World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Ja nesnasim cesky nooby na publiku, daleko horsi narod nez polaci.
24k bitev, IS7, 8 vystrelu, 1 zasah, 0 pruboju, umrel!
WG rating celych 3800.
24k bitev, IS7, 8 vystrelu, 1 zasah, 0 pruboju, umrel!
WG rating celych 3800.
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- petrxp
- Začátečník

-
- Registrován: 11. čer 2011
- Bydliště: Ostrava
Re: World of Tanks
Já nikoho nediskriminuju, nesnáším všechny stejněJackiii píše:Ja nesnasim cesky nooby na publiku, daleko horsi narod nez polaci.
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Pamatuju moc dobře, protože jsi měl snad třikrát Radleyho v řaděJeltík píše:Natural Born Skiller
Určitě si na to musíš pamatovat, byl sem na TS (nebo Skype) vytlemenej jak beruška
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
2x, to byly tyhle 2 bitvy 
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Zkousel sem ted rano mody tak sem vlezl do prvni vycvikovky co sla a objevil jsem uzasnyho profi hrace
http://worldoftanks.eu/community/accoun ... -timolavi/
http://www.noobmeter.com/player/eu/timolavi/506273830/
http://worldoftanks.eu/community/accoun ... -timolavi/
http://www.noobmeter.com/player/eu/timolavi/506273830/
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- Sobo
- Středně pokročilý

- Registrován: 28. črc 2007
- Bydliště: Bolatice
Re: World of Tanks
Ale ma Kolobanova. 
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Už to, bohužel, dotáhl na T9... jinak jo no Jackiii, ty jsi vlastně noob oproti němu, protože nemáš kolobanova 
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Já jsem taky noob bez Kolobanova. Nevím jak WN8 ale WN7 se dala dotáhnout do mínusu. Jednoho takového umělce jsem kdysi potkal.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- AllowedCry
- Mírně pokročilý

- Registrován: 21. kvě 2011
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Hrajete to taky někdo na telefonu? 
Ryzen 9800X3D || Asrock X870 Pro || 64GB @ 6000Mhz cl30 || XFX RX 9070 XT @ UV-OC || M2 VP4300 4TB || HDD RED+ 4TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 32M2N8900 240Hz + Philips 48OLED707.
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Zkoušel jsem to na tabletu, ale je to hrůza nezvyk to ovládání. A nepřináší to nic nového. Takže uninstall.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- AllowedCry
- Mírně pokročilý

- Registrován: 21. kvě 2011
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Já zase nikdy nehrál PC verzi a ta mobilní mě celkem baví 
Ryzen 9800X3D || Asrock X870 Pro || 64GB @ 6000Mhz cl30 || XFX RX 9070 XT @ UV-OC || M2 VP4300 4TB || HDD RED+ 4TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 32M2N8900 240Hz + Philips 48OLED707.
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Mise, které dává 10. úroveň SH jsou fajn, opět splněno jako minule napoprvé. Podmínkou bylo poškodit aspoň 8 nepřátel.
Byla to sranda lítat po mapě a hledat, do koho jsem si ještě nestřelil 
Kód: Vybrat vše
Vítězství!
Bitva: Fjordy
Vozidlo: Objekt 140
Získáno zkušeností: 2 864 (pokuta za poškození spojenců: 6; x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 56 314 (pokuta za poškození spojenců: 3 522)
Úspěchy v bitvě: Spojenec, Vzorný tankista: "II třídy"
Úkol byl dokončen! Odměna: Připsány prémiové dny: 7
WN8: 3 837 (100)Goldnoob team proud member!
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Desne vtipnyBlue Storm píše:Už to, bohužel, dotáhl na T9... jinak jo no Jackiii, ty jsi vlastně noob oproti němu, protože nemáš kolobanova
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Thellwinux: raději bych volil těch 1000G než 7 dní premka.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Jenže hra ti nedá na vybranou co se v té misi objeví a 7 dní prémka taky potěší.
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Tak hra vybere misi, ale ne odměnu. Nebo se pletu?
Variace bojových misí
Po aktivování rezerv z ministerstva války můžete obdržet úkol náhodně vybraný z tohoto seznamu (mise a úkoly z ministerstva války mohou být splněny pouze v náhodných bitvách)
Zničte 2 nepřátelské tanky ve 3 bitvách za sebou.
Buďte mezi 2 nejlepšími hráči ze všech účastníků co do počtu získaných zkušeností, a to ve 2 bitvách za sebou.
Získejte v bitvě alespoň 4 000 bodů za asistované poškození.
Způsobte v bitvě alespoň 4 000 bodů poškození a zablokujte alespoň 2 000 bodů poškození svým pancířem, nebo způsobte alespoň 2 000 bodů poškození a zablokujte alespoň 4 000 bodů poškození pancířem svého tanku.
Odhalte v bitvě alespoň 6 nepřátelských tanků a získejte alespoň 1 500 bodů asistence.
Vystřelte alespoň 12 poškozujících střel a udělte alespoň 4 000 bodů poškození v bitvě.
Způsobte v bitvě 3 000 bodů poškození ze vzdálenosti přes 300 metrů.
Získejte celkem 150 bodů za obsazování základny. Počítají se pouze vyhrané bitvy.
Obdržte ocenění vzorného tankisty 1. úrovně ve 2 bitvách.
Hrajte v četě a zničte alespoň 10 nepřátelských tanků (rozděleno mezi další členy čety). Osobně musíte udělit alespoň 1 500 bodů poškození.
Zničte v bitvě alespoň 5 nepřátelských tanků.
Udělte nepříteli alespoň 4 000 bodů poškození, přežijte a vyhrajte bitvu - celkem 3x.
Obdržte alespoň 10 zásahů a z toho zablokujte alespoň 4 000 bodů poškození Vaším pancířem.
Udělte poškození alespoň 8 nepřátelským vozidlům a vyhrajte bitvu.
Jako součást čety zničte v bitvě alespoň 8 nepřátelských tanků (rozděleno mezi všechny členy čety).
Buďte mezi 3 nejlepšími hráči co do počtu uděleného poškození - celkem 5x.
Zničte v 7 bitvách celkem 7 nepřátelských tanků X. úrovně, a to ve vozidle VIII. a vyšší úrovně.
Jako součást čety způsobte kombinované množství 10 000 bodů poškození v průběhu 1 bitvy.

Variace bojových misí
Po aktivování rezerv z ministerstva války můžete obdržet úkol náhodně vybraný z tohoto seznamu (mise a úkoly z ministerstva války mohou být splněny pouze v náhodných bitvách)
Zničte 2 nepřátelské tanky ve 3 bitvách za sebou.
Buďte mezi 2 nejlepšími hráči ze všech účastníků co do počtu získaných zkušeností, a to ve 2 bitvách za sebou.
Získejte v bitvě alespoň 4 000 bodů za asistované poškození.
Způsobte v bitvě alespoň 4 000 bodů poškození a zablokujte alespoň 2 000 bodů poškození svým pancířem, nebo způsobte alespoň 2 000 bodů poškození a zablokujte alespoň 4 000 bodů poškození pancířem svého tanku.
Odhalte v bitvě alespoň 6 nepřátelských tanků a získejte alespoň 1 500 bodů asistence.
Vystřelte alespoň 12 poškozujících střel a udělte alespoň 4 000 bodů poškození v bitvě.
Způsobte v bitvě 3 000 bodů poškození ze vzdálenosti přes 300 metrů.
Získejte celkem 150 bodů za obsazování základny. Počítají se pouze vyhrané bitvy.
Obdržte ocenění vzorného tankisty 1. úrovně ve 2 bitvách.
Hrajte v četě a zničte alespoň 10 nepřátelských tanků (rozděleno mezi další členy čety). Osobně musíte udělit alespoň 1 500 bodů poškození.
Zničte v bitvě alespoň 5 nepřátelských tanků.
Udělte nepříteli alespoň 4 000 bodů poškození, přežijte a vyhrajte bitvu - celkem 3x.
Obdržte alespoň 10 zásahů a z toho zablokujte alespoň 4 000 bodů poškození Vaším pancířem.
Udělte poškození alespoň 8 nepřátelským vozidlům a vyhrajte bitvu.
Jako součást čety zničte v bitvě alespoň 8 nepřátelských tanků (rozděleno mezi všechny členy čety).
Buďte mezi 3 nejlepšími hráči co do počtu uděleného poškození - celkem 5x.
Zničte v 7 bitvách celkem 7 nepřátelských tanků X. úrovně, a to ve vozidle VIII. a vyšší úrovně.
Jako součást čety způsobte kombinované množství 10 000 bodů poškození v průběhu 1 bitvy.

UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Vždycky je dané, co musíš splnit a co za to dostaneš. Nevím, jestli ten kdo to aktivuje má nějakou možnost do toho zasáhnout, ale spíš bych řekl, že ne.
Goldnoob team proud member!
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
ted sem zažil zajimavej wtf moment v kv-1
himmelsdorf, tier 7 bitka, už nemam čas zdrhnout před kv-3 a kv-2 (kv 3 1300 hp kv2 plnejch 860 nebo kolik ma) ... vyjede přes roh kv-2, dvakrat ji trefim než vystřelí, No damage a pasy jsem dostal (štěstíčko), kv3 furt vyjíždí kolmo přes roh jak dement, tak mu dávám, dvakrat mě trefí za asi 500 a pak furt jak dement střílí vedle mě , jeden výstřel ho zapálí , ještě to jeden pojistí a je mrtvej - 1300 dmg jen na tý kv-3, mezitim koukám že zamnou stojí kv-2 co to objela a jde po někom jinym, toho pravděpodobně netrefil, každopádně já do něj stihnu zase dvakrat vystřelit - další kill
řikám si bitva dobrá, pak vyhrajem , kouknu na report, 2057 dmg , obdrženo zásahů 4 - průstřelů 3, zásahu bez poškození 1 , a ted ta třešnička - poškození zastavené pancířem - 1000
wargaming prostě chtěl abych vyhrál
, 80mm pancíř vystavil stopku 152mm houfnici 
himmelsdorf, tier 7 bitka, už nemam čas zdrhnout před kv-3 a kv-2 (kv 3 1300 hp kv2 plnejch 860 nebo kolik ma) ... vyjede přes roh kv-2, dvakrat ji trefim než vystřelí, No damage a pasy jsem dostal (štěstíčko), kv3 furt vyjíždí kolmo přes roh jak dement, tak mu dávám, dvakrat mě trefí za asi 500 a pak furt jak dement střílí vedle mě , jeden výstřel ho zapálí , ještě to jeden pojistí a je mrtvej - 1300 dmg jen na tý kv-3, mezitim koukám že zamnou stojí kv-2 co to objela a jde po někom jinym, toho pravděpodobně netrefil, každopádně já do něj stihnu zase dvakrat vystřelit - další kill
řikám si bitva dobrá, pak vyhrajem , kouknu na report, 2057 dmg , obdrženo zásahů 4 - průstřelů 3, zásahu bez poškození 1 , a ted ta třešnička - poškození zastavené pancířem - 1000
wargaming prostě chtěl abych vyhrál
- Wiruz
- Pokročilý

- Registrován: 29. říj 2003
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks
ma KV-2 většina lidi pouziva explozivky a ty maj 86 pene. Takze při malem rolu hold neprostreli. Ale i tak stesti ze to nedalo dmg výbuchem...LoCo99 píše:wargaming prostě chtěl abych vyhrál, 80mm pancíř vystavil stopku 152mm houfnici
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Sapphire PULSE RX 9070 16GB @ 200W / -80mV SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64




- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
ja vim jezdim s KV-2 dost často, ale abych dal 0 kv1 na 30 metru to se mi ještě nepodařilo, navíc kv-1 má vepředu 80mm, tam moc štěstí netřeba
osobně teda s kv-2 mířim hlavně tak abych vubec zasahnul cíl, nehledam weakspoty
jinak mohl by mě někdo zasvětit co to je ten spaced armor ? spousta lidí co sem četl tak o tom básní u is-8, že sice pancíř na boku malej ale že je spaced , to v praxi vypadá jako ty 0 dmg prustrely ?
osobně teda s kv-2 mířim hlavně tak abych vubec zasahnul cíl, nehledam weakspoty
jinak mohl by mě někdo zasvětit co to je ten spaced armor ? spousta lidí co sem četl tak o tom básní u is-8, že sice pancíř na boku malej ale že je spaced , to v praxi vypadá jako ty 0 dmg prustrely ?