Flash 16gb Corsair - hlasí se pouze jako RICHIP co s tim ?

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Dredr1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. čer 2013

Flash 16gb Corsair - hlasí se pouze jako RICHIP co s tim ?

Příspěvek od Dredr1 »

Zdravim,
po odpojení flashky se mi hlasi uz jen jako RICHIP... ve správci zařízení, ovladače jsou nainstalované správně, ale prostě se neobjeví jako disk nic ... nevíte co s tim ? nějaký program na oživení ?
... nejde ani naformátovat jak nemá "oddíl"

Díky
deska:MSI Mpower, grafika: MSI N760 HAWK LE (1200/7008Mhz,fan 50%), procesor: i5 4670k (4500Mhz 1,175V) + Noctua U12P SE2, DDR3 2x4gb 1600mhz Crucial CL8, HDD: Seagate Barracuda 1T v Scythe Himuro, zdroj: Chieftec 620W - změna chladiče na Noctua NF-S12A PWM, casemodding z Apple Powermac G5
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“