
Dává to často hity za 0, protože střela prorazí ten představný pancíř (u IS-7 30mm), ale problém je v tom, že pancíř za ním je sklopený o 63°, což je efektivně zhruba 190mm. Takže i kolmo na bok to chce minimálně 220mm penetrace, a to je ten nejideálnější případ. Mě to občas žere i střely od T-62A na 90° na bok a podobně. Pod úhlem je to totálně neprůstřelné, tak je pak na sidescrape klidně i 600+mm pancíře. IS-3 a IS-8 to mají podobné, nejlépe tam vůbec nestřílet, občas se to chová fakt magicky.






