velmi pomalé instalaci nové USB zařízení

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
jan.thc
Nováček
Nováček
Registrován: 19. dub 2007

velmi pomalé instalaci nové USB zařízení

Příspěvek od jan.thc »

AHoj zniceho nic se mi pri pripojeni noveho usb zarizeni instaluje a hledaji se ovladace treba i 30 min a nevim kde by mohla byt chyba. POuzivam WIN 7 home , zkousel jsem cisteni pres ccleaner a antivirovej test a vse v poradku.
diky za rady
IvanB
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. srp 2012

Re: velmi pomalé instalaci nové USB zařízení

Příspěvek od IvanB »

Štart - pravé tlačítko myši na "Tento počítač" - vo voľbách "Vlastnosti" - vľavo hore "Správca zariadení" - voľba "Radič univerzálnej seriovej zbernice" - tak, tu bude celkom dosť voľieb a na každú jednu z nich klikni pravým tlačítkom a daj "aktualizovať software ovládača".

Keď vstúpiš do Správcu zariadení a uvidíš tam "náhodoutak" kde koľvek žltý výkričník "?", klikni na tú voľbu a daj tiež "aktualizovať software ovládača".
i5-3570K@4,4 GHz@1,285 V, Asus P8Z77-V , NOCTUA NH-U12P SE2, SAPPHIRE R9 270X VAPOR-X OC BOOST 2 GB, SSD 2,5" 120GB Adata , BD-COMBO LG CH10LS, Kingston 8GB Kit (2x4GB) DDR3 1600MHz, Fractal Design Define R4 Black Pearl, 3 extra ventilátory NOCTUA NF-P12-1300, Enermax NAXN 82 + 650W Bronze, 23"LCD iiyama X2377HDS, myš Logitech G400, podložka SteelSeries QcK, Genuine Windows 7 64 bit Home premium
jan.thc
Nováček
Nováček
Registrován: 19. dub 2007

Re: velmi pomalé instalaci nové USB zařízení

Příspěvek od jan.thc »

dik za radu, ale je to porad stejny :sad:
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“