Jsi doopravdy takový idiot? Nedokážu si představit, že by někdo s mozkem mohl tohle myslet vážně.MarssCZ píše: A hlaska "Ono je občas těžký trefit se s normálním tankem na 200m" - to uz bude pak problem nekde mezi klavesnici a zidlí, ze
World of Tanks
Moderátor: Baneshee
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
- MarssCZ
- Začátečník

-
- Registrován: 16. lis 2016
- Bydliště: Chrudim
Re: World of Tanks
Jeltík píše:Jsi doopravdy takový idiot? Nedokážu si představit, že by někdo s mozkem mohl tohle myslet vážně.MarssCZ píše: A hlaska "Ono je občas těžký trefit se s normálním tankem na 200m" - to uz bude pak problem nekde mezi klavesnici a zidlí, ze
Tohle myslim vazne. Nikdy jsem na takovou vzdalenost nemel problem neco trefit s normalnim tankem. Pokud se ti to az tak nelibi a vidis se v tom, bude problem tam kde jsem psal. Jaky mas nick ve hre? Jelítko?
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
RNG ve hře je tak velké že se občas i na takovou vzdálenost člověk netrefí, a to i když míří na střed tanku a ne na nějaké weakspoty. Občas zalaguje i server a střela letí úplně do pekel.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Nick mám v podpisu. Vždycky jsem chtěl, aby mě shazoval "frajer" jako ty. Ale spíš si myslím, že jsi jenom další ubožák, který si nevidí do huby jenom proto, aby si na foru nahonil ego ihned potom, co se zaregistroval. 
- tatka.troy
- Začátečník

- Registrován: 26. úno 2009
- Bydliště: Pardubický kraj
Re: World of Tanks
já se distancuju od " kolegy " z Chrudimě
- asi má nějakej účet se staliniem 
s Intelem na věčné časy
- MarssCZ
- Začátečník

-
- Registrován: 16. lis 2016
- Bydliště: Chrudim
Re: World of Tanks
Jeltík píše:Nick mám v podpisu. Vždycky jsem chtěl, aby mě shazoval "frajer" jako ty. Ale spíš si myslím, že jsi jenom další ubožák, který si nevidí do huby jenom proto, aby si na foru nahonil ego ihned potom, co se zaregistroval.
To vís, zacal jsi me urazet první, tak se pak nediv, ze se ti to vratí stejnou mincí. Jj ja jsem ubozak, protoze nebrecím na foru, ze nedokazu trefit tank. Nic, tohle je hadka celkem o hovne. Hraj dál na takove WNko co hrajes ted a dal si stezuj, ze se neda nic trefit.
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Spíš s přídavkem Michala Kolesy mixnutej Trodasem.tatka.troy píše:já se distancuju od " kolegy " z Chrudimě- asi má nějakej účet se staliniem
- J X P
- Středně pokročilý

- Registrován: 08. kvě 2004
Re: World of Tanks
Ja teda nevim jak se tobe trefuje, ale distribuce strel ovlivnuje opravdu natolik RNG faktor, ze to co pise Jeltik je spis velmi bezne.MarssCZ píše: ...
Samozrejme, jedna se o presnost toho kam mirim, nikolik o to, ze to leti jinam, ale tank to trefi.
Muzu vedet jaky nick mas ve WoT ty?
---
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Crabtree žije
Stejný jako tady, už to psal. Poměrně solidní staty, ale už dlouho nehrál a asi neví, která bije v současným WOT.
Stejný jako tady, už to psal. Poměrně solidní staty, ale už dlouho nehrál a asi neví, která bije v současným WOT.
- J X P
- Středně pokročilý

- Registrován: 08. kvě 2004
Re: World of Tanks
Jaj, jsem si nevsiml
.
Nj, to je jasne, ze ziju
a deni kolem tanku porad sleduju, jen se mi uz nejak nechce to zapinat
.
Nj, to je jasne, ze ziju
---
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Kde jsou ty časy, kdy jsem žral tvůj modpack a bez něj jsem si hru nedokázal představit 
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Stejně je zajímavý, že jeden z nejznámějších lidí na CZ/SK WOT hřišti přijde na forum total inkognito a kdyby neměl ten suprovej avatar, tak bych ho ani nepoznal, všechna čest a na zdraví, pane. 
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Je tu na PCTF déle jak ty
Ale taky to pro mě bylo překvápko, když mi řekl, že to je on 
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
O kousek. A poznal jsem ho až teď podle avataru, prostě haluz. 
Gid moaning je prostě jenom jeden.
BTW mi to připomnělo můj pobyt v UK a šéfa zájezdu FR turistů s jeho úžasnou hláškou: "Exkuze moá, í jem lídr of Fchchchchchrenč grrrůp.
Gid moaning je prostě jenom jeden.
BTW mi to připomnělo můj pobyt v UK a šéfa zájezdu FR turistů s jeho úžasnou hláškou: "Exkuze moá, í jem lídr of Fchchchchchrenč grrrůp.
- J X P
- Středně pokročilý

- Registrován: 08. kvě 2004
Re: World of Tanks
Ja na tomhle az tak nelpim, ale urcity propojeni identit zachovavam. Kdo umi cist mezi radky, ten pochopi a zaroven mi to dava mozna i trochu klidu
.
Modpack jsem delal rad, ale delat pokazdy aktualizaci bylo cim dal narocnejsi, pokud jsem chtel udrzet kvalitu. Navic objektivne musim uznat, ze Aslainuv modpack se vsema options byl naprosto perfektni, ale ja jsem se urcitym vecem snazil spis branit.
Kdyz dneska vidim, co WG do hry pridalo, tak si myslim, ze bych temer zadny mod ani nepotreboval.
Presto, diky za uznani, panove ... preci jen, uz jsem odesel pred nejakou dobou a tolik pametniku uz nebude
. Holt jste taky veterani
.
P.S. Vite, ze jsem byl v CSA v dobe, kdyz se cast oddelila a vytvorila ANV?
To jsem ovsem s WoT zacinal a modpack delal jen pro interni potrebu par lidi
.
Modpack jsem delal rad, ale delat pokazdy aktualizaci bylo cim dal narocnejsi, pokud jsem chtel udrzet kvalitu. Navic objektivne musim uznat, ze Aslainuv modpack se vsema options byl naprosto perfektni, ale ja jsem se urcitym vecem snazil spis branit.
Kdyz dneska vidim, co WG do hry pridalo, tak si myslim, ze bych temer zadny mod ani nepotreboval.
Presto, diky za uznani, panove ... preci jen, uz jsem odesel pred nejakou dobou a tolik pametniku uz nebude
P.S. Vite, ze jsem byl v CSA v dobe, kdyz se cast oddelila a vytvorila ANV?
---
- Blue Storm
- Odborník PCT

- Registrován: 28. srp 2006
Re: World of Tanks
Hele já se v klanové sféře nějak extra nepohyboval... v té české jen v druhé polovině toho, co jsem byl v EHW a hrál jsem už nějak aktivně týmové věci, potom jsem odešel k Polákům (S-D) a nakonec skončil v S3ALu, takže já se skoro celou dobu, co hraju WoT, české scéně téměř vůbec nevěnoval 
PC: AMD Ryzen 7 9700X | Asus Prime B650-Plus WiFi | GTX 980 Ti | Kingston Fury 64 GB 5600MHz | Samsung 990 Evo Plus 1 TB | ADATA XPG GAMMIX S11 Pro 1 TB | Samsung 870 Evo 2 TB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
NTB: Apple MacBook Air M1 | Phone: Apple iPhone 15 Pro
- J X P
- Středně pokročilý

- Registrován: 08. kvě 2004
Re: World of Tanks
Aha, ja myslel, ze jsi byl v novych ANV. Jinak ja jsem sice v klanech hraval a darilo se drzet i pomerne solidni pocet uzemi na mesicni zold, ovsem souhra se spoluhraci je v tomto zasadni a dobrych velitelu, co ustoji bandu individualit moc neni. Proto jsem pak spis klanovky nejezdil, protoze hrozne nerad v zasadnich vecech prohravam
.
---
- DAveDOG
- Mírně pokročilý

- Registrován: 01. srp 2004
- Bydliště: Austerlitz
Re: World of Tanks
Hlavní problém toho odchodu byl že se trhlo víc lidí než na jeden klan, a taky dělení tehdejšího CSA na barvičky. Ti lidi byli zvyklí na sebe a hrát potom s jinejma jim nešlo. Ale doba to byla fajn. Byť mám nejraději dobu kdy jsem byl v Hami, tak i období vzniku ANV bylo super.
UFO PORNOOOOO!
"To není meloun!!!"
"To není meloun!!!"
- Jeltík
- Mírně pokročilý

-
- Registrován: 16. říj 2004
- Bydliště: HK, /edit-promaz!
- Kontaktovat uživatele:
Re: World of Tanks
Abych byl upřímný, než do CSA přišly pochcané náplavy z CGF ála slavný dement Will83 (nyní GRS_WILL), Danixek atd., tak to bylo poměrně v pohodě, ale najednou začaly poměrně hustý čistky a spousta lidí si představovala aktivitu hráčů ála druhou práci. Minimální požadavky na bedničky ve SH byly 1500 a kdo neměl 3000+, na toho už se koukalo jako na adepta na vyhazov. WN whores zaplavily poměrně pohodovou atmosféru a atmosféra zhoustla, vlastně jsem tam zůstával kvůli 4-5 lidem a navíc mě bavilo využívat výhody, který členství přinášelo. No a pak přišel šakalito a na druhý pokus mu moje vylití vyšlo, paradoxně mu to nemám za zlý, protože jsem se díky tomu dostal do ANV, kde je atmosféra a jednání s lidma na úplně jiný úrovni, navíc se tam moc nehrotí docházka. Jo a jsou tam holky. 
- Thellwin
- Administrátor

- Registrován: 19. čer 2003
- Bydliště: Satan City
Re: World of Tanks
Ten šakalito je co zač? Občas když nestreamuje Marty nebo skill4ltu, tak si zapnu i peacemakera a hodně často spolu hrajou, dost často jsem ho viděl i velet nějaké ty jejich CW/SH a přijde mi takovej lehce afektovanej 
Goldnoob team proud member!