Problém se sítí

Problematika připojení - hardware i software.

Moderátor: Don

Odpovědět
esfilip
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. bře 2007
Bydliště: Praha

Problém se sítí

Příspěvek od esfilip »

Ahoj, mám menší problém s domácí sítí... Stalo se mi to že ve WIN 8 přestal fungovat APP Store. Zkoušel jsem úplně všechno včetně změnu oprávnění (nějakým příkazem v CMD). Nakonec pomohlo jen vytvořit nového uživatele a starého odstranit. Nyní vše funguje až na malý detail... Domácí sít.

Všichni se můžou připojit ke mě jak ve hrách tak v tento počítač do sdílené složky, ale naopak já nemohu k nikomu. Píše to:

"Položka \\xxxxx není přístupná. Zřejmě nemáte dostatečná oprávnění pro přístup k této položce. Obraťte se na správce serveru a ověřte oprávnění. Neplatný název síťového zprostředkovatele."

Jediný co mohu je že přes tento počítač jde jít k někomu do PC pouze do medií.
Tak jsem zkoušel zase vše SFC /scannow nebo také třeba ručně nastavyt oprrávnění a zabezpečení na defaultní podle druhého PC... to také nepomohlo. Nevíte čím by to mohlo bít a co by my eventuálně mohlo pomoct? Podotýkám že domácí skupinu jsem založil já a zkoušelo se to i od někoho jiného. PC v síti vidím a PING s jiným PC taky funguje. Předem děkuji
esfilip
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. bře 2007
Bydliště: Praha

Re: Problém se sítí

Příspěvek od esfilip »

Vyřešeno
Odpovědět

Zpět na „Sítě, modemy a Internet“