World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Thellwin: Máš víc informací než já, ona jednička je samostatnej klan. Nijak nespolupracujeme, připadá mě to jako by jsme měli pouze společný TSko. Za tu dobu co jsem v R1S3 jsem v naší části potkal jen jednou velitele z jedničky. Znám ho dost dlouho už z doby Exnomu 2. Tak jsme chvilku pokecali, ale to už je dávno. Od doby co jsem vlezl do R1S3 se náš klan dost obměnil. Takže jsem, když pominu velitele - což je kyrahihi z jedničky, pátý nejstarší člen. A pokud to vře kvůli jedné porážce od klanu jako je CZ1TD, tak tam už muselo být něco dřív.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- TrollZor
- Začátečník

- Registrován: 11. pro 2012
- Bydliště: Jihlava
Re: World of Tanks
kdyby to wz 111 stálo aspoň za tu cenu, ale bude to dobrej shit...
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASROCK B850 Pro RS | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
- TimTaylor
- Začátečník

- Registrován: 06. pro 2006
- Bydliště: východní Čechy
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
no mám v garáží asi 45-50 tanků, takže 6 národu není problém, ale Čínany mám jen do tieru 7. Rusáku, USA a Němcu mám snad 10 tanků od každého včetně haldy desítek, tam to půjde dobře, za Japonce budu drandit STBčko + sem si nechal STA-1, tak to snad taky dopadne, ale nevím nevím s těma killama. To zase bude vyžírek, kdy skoro mrtvej tank je na dvě rány a 4 tanky na něj mířej a nikdo nechce vystřelit, jen aby měl "kill". To mě sejřilo už dřív, když byle mise na killy.
Jen doufám, že to WZ bude stát za tu námahu. Teď právě jezdím Čínský IS-2 s dělem 122mm a penetrací 175 a někdy to dingne všechno a někdy jsem s tím sniper jak víno, tak uvidíme jaký bude to WZ, ale z tý nepřesnosti kvetu a už proti tieru 8 je to dělo někdy problém, třeba z větší dálky. A 150.000HP + 150 killu za národ mi příjde až moc drsný, radši bych dostal třeba tier 6 prémium tank třeba za 75.000/75 killu. Stejně už mám 4 prémiáky z jiných misí, tak nevim jestli to má smysl se hnát za tímhle...
Jen doufám, že to WZ bude stát za tu námahu. Teď právě jezdím Čínský IS-2 s dělem 122mm a penetrací 175 a někdy to dingne všechno a někdy jsem s tím sniper jak víno, tak uvidíme jaký bude to WZ, ale z tý nepřesnosti kvetu a už proti tieru 8 je to dělo někdy problém, třeba z větší dálky. A 150.000HP + 150 killu za národ mi příjde až moc drsný, radši bych dostal třeba tier 6 prémium tank třeba za 75.000/75 killu. Stejně už mám 4 prémiáky z jiných misí, tak nevim jestli to má smysl se hnát za tímhle...
CPU: Core i7 4790K@4,5GHz + chladič Cooler Master Hyper 212EVO, 24GB RAM (DDRIII Kingston HyperX Beast Series), deska GIGABYTE Z97-D3H, grafika Nvidia GeForce ASUS 2070S, SSD Samsung 970 EVO 1TB + 4TB WD 7200 ot, zvukovka Sound Blaster Z, myš Logitech G903 + klávesnice Logitech G910, repráky 2+1 Logitech Z-537, sluchátka Logitech G230, case ZALMAN Z11 Plus + zdroj Seasonic Focus 650W modular,
monitor ASUS ROG SWIFT PG279Q 144Hz, systém Win 10 Pro,
monitor ASUS ROG SWIFT PG279Q 144Hz, systém Win 10 Pro,
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Další mise na premiák, který se nebudu účastnit 
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Tak keď už len zoberieš, že za bitvu dáš 1 kill a úbohých 1000dmg, tak to máš na 1050 bitiev
S priemerným 2500dmg to vychádza na 420 bitiev, čo je stále dosť. Bude to zaujímavé, no.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Ale 2500dmg prumer nedas ani kazdou X bitvu.

Cim vetsi lama, tim vic kolobanovekPKBO píše:Tak já mam kolbanova 3x
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Pravdupovediac počítal som s tými 50k xp pre každý nation, to by sa v pohode dalo aj s kdejakými t6, ale napríklad za číňanov, japončíkov a amíkov mám len nejaké t6, ostatné národy už vysoké tiery, tkaže v poho. No neviem neviem, či sa na to nemám aj ja vyprdnúť.
MM u Type 58 fakt mohli obmedziť do t7, s tým delom prebijem prd, hlavne keď medzi stock a top delom nieje takmer žiaden rozdiel.
MM u Type 58 fakt mohli obmedziť do t7, s tým delom prebijem prd, hlavne keď medzi stock a top delom nieje takmer žiaden rozdiel.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- TimTaylor
- Začátečník

- Registrován: 06. pro 2006
- Bydliště: východní Čechy
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Type 58 mi přišel ještě použitelnej, ale T-34-1 ve stocku, to je pocuc. Čínani mají hlavně tragickou depresi děl, která je na hodně mapách silně znevýhodňuje a proto je hraje minimum osob. Japonci mi od tieru 7 přišli lepší a STB je výborný, když si na něj člověk zvykne.
CPU: Core i7 4790K@4,5GHz + chladič Cooler Master Hyper 212EVO, 24GB RAM (DDRIII Kingston HyperX Beast Series), deska GIGABYTE Z97-D3H, grafika Nvidia GeForce ASUS 2070S, SSD Samsung 970 EVO 1TB + 4TB WD 7200 ot, zvukovka Sound Blaster Z, myš Logitech G903 + klávesnice Logitech G910, repráky 2+1 Logitech Z-537, sluchátka Logitech G230, case ZALMAN Z11 Plus + zdroj Seasonic Focus 650W modular,
monitor ASUS ROG SWIFT PG279Q 144Hz, systém Win 10 Pro,
monitor ASUS ROG SWIFT PG279Q 144Hz, systém Win 10 Pro,
- WenzelLAH
- Začátečník

-
- Registrován: 03. bře 2010
- Bydliště: Kolín
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Hlavně se Typ 58 dá vyexpit v ST, nebo rotách
Já už tankle udělal tanků.... 
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Hele čo sa stalo s rotami? Vôbec sa už nehrajú (aspoň u nás), vždy len strongholdy, sem-tam začujem týmovky ale tie sa tiež moc nehrajú 
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- petrxp
- Začátečník

-
- Registrován: 11. čer 2011
- Bydliště: Ostrava
Re: World of Tanks
Čajnu jsem už taky vzdal. T34-2 jsem už nekoupil. A v heavy mě T110 t8 moc nebaví. Zkusil bych T9 a T10 heavy, ale než se k tomu dostanu. 113 se mi ale taky moc nezdá, má věž moc vzadu, takže na vykukování na rohách to bude na prd.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
SH se totiž nepočítají do statistik a když idioti prohrávají v rotách, tak jdou logicky radši do SH. Stejně tak jezdí lidi z našeho klanu daleko radši SH díky bonusům, protože potkávají takové idioty, kteří se snaží za každou cenu vyhrát, to znamená cap a v rotách to vadí, v SH ne 
Teď jsem si užil hroznou srandu s noobem z ONE, chtěl mě za každou cenu dostat, spáchal sebevraždu a trošku to psychicky neunes
Já jsem tak hodnej, s E100 jsem nechal VKB dát Top Gun a přitom jsem schytal 2 rány od arty a dostal jsem Steel Wall
Obj 140 Top Gun
Teď jsem si užil hroznou srandu s noobem z ONE, chtěl mě za každou cenu dostat, spáchal sebevraždu a trošku to psychicky neunes
Já jsem tak hodnej, s E100 jsem nechal VKB dát Top Gun a přitom jsem schytal 2 rány od arty a dostal jsem Steel Wall
Obj 140 Top Gun
Naposledy upravil(a) Jeltík dne pon 15. pro 2014, 00:12, celkem upraveno 1 x.
- Jackiii
- Začátečník

- Registrován: 27. lis 2004
- Bydliště: Praha
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Vcera 49.2% winrate a dneska 48.84%.
Jo posledni dobou je to uzasny. Btw nejvic hrdinu mam snad na IS4.
Jo posledni dobou je to uzasny. Btw nejvic hrdinu mam snad na IS4.
MB: GB MA770 CPU: AMD Athlon II X3 440 3Ghz VGA: Sapphire AMD Radeon 5770 1024MB MEMORY: 2*2048MB 1066Mhz ZDROJ: Seasonic 400W HDD: 500GB Samsung HD502
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
Car: Ford Focus 1.6i 16V 99'
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Já mám wr dneska ok - WIN: 18 / 25 (72.00%) ale ježdění E 50 ve stocku mi kazí staty 
Goldnoob team proud member!
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
nemam se čim chlubit v tyhle bitvě http://wotreplays.com/site/1427450#clif ... 99x-su-100 ale to co se tam stalo to se mi stalo snad prvně ! arty co dělá co má, 2 TD + 2 arty (no spíš jedna) -> win
strašně zajímavá spolupráce, tohle se fakt nevidí
strašně zajímavá spolupráce, tohle se fakt nevidí
- PKBO
- Moderátor

- Registrován: 04. bře 2010
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
Ach jo, debilní slevy... To jsem fakt na*ranej, chtěl jsem koupit BatChat a RHM tenhle týden, řikal jsem si jak prodám vybavení který jsem nashromáždil za pár mega a budu na to mít... No a teď mam smůlu do 19 ledna, ach jo...
Jinak jsem dobře zmrvil jednu bitvu, já Hellcat, kolega churchilla, on 3 killy já 7 killů, zůstal jsem sám a na naší bázy T150 ve fullu a chito s 50HP, vjedu tam, dodělám goldem chito a pak začnu pálit na t150, co se nestane, dojdou mě AP i goldy a zůstanou mě HE, nechal jsem mu 150hp a dostal mě..
Kdybych se idiot podíval, tak jsem nejprve nabil HE na chito a pak si v klídku dostřílel..
Jinak jsem dobře zmrvil jednu bitvu, já Hellcat, kolega churchilla, on 3 killy já 7 killů, zůstal jsem sám a na naší bázy T150 ve fullu a chito s 50HP, vjedu tam, dodělám goldem chito a pak začnu pálit na t150, co se nestane, dojdou mě AP i goldy a zůstanou mě HE, nechal jsem mu 150hp a dostal mě..
Kdybych se idiot podíval, tak jsem nejprve nabil HE na chito a pak si v klídku dostřílel..
- WenzelLAH
- Začátečník

-
- Registrován: 03. bře 2010
- Bydliště: Kolín
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
VIII-X jsou ve slevě od dnes všechny. Já koupoval Leoše a WZ111 1-4.
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Všetky?! Ale no ták, do prdele, individuálne misie, WZ-111 a ešte zarábať prachy na t10...
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
- WenzelLAH
- Začátečník

-
- Registrován: 03. bře 2010
- Bydliště: Kolín
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Ano, všechny běžné tanky VIII-X jsou v 15% slevě, u britů je pak ve slevě vše.
A právě proto jsem šetřil kredity už asi 14 dni předem
A právě proto jsem šetřil kredity už asi 14 dni předem
- RiCK
- Začátečník

- Registrován: 18. kvě 2008
- Bydliště: Királyhelmec
Re: World of Tanks
Týýý vado, je sice pravda, že T92 som už nejakú dobu nehral a v poslednej dobe ma celkom baví 261 s APčkami, ale takto to asi fakt nedám...

Ale s Borsigom to ide krásne, čo bitva, to 3-5k dmg a 2-5 killov.

Ale s Borsigom to ide krásne, čo bitva, to 3-5k dmg a 2-5 killov.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.