hdd nějaká naděje?

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: hdd nějaká naděje?

Příspěvek od CZECHYa »

Ach jo... výpis z HDD co jsi posílal říká, že disk je v háji. Rozbité sektory tímto nespravíš, ale když si chceš hrát s ohněm a příjít o data, tak prosím. :)
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
Ghor77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. črc 2013

Re: hdd nějaká naděje?

Příspěvek od Ghor77 »

tak na reinstal seru je to jasny HDD je už v posledním tažení už mi smazal 10 her ok kterych vím :( takže vypínám tenhle PC dokud něco apoň jde nashledanou příště
CZECHYa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2012
Bydliště: Třebíč

Re: hdd nějaká naděje?

Příspěvek od CZECHYa »

Udělej si zálohu všech dat a pořiď si novej disk.
Core i5 8600K, MSI 5700XT Gaming, Asus Strix Z370-G, 2x8GB Corsair DD4 3200, Noctua NH-D15S, NZXT H400, Schiit Magni 2U + Schiit Modi 2U + Beyerdynamics DT 880 Pro (600ohm), LG LG 27GL850 + AOC 27G2U
Ghor77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. črc 2013

Re: hdd nějaká naděje?

Příspěvek od Ghor77 »

nebojte sem na jiném PC meho miláška zapnu až za pár dní
zdroj Seasonic G series 450W a k tomu seagate 1TB už je objednaný
tak díky všem co poradily
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“