
Začínáme být slavní

A včera jsem konečně dosáhl hranici 58 % WR

Moderátor: Baneshee











T-37 mezi 6-tkama to skoro nemohlo ani jinak dopadnout,ale slusna pracetraxiiik píše:I pro mě jako průměrného hráče luxusní vozítko
http://wotreplays.com/site/1363563#el_halluf-eoder-t37

Ty jsi prumerny hrac?traxiiik píše:I pro mě jako průměrného hráče luxusní vozítko
http://wotreplays.com/site/1363563#el_halluf-eoder-t37
Kód: Vybrat vše
Average WN8 Rating:1120 EU serveru

Huh? Vždyť BL-9 můžeš namontovat ihned. Možná to pak neuveze rammer (teď už si nepamatuju), ale já ve stocku normálně jezdil s BL-9, a i ten už mě na IX tieru celkem sral. Jezdit to s D-25T musí být fakt lahoda.LoCo99 píše:už chci zpátky aspon to bl-9 dělo



LoCo99 píše:ten podvozek to neunese, musí se za 23 000 XP vyzkoumat novej abych mohl použít starý dělo
už to mam, ale zase mam místo toho smůlu na spoluhráče


