SSD + USB Flash

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

aerius
Černá karta
Černá karta
Registrován: 15. led 2014
Bydliště: Praha

Re: SSD + USB Flash

Příspěvek od aerius »

Ještě, že jsou mezi námi i takoví, kteří snědli všechnu moudrost světa a dokáží posoudit i věc, kterou v životě neměli v ruce. :wink:
Mr Lucas
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 25. říj 2011
Bydliště: Somewhere on the Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: SSD + USB Flash

Příspěvek od Mr Lucas »

Stačí se podívat na značku výrobce - katastrofa, značku řadiče - ještě vetší katastrofa a s klidným svědomím mohu říci, že se rozhodně nejedná o dobrý produkt. Nechápu, jak může z této kombinace vzniknout dobrý výrobek - na to přece není potřeba žádný doktorát, na to stačí průměrný rozum :wink:

Jinak máš pravdu, tento disk nemám, ale upřímně bych si ho do PC nedal ani za darmo.
... Don't give the noise a chance ...
ULN PC: MB: Asus P8P67 B3 CPU:Core i5 2500K / 4,5GHz@1,3V - passive cooled by Phanteks PH-TC14PERAM: Kingston HyperX Genesis Grey 8GB 1600MHz GPU: Sapphire HD 6850 775/4000MHz@0,975V cooled by Accelero S1 + 2x Noiseblocker PL1 (380-700rpm) SSD,HDD: Crucial M4 64GB + WD Green WD20EARS in Silentmaxx HDD Silencer PSU: Enermax PRO82+ 385W cooled by Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) CASE: Cooler Master Cosmos II - Silent mod with two exhaust fans - rear Noctua NF-A14 ULN (400-700rpm), top Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) + 2,5-5cm soundproofing material Gumex Type 500, Type 503, Type 505 AUDIO: Onkyo Wavio SE-200PCI -> Yamaha RX V559 -> Eagle Cable Silverline -> Yamaha NS 777, NS 444, NS 333 + Velodyne EQ-Max 12 LCD: 27" Asus VE278Q + 50" Philips 50PFL5008K/12 with Ambilight
o.cabal
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2006
Bydliště: Hradec k
Kontaktovat uživatele:

Re: SSD + USB Flash

Příspěvek od o.cabal »

ta 500 ma hodne mizernej zapis - jenom neco pres 100MB, proste cim vic pameti v raidu tim rychlejsi viz rychlosti jak se zvysujou s kapacitou. ovsem ten co sem vybral to ma i u takovy nizky kapacity rychlost jako blazen.

tak nevim jak tomu rozumis kdyzs sem doporucis takovou sracku
Naposledy upravil(a) o.cabal dne pát 14. úno 2014, 16:56, celkem upraveno 1 x.
i3 6100 (zatím box, mám ninja 4) + GB B150M-D3H DDR3 + 2x4GB DDR3 Crucial Ballistix CL8 1600Mhz 1,35V + ati 5770 (+accelero) + adata XPG SX900 + 3x 1TB
o.cabal
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. říj 2006
Bydliště: Hradec k
Kontaktovat uživatele:

Re: SSD + USB Flash

Příspěvek od o.cabal »

Mr Lucas píše:Stačí se podívat na značku výrobce - katastrofa, značku řadiče - ještě vetší katastrofa a s klidným svědomím mohu říci, že se rozhodně nejedná o dobrý produkt. Nechápu, jak může z této kombinace vzniknout dobrý výrobek - na to přece není potřeba žádný doktorát, na to stačí průměrný rozum :wink:

Jinak máš pravdu, tento disk nemám, ale upřímně bych si ho do PC nedal ani za darmo.
takze vidis blondynu a hned si myslis ze je blba? asi jo :wink:
i3 6100 (zatím box, mám ninja 4) + GB B150M-D3H DDR3 + 2x4GB DDR3 Crucial Ballistix CL8 1600Mhz 1,35V + ati 5770 (+accelero) + adata XPG SX900 + 3x 1TB
Mr Lucas
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 25. říj 2011
Bydliště: Somewhere on the Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: SSD + USB Flash

Příspěvek od Mr Lucas »

o.cabal píše:ta 500 ma hodne mizernej zapis - jenom neco pres 100MB, proste cim vic pameti v raidu tim rychlejsi viz rychlosti jak se zvysujou s kapacitou. ovsem ten co sem vybral to ma i u takovy nizky kapacity rychlost jako blazen.

tak nevim jak tomu rozumis kdyzs sem doporucis takovou sracku
Teď si krásně ukázal, že nevíš která bije :lol: . Porovnávat SSD podle sekvenčního zápisu, když to je snad nejméně důležitej parametr, může opravdu jen BFU. Navíc ještě disk se Sand-Force řadičem :roll:
... Don't give the noise a chance ...
ULN PC: MB: Asus P8P67 B3 CPU:Core i5 2500K / 4,5GHz@1,3V - passive cooled by Phanteks PH-TC14PERAM: Kingston HyperX Genesis Grey 8GB 1600MHz GPU: Sapphire HD 6850 775/4000MHz@0,975V cooled by Accelero S1 + 2x Noiseblocker PL1 (380-700rpm) SSD,HDD: Crucial M4 64GB + WD Green WD20EARS in Silentmaxx HDD Silencer PSU: Enermax PRO82+ 385W cooled by Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) CASE: Cooler Master Cosmos II - Silent mod with two exhaust fans - rear Noctua NF-A14 ULN (400-700rpm), top Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) + 2,5-5cm soundproofing material Gumex Type 500, Type 503, Type 505 AUDIO: Onkyo Wavio SE-200PCI -> Yamaha RX V559 -> Eagle Cable Silverline -> Yamaha NS 777, NS 444, NS 333 + Velodyne EQ-Max 12 LCD: 27" Asus VE278Q + 50" Philips 50PFL5008K/12 with Ambilight
mirdase
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2014
Bydliště: Plzeň

Re: SSD + USB Flash

Příspěvek od mirdase »

No tak já ho třeba vlastním a nemůžu si na něj stěžovat.
CPU: i7 7700K 4.8/4.5GHz 1,28V,+SCYTHE Grand Kama Cross 2,MB: ROG STRIX Z270E GAMING GPU:GTX 970 Gaming 4GB,RAM: Kingston HyperX Savage 16GB,Zdroj:Enermax 500W,SSD 128GB A-DATA.
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: SSD + USB Flash

Příspěvek od LoCo99 »

a vlastniš crucial M500 kterej tu odsuzuješ, nebo snad samsung 840 PRO a crucial M4 ? ne ? tak se nevyjadřuj protože dokud si to nekoupil tak na to přece nemůžeš mít názor

to je jak s AMD FX, má to přece víc jader než i5tka tak to zákonitě musí bejt přece lepší a přitom to neni tak přehnaně drahý, jo počkat, ono to dostává nap*del ve hrách od i3ky (sakra to ne, musim jít za každou cenu proti proudu a tvrdohlavě tvrdit furt opak než všichni ostatní !)

podobnost tvrzení o AMD s realitou je čistě náhodná, nezkoušejte doma
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“