EDIT - a ještě jedna podstatná věc, bez nějakého low tier prémiáku by to bylo dost HC a T25 má celkem dobrej poměr zisk/zábavnost/náklady na pořízení.
World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Jak napsal Dave, jde mi o ten tank, staty jsou tu vedlejší. Tuhle lajnu mám na hlavním účtu dojetou až k PII, takže vím o co tam jde a jak to hrát. A 50Mko je dobrá desítka na random, tak kdybych někdy zase dostal ban na main acc, tak vím co můžu vytáhnout 
EDIT - a ještě jedna podstatná věc, bez nějakého low tier prémiáku by to bylo dost HC a T25 má celkem dobrej poměr zisk/zábavnost/náklady na pořízení.
EDIT - a ještě jedna podstatná věc, bez nějakého low tier prémiáku by to bylo dost HC a T25 má celkem dobrej poměr zisk/zábavnost/náklady na pořízení.
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Já mám zase štěstí že mě většinou zapálí když mám pár HP, takže chcípnu a ještě platím automatickej hasičák.RiCK píše: A nedokážem vynachváliť goldový hasičák, odkedy som to equipol ani raz som nehorelTých 20k za to fakt stojí, keď človeka to náhodou chytne raz za 50 bitiev.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Ja som to celé 3 roky nepoužíval... celkom mi to mohlo uľahčiť expenie nemcov. 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Walker Bulldog Ace (golds free!) - http://wotreplays.com/site/1415019#ruin ... er_bulldog
Goldnoob team proud member!
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
neuvěřitelný, dneska jsem prostě neudělal tu denní výzvu
fakt bitvy stylu KV-1 vs Tiger a IS netušim jak mam vyhrát a bejt v top 10
fakt bitvy stylu KV-1 vs Tiger a IS netušim jak mam vyhrát a bejt v top 10
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Ano, jsem opět cheater, kdo nevěří, ať se podívá 
E: Loco zkus nehrát low tier a přesuň se aspoň trochu vejš, to docela dost pomáhá, jezdit se 7 proti 9
E: Loco zkus nehrát low tier a přesuň se aspoň trochu vejš, to docela dost pomáhá, jezdit se 7 proti 9
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
ale s tou IS8 to je těžší když hraju tak že 50% nepřátel jsou tier 10 co jsou všichni rychlopalný medka a stíhače co dávaj za tisícovku a zasadně goldujou mejch 80 milimetru pancíře
s kv1 je mnohem jednodušší ovlivnit celou bitvu a vyhrat, na nižších tierech je to jednodušší, ale uplně stejná loterie na retardy
s kv1 je mnohem jednodušší ovlivnit celou bitvu a vyhrat, na nižších tierech je to jednodušší, ale uplně stejná loterie na retardy
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Nedávno jsem si KV-1 koupil a zase rychle prodal, od tý doby, co jsou ve hře goldy za kredity, TD a medka s dobrejma dělama, tak je to krám, zatím nejlepší tier 5 na pobíjení tuleňů je T67, sice "trošku" trpí na HE a městský mapy, ale těch je ve hře tak málo, že se to dá přežít. KV-1 je tak pomalá, že se kolem ní láme časoprostor a upřímně už nevím, co se mi na tom tanku tolik líbilo. Mimo toho, že fakt dingala, ale to se odstanilo goldama.
Tohle byla asi moje nejlepší bitva, je tam BS ještě jako rookie a můj bratránek sice jako noob, ale nějakým zázrakem měl i on hezkou bitvu. XP jsou bez akce a bez dablu.
KV-1: Radley Walters, Steel Wall, "Ace Tanker"
Je legrační, že hned další bitva na to byla další prasárna s 9 killama, pro změnu s KV-1S, XP taky bez dablu a bonusu, taková série už se mi nikdy nepovedla a asi ani nepovede
KV-1S: Radley Walters, Steel Wall, "Ace Tanker"
Když vynechám tuhle sérku, taky 2 bitvy po sobě, byla akce na nějakej hroznej ranec kreditů za Top Gun, v roli komparzu Mirek Jahoda z EHW ála Ufon, který po těhle bitvách prohlásil, že mám cihlu na plynu a kde projedu, tak nic neroste
KV-1S: Great money, Top gun, Sniper
KV-1S: Great money, Top gun, Sniper 2
Tohle byla asi moje nejlepší bitva, je tam BS ještě jako rookie a můj bratránek sice jako noob, ale nějakým zázrakem měl i on hezkou bitvu. XP jsou bez akce a bez dablu.
KV-1: Radley Walters, Steel Wall, "Ace Tanker"
Je legrační, že hned další bitva na to byla další prasárna s 9 killama, pro změnu s KV-1S, XP taky bez dablu a bonusu, taková série už se mi nikdy nepovedla a asi ani nepovede
KV-1S: Radley Walters, Steel Wall, "Ace Tanker"
Když vynechám tuhle sérku, taky 2 bitvy po sobě, byla akce na nějakej hroznej ranec kreditů za Top Gun, v roli komparzu Mirek Jahoda z EHW ála Ufon, který po těhle bitvách prohlásil, že mám cihlu na plynu a kde projedu, tak nic neroste
KV-1S: Great money, Top gun, Sniper
KV-1S: Great money, Top gun, Sniper 2
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
no hura tak denní výzva hotova, v jinej den, v 1 rano.... už tu hru nechci zase ani vidět do večera
- jack08
- Středně pokročilý

- Registrován: 03. kvě 2009
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Od kdy má být součástí 100% posádky i žárovka?
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Onedlho, ale 1-2 patchy ešte ee.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
WG chtělo aby lidi nekašlali na radistu. Protože nikdo ho neoživoval. Tak mu dali při 100% žárovku. Ale neví se kdy to zavedou, protože to přijde s kompletním přepracováním skillů a perků. Snad to do těch 2 patchů stihnou.
První hotová denní výzva na druhém acc.
První hotová denní výzva na druhém acc.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Náhodou, já na 4., 5. a 6. tieru valil bomby a s Duřbuřtem jsem měl skoro 3200 WN8, s VK3001H něco přes 3100 WN8 a s VK3002M dokonce 3823 WN8. Nejsou to špatné tančíkyJeltík píše:Zrovna tahle lajna je na WN8 pěkně nashit, dokud se nedostaneš na E-50. Jestli chceš být sealclubber, proč sis nedal E-100 nebo WT-100 lajnu?
Kriste, kde jsi tohle vyhrabal? Za mě tam zrovna mluví skillJeltík píše:Tohle byla asi moje nejlepší bitva, je tam BS ještě jako rookie a můj bratránek sice jako noob, ale nějakým zázrakem měl i on hezkou bitvu. XP jsou bez akce a bez dablu.
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
S Durchem mám taky ksoro 3200, s tím dalším zatím jen 1200 co jsem se kouknul, ale není v topu a je to horznej krám. Od 3002M už to bude ok, s tím jsem hrál i na main accountu.
Goldnoob team proud member!
- TrollZor
- Začátečník

- Registrován: 11. pro 2012
- Bydliště: Jihlava
Re: World of Tanks
Hej dneska je publik nehratelný... 8 her, z toho 2 výhry a skoro 3k WN8.. co prohry tak to ve stylu že jsme jim zabily max 4 tanky
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASROCK B850 Pro RS | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
- PKBO
- Moderátor

- Registrován: 04. bře 2010
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
dneska by to šlo, radši na to prdim a jdu na Hobita..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Pekný farebný session statistics 
Táto bitva fakt zamrzela, už na začiatku bitvy ma vyhlodala enemy Matilda, tak som tých 7 killov a 1,8k dmg dal so zopár hp

Táto bitva fakt zamrzela, už na začiatku bitvy ma vyhlodala enemy Matilda, tak som tých 7 killov a 1,8k dmg dal so zopár hp

Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Natural Born SkillerBlue Storm píše:Kriste, kde jsi tohle vyhrabal? Za mě tam zrovna mluví skill350 dmg se Stugem, 260 s Hellcatem
Určitě si na to musíš pamatovat, byl sem na TS (nebo Skype) vytlemenej jak beruška
- petrxp
- Začátečník

-
- Registrován: 11. čer 2011
- Bydliště: Ostrava
Re: World of Tanks
Obj. 704 na random nooby parádní kladivo http://wotreplays.com/site/1417554#sieg ... object_704. V posledních dnech se mi s ním docela dařilo, většinou @4k dmg bitvy.
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
objekt nesnasim, jsem presne ten typ nuba kterej je linej si zjistit kam strilet temhle zkosenejm neviditelnejm instakillerum, alespon sem se uz naucil nicit E75 zpředu