade nemá 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
Tak ISU bez BL-10 není ISU ... představ si ten pocit. "A sakra ... ISU, zpět, zpět ... omg, aha, on má jen BL-9S" ... a neříkej, že by to tak nebylo 
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Tak ja som na ISU vyskúmal aj BL-9S (samozrejme po BL-10 a 704), nech mi tam nezostanú zbytočné expy, dal si s tým jednu bitvu a... stačilo
Jéééj, hneď jak mi vyprší ban, predávam 704 a kupujem ISU 
Mimochodom, stock KV-1 je zlo! Ono to delo má problém prestreliť aj t4...
Mimochodom, stock KV-1 je zlo! Ono to delo má problém prestreliť aj t4...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
kv-1 musíš přejíždět 
sakra já chci isu ....
jsem na su-85b teď 
a nějak podezřele mi to dneska šlo
sakra já chci isu ....
a nějak podezřele mi to dneska šlo
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
SU-85B je krutý stroj, SU-85 už nie, SU-100 stále je, a SU-152 a ISUčáka snáď komentovať ani netreba
Druhú vetvu rusáckých TDčok príliš nepoznám, ale SU-100M1 ma brutálne nebavilo. Žiadny armor a úbohé delo.
Druhú vetvu rusáckých TDčok príliš nepoznám, ale SU-100M1 ma brutálne nebavilo. Žiadny armor a úbohé delo.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
SU 152 je hodně fajn ? více než ISU asi né co ? 
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
No taky mě to překvapuje, ale ano, dost často přes 10k čistéhoBlue Storm píše:Ty s T1 Heavy vyděláváš?Teda myšleny tím částky 10k+ čistého. Já musel na M6 vydělávat pomocí Stuga a Wolverina, protože s T1 Heavy bych u toho strávil věčnost. Jinak doporučuju našetřit nějaké free XP, protože první tři děla u M6 jsou strašné....teda nebyly by, kdyby M6 nebyl T6 a tím pádem nejezdil proti osmičkovým tankům, proti kterým jsou ty děla téměř neúčinné. Na to nejlepší dělo je to tuším +-30k XP.
Tak zvládnout se to dá, nicméně, bez prémiáku bych teď možná začínal jezdit teprve s ISkem, těch 50 % je znát. A ačkoliv je tahle ruská větev celkem zábavná, nenarazil jsem zatím na tank, který by mě nějak vyloženě štval, tak přece jenom, je fajn vyexpit si KV-1 za 3 dnyWilik píše:No, ja nemam zadnej premium tank a krome par dnu (viz ruzny akce), ani zadnej premium ucet - a zvladl jsem to, na IS mam posadku, kde zacinam 3 dovednost.
Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
ISU je zlo, každej ho má za snadnej terč (fakt jsem si s ním připadal jako s křížkem na hlavě, hrůza), to je fakt sra*ka první třídy..... A to, že se s ním nedá skoro nic trefit nad 300m je problém jak prase...
Obj 704 je přesnější, má daleko lepší pancíř a občas i něco trefí, případně utočí
Obj 704 je přesnější, má daleko lepší pancíř a občas i něco trefí, případně utočí
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
je pravda, že ISUčáka som naposledy drtil pred nejakým rokom ale bol to neskutočný zabiják, 5-6 killov za bitvu bez najmenšieho problému. Teda, za starých čias...
SU-152 som celý čaz provozoval so stock 152mm. húfnicou s HEčkami a sem-tam AP a tiež neskutočný zabiják. Nedokážem potvrdiť zda to ešte platí, teraz už tieto HEčka niesú tak účinné ako dávno. Ale penetroval som Tigra zpredu APčkom na nejakých 400m
SU-152 som celý čaz provozoval so stock 152mm. húfnicou s HEčkami a sem-tam AP a tiež neskutočný zabiják. Nedokážem potvrdiť zda to ešte platí, teraz už tieto HEčka niesú tak účinné ako dávno. Ale penetroval som Tigra zpredu APčkom na nejakých 400m
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
To je teďka pohádka i s obj704
prostě ho buď netrefíš nebo ho dingneš... Už se modlím, abych dohrál 90K exp na obj268....
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Ja som to s Objectom vzdal po nejakých 50k xp. A 268 ma nikdy vôbec nelákal. To by som už radšej skúsil 263
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Karlos.s
- Mírně pokročilý

- Registrován: 24. dub 2004
- Bydliště: Mladá Boleslav
Re: World of Tanks
básníte tu o ISU a Objektu 704. Ale až se dostanete na 268 tak to budete teprv čučet.
To je ultimátní stroj. Je obratnější než 704, docela dost odráží ale hlavně je to damagedealer. Má to vcelku přesný a rychlý dělo s bezkonkurenční penetrací a dmg.
Napáchat 5k za hru není celkem problém, poprvý si užívám i přes 1k na ránu. Takže když se zadaří tak osmičkový střeďáky dá jednou ranou vejpůl
To je ultimátní stroj. Je obratnější než 704, docela dost odráží ale hlavně je to damagedealer. Má to vcelku přesný a rychlý dělo s bezkonkurenční penetrací a dmg.
Napáchat 5k za hru není celkem problém, poprvý si užívám i přes 1k na ránu. Takže když se zadaří tak osmičkový střeďáky dá jednou ranou vejpůl
PC: Intel Core i7 3770K 3,9GHz | ASUS P8Z77-V Pro | G-Skill Trident X 32GB (4x8GB) DDR3 1600 CL7 | MSI ASUS GTX1080Ti SeaHawk EK 11GB | NVMe Lexar NM790 1TB + SSD Intel 520series 180GB | LITE-ON DVD-RW LH20A1L SATA | BeQuiet DarkBase 901 Pro + Enermax MODU82+ 525W | Microsoft Sidewinder X6 + X8 | Philips PHL328E1
Zvuk: ASUS XONAR Essence ST | M-Audio Studiophile BX5 | Sennheiser PC360
Vodník: 2xLaiing D5 Vario (Swiftech+Alphacool) + EK serial Dualtop + Radiator Extreme III (360) + 3x Noctua NS-F12-800
Alphacool 280 + 2x140 Be Quiet , EK Supremacy, FullCover EK SeaHawk, MIPS RAM Freezer3, Res z Ali
PC: Intel Core i5 3570K 3,4GHz | ASUS P8Z77-V Pro | Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9 | ASUS GTX660 DirectCU2 OC 2GB |SSD Intel 520series 180GB + Kingston V+ 96GB + WD2500KS | LITE-ON DVD-RW LH20A1L SATA | CHIEFTEC MA01BL bigtower + Enermax MODU82+ 525W | Microsoft Sidewinder X6 + X8 + SAITEK Aviator | ViewSonic VP191s
Zvuk: ASUS XONAR Essence ST | M-Audio Studiophile BX5 | Sennheiser PC360
Vodník: 2xLaiing D5 Vario (Swiftech+Alphacool) + EK serial Dualtop + Radiator Extreme III (3x120) + 3x Noctua NS-F12-800, EK Supremacy, MIPS RAM Freezer3, HDD homemade Cu blok, EK RES 400 rev2
- Karlos.s
- Mírně pokročilý

- Registrován: 24. dub 2004
- Bydliště: Mladá Boleslav
Re: World of Tanks
zklamu tě, ale už se mi povedlo s 268 dingnout i Pz IV. Přesto že bych se musel na místět odpařit.Jeltík píše:To je teďka pohádka i s obj704prostě ho buď netrefíš nebo ho dingneš... Už se modlím, abych dohrál 90K exp na obj268....
Prostě když si vylosuješ zápornej koeficient náhody, tak nic nenaděláš.
A tomu co tu zmiňoval Objekt263, tak to teda pochybuju, že bude lepší. Já ho teda ještě nemám, v té druhé řadě mám zatím jen Tier 7, ale musím říct, že v porovnání se SU152 je to trága. Je rychleší a hbitější to jo. Ale ten kanon je bezcenej. Je přesnej a rychlej to jo. Ale taktak dáš ze předu šestkovýho střeďáka, sedmičky dinguje regulerně a když padnu do osmičkový bitvy, tak to nemá smysl. Heavinu nedám kolikrát ani z boku. Jen něco nasvítit , kousnout něco menšího a hotovo.
Je to spíš jak střední tank s bloknutou věží.
Jedu teda bez goldu samosebou.
PC: Intel Core i7 3770K 3,9GHz | ASUS P8Z77-V Pro | G-Skill Trident X 32GB (4x8GB) DDR3 1600 CL7 | MSI ASUS GTX1080Ti SeaHawk EK 11GB | NVMe Lexar NM790 1TB + SSD Intel 520series 180GB | LITE-ON DVD-RW LH20A1L SATA | BeQuiet DarkBase 901 Pro + Enermax MODU82+ 525W | Microsoft Sidewinder X6 + X8 | Philips PHL328E1
Zvuk: ASUS XONAR Essence ST | M-Audio Studiophile BX5 | Sennheiser PC360
Vodník: 2xLaiing D5 Vario (Swiftech+Alphacool) + EK serial Dualtop + Radiator Extreme III (360) + 3x Noctua NS-F12-800
Alphacool 280 + 2x140 Be Quiet , EK Supremacy, FullCover EK SeaHawk, MIPS RAM Freezer3, Res z Ali
PC: Intel Core i5 3570K 3,4GHz | ASUS P8Z77-V Pro | Crucial Ballistix Sport 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9 | ASUS GTX660 DirectCU2 OC 2GB |SSD Intel 520series 180GB + Kingston V+ 96GB + WD2500KS | LITE-ON DVD-RW LH20A1L SATA | CHIEFTEC MA01BL bigtower + Enermax MODU82+ 525W | Microsoft Sidewinder X6 + X8 + SAITEK Aviator | ViewSonic VP191s
Zvuk: ASUS XONAR Essence ST | M-Audio Studiophile BX5 | Sennheiser PC360
Vodník: 2xLaiing D5 Vario (Swiftech+Alphacool) + EK serial Dualtop + Radiator Extreme III (3x120) + 3x Noctua NS-F12-800, EK Supremacy, MIPS RAM Freezer3, HDD homemade Cu blok, EK RES 400 rev2
- Maxtor
- Začátečník

-
- Registrován: 23. říj 2003
Re: World of Tanks
Takhle se otravujou cozi tanky.. lehce haluz.. ze zacatku spise pripos*ana hra, kdy jsem jen cekal na svuj posledni hit, a ono ejhle.. typek ve stugu se musel rozbrecet..RiCK píše:Jeden krásny krátky replay jak som s Wolverine otravoval T-150[/url]Ten tank ma začína baviť
https://www.dropbox.com/s/z3bsxmqnhmo80 ... _hills.zip
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
to je tak když má někdo štěstí na retardy
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Tahle bitva za double expy se povedla - http://vvcap.net/db/0zdhgAgpiFJifkw9YP2w.htp 
Goldnoob team proud member!
- Blizzard
- Začátečník

-
- Registrován: 16. led 2012
- Bydliště: Brno
Re: World of Tanks
SU-85 hodně dobrý. Super dělo a obratnost. Dal jsem s tím 8 killů (skoro 9). SU-100 ujde a SU-152 se dá jenom se 152mm.RiCK píše:SU-85B je krutý stroj, SU-85 už nie, SU-100 stále je, a SU-152 a ISUčáka snáď komentovať ani netreba![]()
Druhú vetvu rusáckých TDčok príliš nepoznám, ale SU-100M1 ma brutálne nebavilo. Žiadny armor a úbohé delo.
- Broxik
- Začátečník

- Registrován: 11. led 2010
Re: World of Tanks
Tak me se vcera povedl nejlepsi shot za karieru. Svym IS7 sem na jednu ranu znicil konkurecni IS7 vuz kompletni rana za 2150. Sem tomu nemohl uverit
tohle by chtel ocastejc.
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Zásah do munice?
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro