Zdravím.
Vyhledávání mi tu nějak nefunguje tak zakládám nové téma. Nainstaloval jsem windows7 na sata3 HDD s omezovacím jumperem na 1,5GB/s. Po nainstalování jsem zjistil, že disk je takto omezen a jumper jsem odstranil. Bude to mít nějaký negativní vliv na běh systému? Ještě doplním, že systém byl instalován v režimu AHCI a po odstranění toho jumperu se to v BIOSU nějak automaticky přeplo do IDE. Tak jsem to dal zpátky na AHCI a šlape to. Desku mám GA-ep45t UD3LR se SATA2
Předem dík za rady.
Po instalaci systému odstraněn jumper omezující rychlost.
Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567
- Richo
- Začátečník

-
- Registrován: 28. čer 2005
- iHonza
- Začátečník

- Registrován: 26. led 2014
- Bydliště: Přerov
Re: Po instalaci systému odstraněn jumper omezující rychlost.
Nemělo by to dělat problémy (přinejhorším není problém to vrátit ne?).
PC, MacBook, iPhone... netřeba pitvat