instalace win se nespouští

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Ghor77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. črc 2013

instalace win se nespouští

Příspěvek od Ghor77 »

ahoj takuž mi dorazil novej hdd i zdroj na CD sem si nachystal system ale instalaci mi to nespustí
a pak to vyhodi jen teto text http://upnisito.cz/images/428DSC00104.jpg
cameroncz
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2012

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od cameroncz »

promiň, ale mám rozbitou věšteckou kouli, mohl by si být trochu konkretnější a trochu to rozepsat? Navíc ti to v tý hlášce píše co se děje...
CPU: 9900k @ 5Ghz @ D15 GPU: EVGA 980ti SC+ MB:ASUS ROG STRIX Z390-H RAM: 32GB HDD: WD Red 2TB SSD: 970 EVO 500GB, 850 PRO 1TB CASE: CM Storm Stryker Monitor: 27" PG279Q PSU: Corsair RM750i
Ghor77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. črc 2013

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od Ghor77 »

no tak vypnul sem už možnost bootovat z lan a už mám jen hlášku
ERROR: no boot disk has been detected or the disk has failed
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od Bez_n1ck »

A změnit bootovací sekvenci tak, aby jsi bootoval z instalačního DVD jsi zkoušel?
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Ghor77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. črc 2013

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od Ghor77 »

no vybral sem BOOT na DVD mechaniku jestly myslíš tohle
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od Bez_n1ck »

Instalační médium je originální? Tahle hláška by totiž odpovídala špatně vytvořenému bootovacímu DVD.
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
Ghor77
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. črc 2013

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od Ghor77 »

nemám to originální a už se mi to povedlo a slibuji vám žejak budou finance tak si to koupím originální
reifik
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 11. črc 2004
Bydliště: Praha4

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od reifik »

Nemáš náhodou HDD KO,přestože je nový?
Už se mi to také stalo. :(
Bez_n1ck
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. pro 2006
Bydliště: Praha - Vinohrady

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od Bez_n1ck »

Hlavně že píše, že už to má hotový :lol:
PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 2,5TB + WD Red 4TB + 2xWD Red 8TB ; CASE: Be Quiet! Dark Base 900 ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Dell Precision 7730 ; CPU: Intel Core i7-8750H ; GPU: nVidia Quadro P4200 8GB ; DDR4: 2x16GB 2667MHz ; HDD: Samsung NVMe 256GB + Samsung 980 EVO M.2 1TB ; FullHD
reifik
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 11. črc 2004
Bydliště: Praha4

Re: instalace win se nespouští

Příspěvek od reifik »

Omlouvám se,nějak jsem se překouk!! :oops:
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“