Po tom, co mu konečně opravili hodnoty, tak bych řekl, že jsou na honění VNka rozhodně lepší stroje.tatka.troy píše:na prachy a wn8 honění statů dobrý
World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Wiruz: pěkné. Abych se přiznal, tak jsem si ho v akci koupil zpět a nelituju, to dělo je strašná prasečina.
Conqueror: High Caliber,, Confederate, "Ace Tanker"
A ještě jedna malá chlubka, koupil jsem si STA-2 a na 13. bitvu padlo Mko.
STA-2: High Caliber, Confederate, Sharpshooter, "Ace Tanker"
Tímto se oficiálně prohlašuju za pošuka/sběratele, který má sbírku T8 premek čítající 18 tanků, ale jsou tam i 3 tanky za CW (IS-5, ChieftainT95 a KV-4 Kreslavskiy) a FV-4202 jsem si jako jediný tank poctivě vyjezdil. Snad přibude i T-44-100, ale tam si koupím kupon za Čechoslováky, protože nemám ani jednoho.
Conqueror: High Caliber,, Confederate, "Ace Tanker"
A ještě jedna malá chlubka, koupil jsem si STA-2 a na 13. bitvu padlo Mko.
STA-2: High Caliber, Confederate, Sharpshooter, "Ace Tanker"
Tímto se oficiálně prohlašuju za pošuka/sběratele, který má sbírku T8 premek čítající 18 tanků, ale jsou tam i 3 tanky za CW (IS-5, ChieftainT95 a KV-4 Kreslavskiy) a FV-4202 jsem si jako jediný tank poctivě vyjezdil. Snad přibude i T-44-100, ale tam si koupím kupon za Čechoslováky, protože nemám ani jednoho.
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Téměř rok a třičvrtě hraní těch misí, více jak půlrok pokusů o tu poslední ... dneska to padlo.
http://wotreplays.com/site/2975241#clif ... vp_t_50_51


http://wotreplays.com/site/2975241#clif ... vp_t_50_51
Kód: Vybrat vše
Vítězství!
Bitva: Útesy
Vozidla: TVP T 50/51
Získáno zkušeností: 1 954
Získáno kreditů: 76 359
Úspěchy v bitvě: Velká ráže, Tankista odstřelovač, Vzorný tankista: "I. třídy"
WN8: 6 511 (100) 

Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Velký gratulace, ty hade
Já visím na TD15 a chybí mi 6 misí na HT.
BTW jsem došleh 3 hvězdičky na T49, celý večer to šlo napíp, kolem půlnoci se to zlepšilo a tak jsem u toho trochu zakys přes noc
BTW jsem došleh 3 hvězdičky na T49, celý večer to šlo napíp, kolem půlnoci se to zlepšilo a tak jsem u toho trochu zakys přes noc
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Já myslím, že jsem si to už zasloužil, vzhledem k tomu, jak dlouho jsem se o tu misi pokoušel. Myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že těch bitev s medkama bylo hodně přes tisíc 
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Já to už nějakou dobu mám zajetý s Batem, EZ 3 klipy a bylo. Ona je teďka při maratonu dobrá koncentrace TD, takže nejsi sám, komu se to tenhle týden povedlo, viz naše forum.
kurcatovium:
"Ne, že bych to zahrál nějak skvěle, ale současný vtipný random, kdy každý trouba hraje TD, aby farmil killy a damage, mi konečně umožnil splnit MT-15
http://wotreplays.com/site/2970243#stats"
kurcatovium:
"Ne, že bych to zahrál nějak skvěle, ale současný vtipný random, kdy každý trouba hraje TD, aby farmil killy a damage, mi konečně umožnil splnit MT-15
http://wotreplays.com/site/2970243#stats"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Ono to zas až tak EZ není. Vem si, že mi chyběla jedna rána a když jsem slížděl na toho Jaga a Focha tak měli dohromady přes 2000 hp a nakonec jsem byl rád, že jsem tu ránu vůbec stihnul 
Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Pro me to ez bylo. Proste jsem je znasilnil a konec. Tym dementu docela pomohl a navic nebyl vyziracsky maraton. Samozrejme ze to bylo fakt tezky dostat se k takovy konstelaci, ale samotna bitva nebyla nic extra. Navic jsem v ty dobe jezdil vanillu, takze jsem absolutne netusil, ze uz mam tolik nastrilino. Az pak kdyz naskocila tabulka s vysledkama, to jsem si zaskakal.
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
musim souhlasit že TDček je ted všude tuna - já sem oprášil gril a docela sranda akorát už nevim s jakym td mám hrát
jestli e25 nebo rhm nebo gril nebo wt nebo škorpiona, asio už budu muset zkoumat nějakou heavy a housku
s Intelem na věčné časy
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Když chybí poslední kill pro splnění mise za Čínu a předchozích 6 jsem dělal 6 bitev ...
http://wotreplays.com/site/2985599#stats
http://wotreplays.com/site/2985599#stats
Goldnoob team proud member!
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Jo, to vždycky potěší.
Jinak pěkná bitka.
Jinak pěkná bitka.
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
Tak mapa paříž pro tanky co nemaj depresi skoro nehratelný
jinak ty mody od wg docela pěkny.
s Intelem na věčné časy
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Odkud to je? Jinak o žádné hromadné akci, kdy by se na 10 rozdával Skoprion nevím.
Goldnoob team proud member!
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
- dexterav
- Mírně pokročilý

- Registrován: 26. pro 2003
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
ja som zneho trochu nešťastný...
všetko mi lieta pred zamierený tank, nieže by ho ani netrafil ale proste to tam nedoletí
už som aj checl natočiť niečo a poslať WG ale tí by ma tak osra.i
vraj rozptyl 0.3
leda vo sne tak 0.9 
všetko mi lieta pred zamierený tank, nieže by ho ani netrafil ale proste to tam nedoletí
už som aj checl natočiť niečo a poslať WG ale tí by ma tak osra.i
vraj rozptyl 0.3
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Stejně jim na to kálím. Začal jsem zase projíždět staré singlplayer hry.Thellwin píše:Tak asi akce pro dlouho nehrající.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
