hdd nějaká naděje?
Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567
- CZECHYa
- Začátečník

- Registrován: 14. úno 2012
- Bydliště: Třebíč
Re: hdd nějaká naděje?
Ach jo... výpis z HDD co jsi posílal říká, že disk je v háji. Rozbité sektory tímto nespravíš, ale když si chceš hrát s ohněm a příjít o data, tak prosím. 
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
tak na reinstal seru je to jasny HDD je už v posledním tažení už mi smazal 10 her ok kterych vím
takže vypínám tenhle PC dokud něco apoň jde nashledanou příště
- CZECHYa
- Začátečník

- Registrován: 14. úno 2012
- Bydliště: Třebíč
Re: hdd nějaká naděje?
Udělej si zálohu všech dat a pořiď si novej disk.
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
- Ghor77
- Začátečník

-
- Registrován: 28. črc 2013
Re: hdd nějaká naděje?
nebojte sem na jiném PC meho miláška zapnu až za pár dní
zdroj Seasonic G series 450W a k tomu seagate 1TB už je objednaný
tak díky všem co poradily
zdroj Seasonic G series 450W a k tomu seagate 1TB už je objednaný
tak díky všem co poradily