HDD je ve správci zařízení vidět, v tento počítač ne.

Pevné disky a SSD, optické a výměnné mechaniky, řadiče IDE, SCSI, SATA a jejich nastavení.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Ironfist
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2004
Bydliště: Sokolov

HDD je ve správci zařízení vidět, v tento počítač ne.

Příspěvek od Ironfist »

Zdravím ,
připojil jsem WD Caviar Blue WD 10EZEX 1TB SATA/600 64Mb k desce Intel DG 33BU AAD 799951-407. V tento počítač není vidět, tudíž se s ním nedá pracovat. Ve správci systému vidět je. Dále se mně současně ve správci systému objevila hláška -řadič jednoduché komunikace pro sběrnici PCI ve vykřičníku. Ovladač si windows nenajdou a před tím tam ta hláška nebyla. Systém provozuji s dalšími 2 HDD SATA. Co s tím?
Dell D600
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: HDD je ve správci zařízení vidět, v tento počítač ne.

Příspěvek od DOC_ZENITH »

2 Věci.

Stahni si HDtune (5.0 či novější) a koukni se jestl ije fyzicky OK. Samrt, udělej test rychlosti, případně povrchu. Koukni se taky jestli tam HDtune uvidí partition.

Pokud ano, tak klikni ve startu na počítač pravim, pak dej spravovat, tam si pak najdi správu disků a koukni jestli tu partition můžeš aktivovat a normálně jí přiřadit písmeno.
Ironfist
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2004
Bydliště: Sokolov

Re: HDD je ve správci zařízení vidět, v tento počítač ne.

Příspěvek od Ironfist »

THX, zafungovalo to.
Dell D600
Odpovědět

Zpět na „Disky, mechaniky a řadiče“