Po instalaci systému odstraněn jumper omezující rychlost.

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Richo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. čer 2005

Po instalaci systému odstraněn jumper omezující rychlost.

Příspěvek od Richo »

Zdravím.
Vyhledávání mi tu nějak nefunguje tak zakládám nové téma. Nainstaloval jsem windows7 na sata3 HDD s omezovacím jumperem na 1,5GB/s. Po nainstalování jsem zjistil, že disk je takto omezen a jumper jsem odstranil. Bude to mít nějaký negativní vliv na běh systému? Ještě doplním, že systém byl instalován v režimu AHCI a po odstranění toho jumperu se to v BIOSU nějak automaticky přeplo do IDE. Tak jsem to dal zpátky na AHCI a šlape to. Desku mám GA-ep45t UD3LR se SATA2
Předem dík za rady.
iHonza
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2014
Bydliště: Přerov

Re: Po instalaci systému odstraněn jumper omezující rychlost.

Příspěvek od iHonza »

Nemělo by to dělat problémy (přinejhorším není problém to vrátit ne?).
PC, MacBook, iPhone... netřeba pitvat
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“