LG GH24NSB0 bufer 2MB, no je len 512Kb

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
soske
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2007
Bydliště: ZH SK

LG GH24NSB0 bufer 2MB, no je len 512Kb

Příspěvek od soske »

Zdravím,
kúpil som novú napalovačku LG GH24NSB0
http://www.alza.sk/lg-gh24ns-cerna-d248808.htm
v popise sa okrem iného píše - Vyrovnávacia pamäť 2MB, no AIDA64 mi zistila veľkosť bufera len 512Kb

Obrázek

ďalej som zistil, že pri napalovaní v Nero Burning ROM (iné program na napalovanie nepoužívam), sa úroveň zásobníka vôbec nezaplní ani na 1%, čo na inej napalovačke je zaplnenie cca. 90 až 100%.

LG GH24NSB0
Obrázek

LG GH22NS30
Obrázek

Vie mi niekto poradiť, čo je s napalovačkou, alebo je zrelá na reklamáciu ?
Ďakujem za všetky odpovede...
Nagant
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: LG GH24NSB0 bufer 2MB, no je len 512Kb

Příspěvek od Nagant »

Záleží, co je to přesně za typ.

GH24NSB0 má skutečně jen 512kB:
http://www.lg.com/us/data-storage/lg-GH24NSB0

2MB má GH24NS72:
http://www.lg.com/us/data-storage/lg-GH24NS72

Co je to za verzi Windows a jaké Nero?
ASUS Prime X370-A, AMD Ryzen 5 2600, 2x8GB DDR4 Ballistix Sport LT 3000 White, SSD NVME Transcend MTE220S 256GB, WD20EARX-00PAS, WD20EFRX-68EUZ, ST4000DM004-2CV104, LG BH08LS20, Pioneer DVR-112, GeForce N210, IEEE1394b PCI-E, Seasonic S12II-430; Windows 10 Pro 64bit; MS Office 2019; Vodafone GigaCube 5G (TCL LinkHub HH500V) se sim T-Mobile 100GB
soske
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2007
Bydliště: ZH SK

Re: LG GH24NSB0 bufer 2MB, no je len 512Kb

Příspěvek od soske »

Win 7 64 a Nero 8. Ale ide mi hlavne o to prečo sa pri napalovaní nezaplní bufer ...
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: LG GH24NSB0 bufer 2MB, no je len 512Kb

Příspěvek od Jds1cz »

Ano mají tam špatný popisky i na Alza.cz.Onehdá jsem koupil taky vypalovačku a zjistil to samé.No prostě pálím max. 6x a zatím jsem nezkazil žádný DVD.Ale to je tak 1/2roku zpátky od té doby co máme tv s usb ,tak už nevypaluji.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
Nagant
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: LG GH24NSB0 bufer 2MB, no je len 512Kb

Příspěvek od Nagant »

Myslím, že Nero 8 není s Windows 7 kompatibilní.
Snad až od verze 9 (9.4?), nebo lépe 10.

Ale pokud ti jinak jede, používej ho, nemusí být tak snadné ho odinstalovat.
ASUS Prime X370-A, AMD Ryzen 5 2600, 2x8GB DDR4 Ballistix Sport LT 3000 White, SSD NVME Transcend MTE220S 256GB, WD20EARX-00PAS, WD20EFRX-68EUZ, ST4000DM004-2CV104, LG BH08LS20, Pioneer DVR-112, GeForce N210, IEEE1394b PCI-E, Seasonic S12II-430; Windows 10 Pro 64bit; MS Office 2019; Vodafone GigaCube 5G (TCL LinkHub HH500V) se sim T-Mobile 100GB
soske
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 29. zář 2007
Bydliště: ZH SK

Re: LG GH24NSB0 bufer 2MB, no je len 512Kb

Příspěvek od soske »

OK je tam chyba 512KB je správne, no prečo pri napaľovaní nezaplní bufer?
Nagant
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 23. kvě 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: LG GH24NSB0 bufer 2MB, no je len 512Kb

Příspěvek od Nagant »

No, možná se programu zdá, že plnit takovýto buffer nemá cenu. :)
Zvlášť když se Nero honosí tučným nápisem Ultra Buffer, tím pádem si to nějak dle mne řeší samo.

A není to v nějakých nastaveních?
ASUS Prime X370-A, AMD Ryzen 5 2600, 2x8GB DDR4 Ballistix Sport LT 3000 White, SSD NVME Transcend MTE220S 256GB, WD20EARX-00PAS, WD20EFRX-68EUZ, ST4000DM004-2CV104, LG BH08LS20, Pioneer DVR-112, GeForce N210, IEEE1394b PCI-E, Seasonic S12II-430; Windows 10 Pro 64bit; MS Office 2019; Vodafone GigaCube 5G (TCL LinkHub HH500V) se sim T-Mobile 100GB
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“