Hmm i když, bitvu předtím jsem na Redshire dingl! Gold i normal HE několikrát Mause a Typa 5 a pak jsem Mause dorazil za 260. WTF.
World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Vzhledem k tomu, že jsem nemusel uhrát moc bitev z 83% MOE na 88, co mám teď, je to poměrně v pohodě, začal jsem spamovat goldHE, místo optiky nahodil venti a Cola taky dělá svoje. Ale spíš je to o tom, že jsem ve skautech docela pokročil a změnil styl.
Hmm i když, bitvu předtím jsem na Redshire dingl! Gold i normal HE několikrát Mause a Typa 5 a pak jsem Mause dorazil za 260. WTF.
Hmm i když, bitvu předtím jsem na Redshire dingl! Gold i normal HE několikrát Mause a Typa 5 a pak jsem Mause dorazil za 260. WTF.
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
HEčka jsou jednou z nejvíc random věcí ve hře. Nikdy nevíš co to udělá, když ho vystřelíš 
Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Feels bad, man. V jedný z dnešních bitev jsem vyseknul velitele z CSA, co měl náhodou T49 za 970. A to tvrdil, že to s ní neumím. LOL
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
z týmto sa "pochválim" aj tu
dneska mi nedalo a robil som si čiarky na RHM ScG
čisto z frustrácie
tak delo z rozptylom 0,3 z 25 výstrelov iba 4x trafilo cieľ resp kam som ozaj mieril a iba 6x tank ako taký , zbytok padal pred tank WTF
dneska mi nedalo a robil som si čiarky na RHM ScG
čisto z frustrácie
tak delo z rozptylom 0,3 z 25 výstrelov iba 4x trafilo cieľ resp kam som ozaj mieril a iba 6x tank ako taký , zbytok padal pred tank WTF
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Nový Mailandův XP rekord... 7k dmg a 8 killů na Ruinbergu s WZ-131
https://www.twitch.tv/mailand121/v/88774472
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
beru zpět toho škorpíka - začíná se už dařit i když dneska to nějak prapodivně krtkovalo - změnil jsem setup - jezdim žrádlo a gold / HE a začíná tam padat dmg jako u borsiga a kupodivu jak rostou zkušenosti posádky to mín přestalo svítit, taky nejezdim tolik proti IX/X ale to je subjektivní
- LoCo99
- Začátečník

- Registrován: 15. úno 2012
- Bydliště: Praha
Re: World of Tanks
nechci do toho kecat, žrádlo na tanku nemá žádný mínus (pokud máš teda adekvátní posádku), ale vydělává to vážně jen u borců co s tím pravidelně nastřílej kotel a ještě maj bonusy z klanu (buďto puštěný nebo maj prostě rezervu kreditů). Jenom abys nezjistil že moc nevyděláváš. Goldy jsou na tom tanku vážně jen na tanky typu IS-7 a podobně. Žrádlo je super ale je to někdy i polovina výdělku
Já teď jezdím combo IS-6 a IS-5, to taky vydělává fajn, ale na škorpíka to asi nemá.
Já teď jezdím combo IS-6 a IS-5, to taky vydělává fajn, ale na škorpíka to asi nemá.
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
tak já mam nahamouněno přes 20 mega tak to nějak neřešim
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Tolik jsem nikdy pohromadě neměl, nejvíc asi 14 mega. Ale je fakt, že od té doby co mám Škorpiona, tak se vydělává lehce. Jeden den jsem koupil za 6 mega desítku a za dva dny jsem měl zase 3 miliony bez problémů.
Goldnoob team proud member!
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
jo když jsem ted měl home office tak po 45 bitvách čistej příjem přes mega
- Baneshee
- Moderátor

- Registrován: 12. dub 2005
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
To je s premkem nebo bez? A hrajes s tim zradlem?
Ryzen 7800X3D | Noctua C12P SE14 | 2x32GB Kingston Fury 6000MHz | Sapphire Pulse 9070XT 16GB | ASRock X870 Pro RS | Micron 2TB NVMe & Kingston KC3000 4TB | FD North Black TG | Seasonic GX 750W | Dell G3223Q
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
nemam premium a je to už na setupu se žrádlem,ALE žrádla jsem měl nakoupíno asi 400 dávek z minula takže předpokládám že to bere z toho
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
- Bibza
- Nováček

-
- Registrován: 16. bře 2016
Re: World of Tanks
Vyplatí se jít do toho Škorpiona?
Je to tak nějak balanc nervy/money? 
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Pokud potřebuješ tank na vydělávání, tak to je asi nej koupě. Zvlášť když do něj máš nějakou dobrou posádku. Jo je to papír, ale dostatečně mobilní na to aby se dalo hrát tak akorát na hranici spotu. Taková menší Grille. 
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Bibza
- Nováček

-
- Registrován: 16. bře 2016
Re: World of Tanks
Jo tak to zní celkem v pohodě. Na papír jsem zvyklej takže to mi problém nedělá.
Fakt jsem docela koukal když mě předjížděj z kopce a já měl obj 430 II
Fakt jsem docela koukal když mě předjížděj z kopce a já měl obj 430 II
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
- Wiruz
- Pokročilý

- Registrován: 29. říj 2003
- Bydliště: Pardubice
Re: World of Tanks

http://wotreplays.com/site/2968817#ensk-wiruz-conqueror
pekne prodanej zacatek kdy jsem si veril a prekvapily me dva autoloadery. To me stalo full HP ale nakonec se z toho vyklubala pekna bitva. Kupodivu prezila munice a posadka coz se bezne u tohoto papiru nestava.
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Sapphire PULSE RX 9070 16GB @ 200W / -80mV SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64



